X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Jestem po wizycie, mocz i krew w normie, ciśnienie w górnej granicy ale też w normie.

    Dziecko ułożone w bok ale to nie szkodzi bo ja jeszcze czas

    Natomiast dostałam zrypki za wagę, od ostatniej wizyty 4 tygodnie temu schudłam 300 gram, stwierdziłam jej ze to nie dużo a ona z poważna mina że wręcz przeciwnie bo powinbam przytyć ok 500 więc razem na minusie mam 800 a to bardzo dużo... I mam kontrolować wagę :/
    Kochana na wysokie cisnienie jest bardzo dobry sok z burakow :) na necie jest duzo sposobow naturalnych co pomagaja na ta dolegliwosc.
    Wiesz no faktycznie dziwnie ta waga..nie masz apetytu?
    Może zbyt malokalorycznie jesz?
    Wombi kciukam za betę piątkową, mi pierwszy test nie wyszedł, dopiero kolejny po 2och dniach cień cienia ze ledwo co.
    Uważaj na siebie, bo jakiś cholerny wirus się kreci w powietrzu.
    Ja choruję od soboty i konca nie widać.

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za poradę z tymi burakami, lubię więc będę wcinac.

    Nie mam apetytu i mdłości mi wróciły.... Zjem jabłko czy banana i jestem pełena, ale dużo piję.

    Mierzyla mi brzuch i jest orzyrost więc kg soadly z czegoś innego, musze się kontrolować bo spadek wagi w III trymwstrze może być niebezpieczny.

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Krys-tyna Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 3 lutego 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny masakra miałam umówioną wizytę na monitoring a tu dzisiaj telefon że wizyta odwołana. Dzwoniłam do 5 lekarzy ale terminy z kosmosu na połowę marca. Wychodzi na to e w tym miesiącu będę bez monitoringu :( A swoją drogą chyba nie powinno tak być że lekarz odwołuje wizytę nie dając namiarów na kogoś kto będzie mógł skontrolować czy wszystko ok.

    20070804310114.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas płaci się kary za owolanie wizyt, czekasz czekasz a tu z dnia na dzień Ci odwołują i mają cie w josie, niefajnie.... Placiliby za to kary to by bardziej dbali o pacjenta, Przykro mi strasznie....

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krys-tyna wrote:
    Dziewczyny masakra miałam umówioną wizytę na monitoring a tu dzisiaj telefon że wizyta odwołana. Dzwoniłam do 5 lekarzy ale terminy z kosmosu na połowę marca. Wychodzi na to e w tym miesiącu będę bez monitoringu :( A swoją drogą chyba nie powinno tak być że lekarz odwołuje wizytę nie dając namiarów na kogoś kto będzie mógł skontrolować czy wszystko ok.

    To są uroki wizyt na NFZ. W prywatnym gabinecie, taki doktorek by takiego numeru nie wykręcił :\

  • Krys-tyna Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic pozostaje kupić testy owulacyjne i zmienić lekarza.

    20070804310114.png
  • Krys-tyna Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka leczę się w prywatnym gabinecie

    20070804310114.png
  • Krys-tyna Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizyta 100,- a usg 80,- więc za jednym zamachem za jeden monitoring 180,-. Lekarka jest dobra ale chyba ma za dużo ma pacjentek.

    20070804310114.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wombi pewnie na test było za wcześnie, beta w piątek na pewno będzie pozytywna :-)
    Krys-tyna no nieładnie się zachowała :-/ Powinna zapewnić jakieś zastępstwo... Swoją drogą płacisz dość dużo, u nas w prywatnych klinikach wizyta z samym monitoringiem kosztuje 50 zł. Zwykła wizyta droższa, ale sam monitoring tylko 50 zł... Mam nadzieję że testy owulacyjne sprawdzą się i pięknie wyznaczą owulkę, później tylko ewent podgląd czy pękły i fasolka :-)

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I życzę wam zdrowia, jakieś paskudne wirusy krążą..
    Anastazjaaa ja chętnie oddam tobie z 3 kilo ;-) A tak poważnie, to długo ciebie męczą te mdłości, jeszcze trochę i będzie lepiej ;-)

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli co? W tym dniu ma przyjęcia, ale część wizyt odwołała? Dziwne.
    No ja na NFZ właśnie, to spotkałam się z różnymi sytuacjami, ale prywatnie - zawsze 100% satysfakcji.
    No szkoda, że nie podejrzysz na usg co tam w trawie piszczy, ale może właśnie temu cykl okaże się szczęśliwy :) Trzymam kciuki :)

  • kretka83 Ekspertka
    Postów: 226 63

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krys-tyna, a może właśnie odpuść testy owulacyjne :-) Zdaj się na los, kochajcie się regularnie i już. Chyba, że z jakiegoś powodu musisz monitorować sytuację...

    Ja się czuję jak psu z gardła wyjęta, po południu miałam dreszcze, wzięłam kolejny apap. Zwykły wirus, a tak mnie rozłożył :-/ Nie jestem w stanie się zmusić do syropu z cebuli, ale jem czosnek na potęgę. Po poprzednim przeziębieniu mam też jeszcze te malinowe saszetki prenalen, właśnie wypiłam jedną... I głównie posypiam. Dziś na szczęście przyszła z młodym po przedszkolu posiedzieć szwagierka, jutro moja Mama wpadnie. Jakbym miała się z nim bawić, to bym chyba umarła... A tak to sobie leżę.

    Tymoteusz: 26.11.2010
    Drugie - in progress ;-)
  • Krys-tyna Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani poinformowała że musi dzwoni odwołać wizytę. Na moje pytanie dlaczego usłyszałam odpowiedź że lekarza nie będzie. Powiedziałam czy lekarka dała namiary na kogoś kto mnie przyjmie usłyszałam że niestety nie. Pierwszy raz mi się akie coś zdarzyło. Jestem zła bo teraz już nic nie załatwię. Jedno jest pewne że już do niej nie pójdę. renieczka dziękuję :)

    20070804310114.png
  • Krys-tyna Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kretka83 monitoring miałam mieć ze względu na to że w poprzednim cyklu nie reagowałam na leki i zwiększyła mi dawkę

    20070804310114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krys-tyna wrote:
    kretka83 monitoring miałam mieć ze względu na to że w poprzednim cyklu nie reagowałam na leki i zwiększyła mi dawkę

    A jaki lek bierzesz? Bo chyba mi umknęło.

  • kretka83 Ekspertka
    Postów: 226 63

    Wysłany: 4 lutego 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, rozumiem...
    Kurczę, niefajna sytuacja...

    A ja miałam koszmarną noc, prawie nie spałam - było mi za zaimno, za gorąco, niewygodnie, pić mi się chciało i tak w kółko... Jak mąż z młodym sobie pójdą, to mam nadzieję, że mi się uda kimnąć. Wszystko mnie boli :-/

    Tymoteusz: 26.11.2010
    Drugie - in progress ;-)
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka dużo zdrowka chorowitko, i oby do wiosny bo ta zima nas wykonczy

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wombi i jak sytuacja na froncie walki? Pokusilo cie aby siknac jeszcze raz?

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4206

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie sikam już, po co mam się dołować.
    Przecież i tak jest już późno, test powinien pokazać cokolwiek, więc czekam do juta, ale już obmyślam plan...
    Różowo nie jest, bo lekarz mówi, że przy moich schorzeniach czas odgrywa bardzo istotną rolę, a z drugiej strony był tylko 1 zarodek, więc musielibyśmy przejść całą procedurę od nowa, a na to niestety już nie mamy kasy.
    Wiadomo pod koniec czerwca pewnie zlikwidują refundację leków więc koszt leczenia zwiększy się o min 5 tys. W takim razie czeka nas co najmniej rok czekania a niestety w moim przypadku im dłużej będziemy czekać tym będzie gorzej.
    No trudno, czekam na jutro, ale nie robię sobie zbyt dużych nadziei...

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • kretka83 Ekspertka
    Postów: 226 63

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaa, dzięki. Wcześniej tyle nie chorowałam, nie wiem co się dzieje :-/

    Wombi, bądź dzielna :-* Trzymam kciuki cały czas.

    Tymoteusz: 26.11.2010
    Drugie - in progress ;-)
‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ