X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Krys-tyna Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem tu pierwszy raz i jak większość z Was zaprowadziła mnie tutaj przegrana walka o maluszka. Po trzech latach braku efektów starania powoli zaczynam wątpić że się uda. Zdecydowałam się zalogować na to forum bo pomyślałam że może rozmowa z kimś kto ma takie same zmartwienia mi jakoś pomoże. Sama kiedyś nie rozumiałam i wydaje mi się że nikt kto nie ma tego typu problemów nie jest w stanie tak do końca zrozumieć. Ale zrobiło się strasznie smutno a przecież nie o to tu chodzi. Mam nadzieję że uda mi się tu zadomowić.
    Pozdrawiam Krysia

    20070804310114.png
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Krysia :-)
    nic się nie martw, my tu wszystkie będziemy w stanie błogosławionym (oczywiście łącznie z Tobą) :-) A powiedz czy prowadzisz obserwacje i czy lekarze stawiają jakas diagnozę ?

    Wombi, 5 marca przybędzie mi 3 z tyłu ;-)

    Helen lubi tę wiadomość

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Krystyna, masz rację kto tego nie orzezyl nie do końca zrozumie nasze emocje, więc pisz śmiało i o swoich radosciach i smutkach, my wesprzemy.

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po ogromnej przerwie.... bywałam tu u Was jakiś czas temu, ale ja ogólnie Zadko się udzielam na forum.
    Poczytuje Was od czasu do czasu.

    Jak widać na pasku u mnie już końcówka ;)
    Nie mam na szczęście jakiejś długiej historii z zajściem w ciążę. Udało się w 7 cyklu starań a w 3 z Luteina.

    Ciąża przebiegła trochę z chwilami grozy. W 15 i 27 tygodniu ciazy trafiłam do szpitala z plamieniami. Na szczęście wszystko wróciło do normy i finiszuje :)
    To moje drugie dziecko. Mam już chłopczyka 7 lat, a teraz prawdopodobnie będzie dziewczynka.

    Trzymam za Was mocno kciuki... za starając się i Tę które juz noszą swoje kruszynki pod serduszkiem.

    Miłego dnia :)


    wombi, ewelinka2210, renieczka, Helen lubią tę wiadomość

  • kretka83 Ekspertka
    Postów: 226 63

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili, 5 marca to dla mnie miła data. Od tego dnia liczymy z mężem nasz związek.
    I teraz uwaga, w tym roku stuknie nam 16 lat razem! :-o Nie miałam skończonych 17 lat, jak się zeszliśmy :-D

    Domili, Helen lubią tę wiadomość

    Tymoteusz: 26.11.2010
    Drugie - in progress ;-)
  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4205

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kretka tomy tak samo :) znamy się już 16 lat :D
    a ja mam 14 marca urodziny i rocznicę ślubu :) w tym roku to już 7, matko jak ten czas szybko leci...

    Helen lubi tę wiadomość

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • kretka83 Ekspertka
    Postów: 226 63

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, leci! My w tym roku, w maju, mamy 10 rocznicę ślubu! :-D
    Powiem Wam, że nigdy nasz związek nie był usłany różami, jesteśmy dwa mocne charakterki, zupełnie różne, ale... mam wrażenie, że im dalej w las, tym nam lepiej ze sobą :-)

    gezanew lubi tę wiadomość

    Tymoteusz: 26.11.2010
    Drugie - in progress ;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KRETKA tez mam 10 rocznicę w maju dokładnie 26. A razem z M. też już 16 lat.
    Nie wiem kiedy to zleciało.

    Helen lubi tę wiadomość

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka mam nadzieję, że ta metoda napro tobie pomoże i już niedługo będziemy się cieszyć z twojego dzieciątka :)
    U mnie bez zmian. Ten cykl również jest trochę odpuszczony, mam masę stresów, nie ma nastroju...
    wombi niezmiennie trzymam kciuki :*
    asiuś witam, przykro że się nie udało... Ale musisz na to spojrzeć tak, że teraz się uda, dochodzi do zapłodnienia, teraz tylko żeby dobrze się zagnieździła fasolka :)
    A ty żabka oszczędzaj się! Przy dziecku pewnie trudno, ale musisz. Dzisiaj masz wizytę? Czekamy za informacjami :)
    Krys-tyna witam. Wspieram ciebie i nie poddawaj się. Ja staram się jeszcze dłużej niż ty, są chwile zwątpienia, ale trzeba dać radę...
    gezanew gratuluję i życzę tobie szybkiego porodu i zdrowia dla was!
    Miłego dnia :)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)
    Gezanew :D Ale super :) Już końcówka, nie zapomnij nam dać znać, jak już Mała się pojawi :)
    Krysiu witaj :) Na wątku na pewno spodkasz duzo osób z podobym problemem, zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie:) A dziewczyny często mają dużą wiedzę - nie raz podpowiedzą co i jak jeszcze można zrobić, żeby sobie dopomóc.
    Miłego dnia Wam życzę :)

  • kretka83 Ekspertka
    Postów: 226 63

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gezanew, wow! My 27 maja :-D

    gezanew lubi tę wiadomość

    Tymoteusz: 26.11.2010
    Drugie - in progress ;-)
  • kretka83 Ekspertka
    Postów: 226 63

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To braliście ślub w piątek?

    Tymoteusz: 26.11.2010
    Drugie - in progress ;-)
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu <3 No my już prawie dwa lata, a 33 skończę dopiero jesienią, także :) Jeszcze młoda jestem :P
    U nas też kiepsko z nastrojem, już widzę po obserwacjach, że jakoś długo w tych moich cyklach śluz płodny, juz mi koleżanka z wątku napro pisała, że to może byc wynikiem jakiś zaburzeń hormonalnych albo stresu, może instruktorka też mi coś jeszcze powie, w poniedziałek mam pierwsze spotkanie, ciekawa jestem czy to napro rzeczywiście coś pomoże, ale jestem już zdecydowana, no bo co mi innego pozostaje?
    Aniu a Wy jaki macie plan póki co? Stosujesz ta dietę o której Helen pisała, ze względu na polipy? Ja równiez mocno trzymam kciuki, żeby się udało, Wam wszystkim oczywiście <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie forumowiczki, szczególnie nowe :)
    Krysiu, tak jak koleżanki już napisały, każda z nas ma tu swój bagaż doświadczeń. Więc jesteś w towarzystwie, które na pewno Cię zrozumie. Rozgość się i uważaj... bo forum wciąga :)
    Ja również 33 skończę dopiero pod koniec roku. Jestem listopadowa i w tym miesiącu brałam też ślub, będzie już 6 lat :)
    Gezanew trzymam kciuki za lekki poród, daj znać jak córcia będzie już po tej stronie brzucha <3
    Miłego dnia dziewczyny :*

    gezanew lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kretka83 wrote:
    To braliście ślub w piątek?

    Tak. Moja wiara dopuszcza ślub i wesela w piątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 10:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno dam znać jak się już rozpakuje. :)

    wombi, renieczka lubią tę wiadomość

  • kretka83 Ekspertka
    Postów: 226 63

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gezanew, rozumiem :-)
    To będziemy praktycznie jednocześnie świętować rocznicę :-)
    Wy z maluszkiem :-)
    A my się chyba wybierzemy gdzieś na weekend we dwoje :-) Mam nadzieję, że już będę w ciąży :-)

    gezanew lubi tę wiadomość

    Tymoteusz: 26.11.2010
    Drugie - in progress ;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/808e207567d8.jpg


    Mam 6 mm, <3 bije 108/min nie słyszałam .
    Wg usg dziś 6tc 3 dzień i termin na 19.09.2016
    Dostałam zaświadczenie tylko do pracy.
    Na 18:30 mam przyjechac dostane l4 i recepty :-) bo musiał ogarnąć zaległe kobitki (wyszło 40 min opóźnienie oczywiście nie przeze mnie hihi)

    Na poczcie czeka na mnie awizo kurcze mam nadzieje że to nie wypowiedzenie z pracy.

    wombi, ewelinka2210, Anastazjaaa, Helen lubią tę wiadomość

  • Krys-tyna Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za ciepłe przyjęcie
    Domili używam monitor cyklu jeśli chodzi o diagnostykę mam zrobione wszystkie badania i wg lekarzy wszystko jest ok tylko prolaktyna trochę za wysoka dostałam bromergon na zbicie i standartowo duphason i clo mężuś zdrowy. Wcześniej nie miałam problemów w ciąże zaszłam z marszu i bez komplikacji. Ostatnio mój lekarz powiedział że nie mam się przejmować przecież mam jedno dziecko to mi wystarczy. Tylko co ja mam powiedzieć synkowi jak pyta mamusiu czemu ja nie mam siostry albo braciszka. Tłumacze mu że musimy być cierpliwi. Na dodatek rodzina też nie pomaga ciągłymi pytaniami Bruno kiedy będziesz miał braciszka. Nie powiedzieliśmy rodzinie że mamy problem.
    renieczka ja tez jestem listopadową dziewczyną.

    20070804310114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krys-tyna witam.
    A czy robiłaś krzywa insulinowa??
    Pytam bo może to było/jest powodem.ja zrobiłam mnóstwo badań i dopiero jak stwierdzono hiperinsulimia to powiedziano że to może być u mnie problemem.
    Też mam dziecko. Tamta ciąża bezproblemowa do końca jak i zajście w nią :-)
    A teraz taki problem.
    Nie wiem czy lekarz ci mówił że każdy cykl kobiety jest inny trafić w ten idealny to jak ruletka :-(
    Więc trzeba cierpliwości i wierzyć że się uda. Kochać się z przyjemności bez nacisku i wyliczeń dni płodnych oraz innych tych cyrkow.
    Będzie co ma być :-)
    Trzymam kciuki :-)

‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ