X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżałam godzinę podpięta,a myslalam ze to jakieś 15 min :-) Przyjemne uczucie posłuchać serduszka malucha.
    U mnie cc ze względu na łożysko przodujące centralnie, poród naturalny nie jest realny.

    renieczka, Evaa lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda to niesamowite uczucie słuchać serca dziecka :-)
    Choć ja miałam pierwsze ktg w stresujacej sytuacji. W 8mc trafiłam do szpitala bo mała się nie ruszyła bardzo długo. Myślałam że umrę i pęknie mi serce tak się bałam. Na szczęście wszystko było ok tylko córka postanowiła sprawdzić ja mama reaguje w stresujacych sytuacjach.

    Kasia ja to nie mogę uwierzyć jak szybko minęła twoja ciąża. Jak dziś pamiętam jak dostałam cynk żeby spojrzeć na twój wykres. No jakby to było wczoraj. A tu już za kilka dni będziesz miala Mateuszka przy sobie <3

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:28

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja rodziłam na Borowskiej, polecam sn z całego serca. To był najpiękniejszy dzien w moim życiu i cudowne wspomnienie na zawsze.
    Cześć Dziewczyny - wracam do gry 8-)

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, chyba też skłaniam się ku sn, chyba że będą wskazania w co wątpię to cc ;-)
    Powoli zaczynam kupować ciuszki, akcesoria :-D Ale to frajda :-D

    Ojejku to ty? Witam z powrotem :-D Trzymam kciuki za kolejną dzidzię :-)
    Ja myślę o Kamieńskiego, ale to jeszcze wszystko muszę posprawdzać ;-)

    Domili podchodzicie wkrótce do ivf?

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ka też chciałam rodzić sn. Do tego miał to być poród rodzinny i razem z mężem mieliśmy przywitać nasza córkę na świecie. Niestety w naszym przypadku się nie udało. A jak się potem okazało cc było najbezpieczniejsze dla Mani bo obracając się w 36tc ściągnęła sobie cały sznur pępowinowy przed głowę. Gdybym rodziła naturalnie najprawdopodobniej malutka by się zaklinowała :-(
    Tak czy siak najważniejsze jest zdrowe dziecko!

    Właśnie Domili się coś nie odzywa. Halo wywolujemy Cię do tablicy!

    Ania tylko nie szalej z ciuszkami bo tych najmniejszych to połowy nawet nie założysz tak szybko dziecko z nich wyrasta :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 22:28

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecyduj jak czujesz, to nie jest tak ze poród naturalny ma same plusy, niby stajesz od raZu na nogi ale od strony kobiecej mi zajęła pełna regeneracja około pół roku. Każdy poród jest inny. Mój drugi raczej bedzie przez cesarkę, ale to jeszcze zobaczymy.
    Chciałam prawie do końca aby mieć wskazania pod cesarkę ale nic takiego sie nie wydarzyło i poszłam na żywioł. Mi nie było łatwo, ale wszystko jest do przeżycia i ile szczęścia w oczach :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak Ania to ja. Powodzenia w wyborze dobrej decyzji :)

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za cieciem nie jestem ....Ale ja to ja ;) w zyciu bym sobie cesarki na "zyczenie"bez wskazan nie wziela.

    oyeykova lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:22

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia sama nie wiem kiedy ten czas tak leci,a dopiero był maj i nie mogłam uwierzyć w to co się stało :-)
    Nona ja będę miała na Kopernika,szpital ma 3 stopień referencyjnosci a u mnie jest poważna sprawa.
    To powodzenia wszystkim starającym się w tym roku :-)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Hanna Holovkova Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Drogie Panie!

    Jestem studenką psychologii i piszę pracę magisterską na temat kobiet z niepłodnością, które mają do czynienia z in vitro. Dlatego bardzo chciałabym zaprosić Was do rozmowy na temat doświadczeń płynących z przeżywania niepłodności oraz oczekiwań wobec proceudry in vitro. Moją metodą badawczą są wywiady. Zdaję sobie sprawę, że rozmawianie ne ten wrażliwy temat może być dla Pań trudne i kłopotliwe,aczkolwiek uważam też, że mimo to,warto ten temat podnosić.

    Jeśli czują się Panie na siłach, żeby sprostać temu wyzwaniu, to zapraszam Was do skontaktowania się ze mną drogą mialową, ponieważ każda odpowiedź jest dla mnie bardzo ważna. Czekam z niecierpliwością, mój adres mailowy: [email protected]

    Pozdrawiam serdecznie

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzyna na jaką datę masz zaplanowany poród? :-)

    Evaa wy to macie fajnie, podróże :-) I przeprowadzka i małe dziecko. Oj dzieje się u was :-D

    Renieczka masz rację, można sobie planować a życie i tak weryfikuje... Ja chyba jednak nie chcę żeby mąż był przy mnie przy porodzie, chociaż kto wie, jak się zacznie co będę myślała :-P

    Domili i wombi myślę o was, napiszcie...

    Dziewczyny a jak wstawić zdjęcie żeby się wyświetlało, a nie tylko link? Sierota jestem ;-)

    Za starające się trzymam kciuki. Ja ostatnio rozmawiałam z mężem że za jakiś czas jak dojrzeję znowu do całej procedury, zastrzyków itd to możemy spróbować znowu. A on wierzy że teraz uda się naturals. Oj naiwny. Ale narazie oczekujemy pełni szczęścia naszej Laurki <3

    oyeykova lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu w przyszły czwartek przyjmują mnie na oddział,a w piątek cc. :-)
    Termin wg om mam 3.02 ale dla bezpieczeństwa ciąże rozwiązuja 38+6.
    Właśnie wrocilam ze szpitala z ktg i USG, młody wazy 3200 :-)
    Jutro wizyta u prowadzącego i byle w spokoju dotrwać...

    ania8306, Evaa, wombi, Helen lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu to już konkretny chłopak :-)

    Już powoli zaczynam trzymać kciuki <3

    kasiarzyna lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już zaczynamy odliczanie i trzymamy kciuki.
    Kasia odpoczywaj i dogadzaj sobie w te ostatnie dni :-)

    kasiarzyna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Moja się urodziła z taka wagą :-)

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia spakowana? Jutro czas start przygody :-D
    Trzymam mocno kciuki w piątek za silnego, zdrowego synka i twoje dobre samopoczucie <3

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak...pozostało się wykąpać i ogolic ;)
    Trzymajcie mocno :*

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
‹‹ 443 444 445 446 447 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ