X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 80 stara się o dziecko
Odpowiedz

Rocznik 80 stara się o dziecko

Oceń ten wątek:
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę czasu tu nie zaglądałam i widzę że wątek sie troszkę ożywił :) ja chciałabym córeczkę nazwać Nadia albo Nina , a synka Nikodem albo Igor :) Mam nadzieję że w końcu się kiedyś uda

  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ładne Nikodem nie znam takiego dziecka dopisuje do listy dzięki:-)

    Ola
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem rocznik 81 ,mam synka Adriana 10 lat i staram sie od 4 miesięcy o drugie bez skutku :) .Podobają misie imiona Nela Elenka Krystian Fabian

  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Beti34 na naszym forum:-)
    Moje maluchy 4,5 i 2,5 córka i syn marze o jeszcze jednym już obojętnie kto by był do niedawna chciałam jeszcze córeczkę a teraz żeby tylko było dziecko od wczoraj zaczęliśmy działanie bo tak naprawdę to nigdy nie wiadomo do końca kiedy jest ta ovu z synem prawdopodobnie w 32 dniu cyklu zaszłam licząc według dni na początku ciąży z usg...

    Ola
  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że już mam ovu a statystyka wychodzi że nie trochę jestem zawiedziona tym wykresem każda jest z nas inna a tu sztywno dni i już każdy cykl mam inny i inaczej to mi wychodzi...

    Ola
  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykl bezowulacyjny czuje że moje ciało mnie zawodzi do maja przerwa w staraniach...

    Ola
  • ol Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alessia wrote:
    Ja mam cykl bezowulacyjny czuje że moje ciało mnie zawodzi do maja przerwa w staraniach...
    Pewnie jak przestaniecie to wyjdzie :) trzymam kciuki

    Wiktoria 29.10.2014r. 27tc [*] moje słoneczko.
    bi7yics4luz45jde.png
    39f8xzdvwimcg5fx.png
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, jakis czas tu nie zaglądałam bo grudzień u mnie w pracy zawsze jest ciężki i nigdy nie mam na nic czasu, ale w końcu troszkę wolnego więc mogę sie Wam pochwalić że się udało:) 5 tydzień :) narazie jest oczywiście mnóstwo obaw czy będzie wszystko ok, ale gorąco wierzę że po długich staraniach już musi być dobrze. Powodzenia kochane w starankach i z całego serduszka życzę Wam szybkich zielonych rezultatów tych starań :)

  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściaro gratuluję!!!

    Ola
  • ol Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje

    Wiktoria 29.10.2014r. 27tc [*] moje słoneczko.
    bi7yics4luz45jde.png
    39f8xzdvwimcg5fx.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ