X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 80 stara się o dziecko
Odpowiedz

Rocznik 80 stara się o dziecko

Oceń ten wątek:
  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 30 października 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu mamy z rocznika 80 mające dzieci lub planujące i w ciąży zapraszam na ploteczki :-)

    Ola
  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 30 października 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na imię Ola. Alessia to wymarzona moja córcia ma już 4 latka i i prawie 5 miesięcy i mam jeszcze jeden Skarbek Oliviera 2 latka i 4 miesiące staramy się o 3 dziecko od roku z niepowodzeniem w listopadzie 2013






    Mama [*][*] 7(tc) 2001 [*] 8 (tc)2006
    2010 jedna żyje ma 4 latka jedna [*]...
    [*] 2011 6 (tc) [*] 2013 5(tc)

    Ola
  • pyziek Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 1 listopada 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Jestem Aga 34 wiosenki już za mną . Mam syna 10 lat , jedno poronienie 7 tc i teraz staram się o kolejne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2014, 15:49

    beti34 lubi tę wiadomość

    pyziek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Ja tez rocznik '80 i od 2 lat bezowocnie staram sie o pierwsze dziecko. Jestem po HyCoSy i z diagnozą- oba jajowody niedrożne już w przy ujściu do jamy macicy. Teraz w listopadzie bede miec histeroskopię no i się okaże co sie tam dzieje. Ja już jestem nastawiona na in-vitro, bo naturalnie nam sie chyba nie uda począć :( Całą procedurę zaczynam w styczniu 2015 no i zobaczymy....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 12:22

    ewka80 lubi tę wiadomość

  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 3 listopada 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziwne cykle jakbym miała 2 ovu w miesiącu po objawach a w ciążę nie mogę zajść
    Czytałam o krwawniku taka nie zbyt smaczny napar pije i do tego masuję w stopy akupresura zobaczymy czy to coś da...
    Moja siostra pojechała parę razy na akupunkturę i zaszła po 5 latach starań inseminacjach itd może warto spróbować... Co myślicie?

    Ola
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja też rocznik 80 i też dwa lata starań o pierwszego skarba, narazie bezskutecznie. Jeden jajowód niedrożny, badania raz lepsze raz gorsze, ale wciąż jest nadzieja. Teraz pierwszy cykl z żelem conceive plus, bo chwytam sie każdej nawet malusieńkiej szansy, wypróbowałam juz wiele niby złotych środków i nic, ale może się w końcu doczekam

    ewka80 lubi tę wiadomość

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 25 listopada 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mogę dołączyć?
    Co prawda jestem rocznik 81, ale jakoś nie ma takiego wątku...
    Piąty cykl starań o pierwsze dziecko, mam nadzieję, że w końcu się uda.

    ewka80, ol lubią tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. Ja tez rocznik 81. Obecnie jestem jedynie aniołkową mamą, ale bardzo chce być również ziemską mamą. Konkretne starania zaczynamy w Nowym Roku. o pierwsze długo się starliśmy, mam nadzieję, że teraz pójdzie łatwiej.

    ewka80, ol lubią tę wiadomość

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    im nas więcej tym raźniej:) Wierzę że nam się wkrótce uda. Kasiakasia11 ,a ile staraliście się o pierwszą ciążę? Na pewno teraz będzie szybciej, przynajmniej tego Ci życzę

    ewka80 lubi tę wiadomość

  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokładnie to cieżko napisać. Bo najpierw zdalismy sie na naturę, a potem to juz tak konkretnie około roku (badania, monitoringi itp, itd).

    ewka80 lubi tę wiadomość

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello witam i ja na tym wątku

    ewka80 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też się witam. Rocznik 1980:) Mam jednego synka 3 latka, kocham go nad życie i od około roku staramy się o rodzeństwo dla niego. O synka staraliśmy się ponad 2 lata, ale w końcu udało się bez wspomagaczy. Dwa lata temu chcieliśmy zacząć się starać, ale niestety miałam mega stresy wtedy i chyba się udało (test i beta pozytywne) ale była to ciąża biochemiczna. Zrobiliśmy przerwę i rok temu wznowiliśmy starania, bez rezultatu niestety:(

    ewka80 lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • ewka80 Przyjaciółka
    Postów: 93 250

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane ja też z rocznika 80 staramy sie 10miesięcy o pierwsze dziecko i narazie nie wychodzi,robiłam badania wszystkie ok nasienie męża też ok,w następnym cyklu chcemy zacząć z ziołami ojca sroki zobaczymy może zdarzy się cud pozdrawiam wszystkie staraczki <3 ;)

    ewka
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Dziewczyny :)
    Miałam iść w tym tygodniu na badania hormonalne, ale choroba rozłożyła mnie na łopatki i siedzę w domu... Więc i na fasolkę niewielkie szanse.
    W styczniu pewnie monitoring, potem badanie partnera... Cieszę się, że mam taką perspektywę i to wszystko na nfz, pomimo niedługiego (obiektywnie, bo subiektywnie to zupełnie inna bajka) okresu starań.

    Cichutko w tym wątku... Widzę, że niektórym się już udało, część gdzieś zniknęła... Co tam u Was?
    Czy może siedzicie na 35+? ;)

    PWZJp2.png
  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś tak wyszło że nie zaglądałam jak wam dziewczyny idzie u nas kolejny cykl bez dwóch kresek:-( już nie wiem o co chodzi z 2 dzieci bez problemu było a teraz rok bez zabezpieczeń kilka miesięcy starań i zero trochę się już zniechęciłam bo to tak mechanicznie w te dni bo może akurat owulacja blisko i jakoś nie mamy frajdy...
    Jak u Was?

    Ola
  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się staro jak pomyślę że rówieśniczki dzieci już nastolatki a ja w pieluchach jeszcze młody ma 29 miesięcy taki jeszcze malutki a tu ostatni dzwonek większość cykli bezowulacyjnych od kiedy sprawdzam na 6 ostatni tylko temperatura była a bez tego to nie ma owulacji...Moja siostra starsza o 1,5 roku też się stara ale ona to tak będzie to ok jak nie to nie ma tragedii dzieci ma odchowane 12 i 10 lat moje wydaja się takie małe 4,5 i prawie 2,5 roku ale mnie skręca normalnie tak mi się chce tego malucha wszystko mam wózek kupiłam taki retro do renowacji uwielbiam takie i myślę tylko kiedy pasażera tam włożę...Mój mąż też taki rozczarowany że nie wychodzi nie czuje się męsko faceci też to wszystko bardzo przeżywają w końcu to 50% to od nich zależy...W grudniu ostatnie starania bo wyszłoby na wrzesień nie chcę na koniec roku mieć dziecka bo to zawsze młodsze od większości a tak w maju zaczniemy znowu żeby tak centralną zimę nie trafić mam letnie dzieci oboje fajnie tak cieplutko dużo na spacerach a zimą nici siedzenie w domu...Pozdrawiam staraczki i do dzieła grudzień nasz miesiąc a może się uda:-)

    ewka80 lubi tę wiadomość

    Ola
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że wątek rusza:) Z tą owu to jest kuźwa ciężka sprawa. U mnie wykres dwufazowy, testy owu wychodzą pozytywnie a byłam na usg w 12 dc i lekarz mówi, że nie ma pęcherzyka dominującego...no masakra. Mam nadzieję, że jednak owu była tylko przez inofolic wcześniej. Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia:( Pozdrawiam Was wszystkie i życzę cudu wigilijnego

    ewka80, Alessia lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • ol Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również rocznik 80 udało się po 14 miesiącach na clostilbegyt i duphaston wszystko było OK niestety w 27tc serduszko przestało bić... Teraz czekamy na zielone światło może od marca- kwietnia.

    ewka80 lubi tę wiadomość

    Wiktoria 29.10.2014r. 27tc [*] moje słoneczko.
    bi7yics4luz45jde.png
    39f8xzdvwimcg5fx.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ol wrote:
    Ja również rocznik 80 udało się po 14 miesiącach na clostilbegyt i duphaston wszystko było OK niestety w 27tc serduszko przestało bić... Teraz czekamy na zielone światło może od marca- kwietnia.
    Przytulam kochana tym razem musi się udać.

    ol lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również rocznik 80 udało się po 14 miesiącach na clostilbegyt i duphaston wszystko było OK niestety w 27tc serduszko przestało bić... Teraz czekamy na zielone światło może od marca- kwietnia.
    Kochana to co przeżyliście to straszna tragedia bardzo współczuję...
    Ja poroniłam kilka razy straciłam jedno z bliziąt mój synek urodził się chory wady serca padaczka po wylewie teraz stwierdzony autyzm... Życie nie rozpieszcza ale mimo wszystko chcemy jeszcze jedno maleństwo będzie dobrze wiem że łatwo powiedzieć ale trzeba patrzeć w przyszłość i mieć nadzieję...

    Ola
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ