X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 18 października 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP wrote:
    To taka bardziej optymistyczna wersja, skoro wszystko ładnie działa :) . U nas się udało właśnie w ostatnim miesiącu brania. Powodzenia!

    Dobrze- oczywiście, że super - bo pękają tylko dlaczego nie ma ciąży :((
    Za każdym razem jak idę na monitoring i gin mówi, że są i to nawet czasem 2-3 pęcherzyki na pęknięcie to wychodzę taka uradowana i przepełniona ogromną nadzieją, że jak przychodzi z kolejnym miesiącem @ to najchętniej bym nie wiem co sobie zrobiła :/ chyba strzeliła w głowę... bo kurcze tłumaczę sobie, skoro nie pomogło w zeszłym miesiącu to czemu niby teraz miało by się udać ?:-(
    Wydaje mi się, że jak stosuje 5 miesiąc CLO, a ciąży jak nie ma tak nie ma to o co chodzi ? ...

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 19 października 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego nie ma, że u zdrowej kobiety w każdym prawidłowym cyklu jest tylko 20% szans na ciążę, czylli niedużo... A u Ciebie potencjalny zarodek ma jeszcze kłopot ze względu na budowę macicy - jeśli zaimplantuje się na przegrodzie, ciąży nie będzie :(

    A faceta masz przebadanego?

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 19 października 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP wrote:
    Dlatego nie ma, że u zdrowej kobiety w każdym prawidłowym cyklu jest tylko 20% szans na ciążę, czylli niedużo... A u Ciebie potencjalny zarodek ma jeszcze kłopot ze względu na budowę macicy - jeśli zaimplantuje się na przegrodzie, ciąży nie będzie :(

    A faceta masz przebadanego?


    Jasne:) wyniki ma wręcz idealne.

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny, co tam u Was? :D Na jakim etapie starań jesteście?


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja jestem rocznik '92 :) Chciałabym się przyłączyć, w kupie raźniej :D
    Staramy się pierwszy cykl, za dwa dni termin okresu i wielkie testowanie. Co prawda to pewnie byłby za duży fart, żeby w 1cs sie udało, ale i tak czekam ze zniecierpliwieniem ;)

    16udugpjjujddjxo.png
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Tynastka :) Fart czy nie, zawsze jest szansa, że ten 1 cykl będzie szczęśliwy :) Trzymam kciuki! Daj znać jak poszło!


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 15 listopada 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggie, na pewno dam :) a u Ciebie jak?

    16udugpjjujddjxo.png
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 11 cykl leci ;) właściwie już końcówka, bo dziś 28dc.


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 17 listopada 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było to pocieszające, bo ja właśnie zaczęłam drugi :( ale uda się, musi! :)

    16udugpjjujddjxo.png
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :( Pozostaje mi trzymać kciuki za drugi ;) No ba, że się uda!!!


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) i ja sie dołączam. Rocznik 94, kilka miesięcy po ślubie. Drugi cykl starań, testowanie dopiero za tydzień. Mój problem polega na tym ze jestem dosyc niecierpliwa osobą. Aż boje sie pomyśleć ze moge na dzidziusia czekać rok albo więcej. Ale wiem wiem, nie da sie przyspieszyć :(

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haloo ktos tu jeszcze zaglada?

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
‹‹ 349 350 351 352 353
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ