X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne relaks przy książce
Odpowiedz

relaks przy książce

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w trakcie czytania 3 cz. "Alicja Królowa Zombi" . mnie ogólnie interesują tylko książki o takiej tematyce :krew, zombie, wampiry i inne stworzenia. Oczywiście musi mieć też jakieś miłosne zabarwienie (ale to na drugim miejscu ) Teraz planuję się zaopatrzyć w bodajże też to chyba trylogia "Dom nocy" czy jakoś tak coś o wampirach :)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż chyba więcej jest tych książek bo to z cyklu "Dom nocy" :P

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam Dom nocy, jak mieszkalam przez jakis czas w Wawie czesto chodzilam do biblioteki i wypozyczalam kdiazki. Tam te tomy byly. :) co do sagi tez przeczytalam calosc, ale na kompie, wole jednak wersje ksiazkowa. Wkurzylam sie w zadnym kiosku nie ma 5 czesci. Chyba bede musiala sie przejechac do Wawy.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wolę wersję książkowe, bo na laptopie czy tablecie to mnie szybciej oczy bolą ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Ja też wolę wersję książkowe, bo na laptopie czy tablecie to mnie szybciej oczy bolą ;/
    Ja też wolę wersje papierową. Nie ma to jak książka! ;)

  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam "Pozdrowienia z Korei"- o kobiecie, ktora uczyła dzieci polnocnonoreanskich elit, bardzo wciąga.

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ja jestem w trakcie czytania 3 cz. "Alicja Królowa Zombi" . mnie ogólnie interesują tylko książki o takiej tematyce :krew, zombie, wampiry i inne stworzenia. Oczywiście musi mieć też jakieś miłosne zabarwienie (ale to na drugim miejscu ) Teraz planuję się zaopatrzyć w bodajże też to chyba trylogia "Dom nocy" czy jakoś tak coś o wampirach :)

    A cykl nekroskop Lumleya czytałaś? Jesli lubisz klimaty o wampirach, ale nie dla nastolatek w stylu sagi "zmierzch", to powinno Ci sie spodobać;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mroczne materie sa dobre :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ