X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly a macie juz jakąś upatrzoną?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wszystko może się zmienić w ciągu paru lat :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Niki_124 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdaje sobie z tego sprawę, ale już i tak mam najgorsze scenariusze przede oczami i za bardzo panikuje, więc chciałam się uczepić tej myśli że skoro było wszystko ok to może dalej jest i wystarczy tylko trochę spokoju i cierpliwość chciałam tak myśleć żeby nie oszaleć do wizyty u lekarza i nie zamęczyć narzeczonego ciągłymi atakami płaczu i paniki.. jednego dnia jest wszystko ok a drugiego potrafię cały dzień przepłakać i obładować go 15 najgorszymi wersjami.. do wizyty u lekarza zostały prawie 3 tygodnie i do tego czasu on chyba zwariuje ze mną jak nie wymyśle sposobu na chwilową samokontrole...

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez niby wszystko bylo ok, w ciążę mogłam elegancko zajść a jednak nie mogłam.. dopiero po roku się udało.
    banał.. inne kobiety raz i PYK, a ja musiałam czekać tyle czasu, choć niektóre czekają jeszcze dłużej.
    Nerwami sobie nie pomożesz, może okazać się że wszystko jest ok? tylko właśnie te nerwy?
    u mnie poskutkowała praca.. nawał pracy... nie mialam czasu myśleć nad obserwacjami... temp, wizytami.. i zaszłam.
    a obserwowałaś cykle? z temp? żeby chociaz zobaczyć jak mniej więcej to wygląda?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Niki_124 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo króciutko bo zaledwie dwa albo trzy cykle obserwowałam dokładnie na samym początku rok temu i niby wszystko się zgadało ze sobą i wtedy właśnie wyszła ta sytuacja z tym testem i okresem i to mnie jakoś zniechęciło, nie chciało mi się bawić w to wszystko a potem nawet czasu na to nie miałam, więc zdałam się na aplikacje w telefonie z alarmem, obie moje przyjaciółki polecały mi tą aplikacje z czego jedna jest obecnie w 34 tygodniu ciąży, a druga rok temu urodziła synka, aplikacja automatycznie po wprowadzeniu kilku danych wylicza dni płodne i owulacje, więc kiedy dostawałam alarm to tylko sprawdzałam czy mam wyjątkowo niską temperaturę i śluz płodny, żona przyjaciela mojego narzeczonego razem ze mną zaczęła korzystać z tej aplikacji bo oni chcieli mieć drugie dziecko i obecnie jest w 8 tygodniu ciąży, więc albo coś jest jednak nie tak albo dostaje bolesną i porządna lekcje cierpliwości od życia...

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możliwe że lekcja...
    im bardziej się będziesz wkręcać tym bardziej bd to boleśniej odczuwać.
    zamiast patrzeć na kobiety w ciąży z zazdrością pomyśl sobie, niedługo ja tak będę wypinać brzuch! :) wiem że łatwo tak powiedzieć, ale postaraj się myśleć pozytywnie :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Niki_124 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się, staram cały czas, ale wiadomo są lepsze dni i gorsze :) No właśnie ta cholerna zazdrość jest najgorsza.. po mimo że staram się nie zazdrościć a cieszyć ze szczęścia innych to jednak czuje jej ukłucia... brrrr ...już nie mogę się doczekać kiedy spoliczkuje ją upragnioną ciążą :) :P I życzę tego wszystkim czekającym na maleństwo :) A tak wgl to jestem rocznik 95, nie macie nic przeciw że się tak wcisnęłam? mogę dołączyć? :P :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno będziesz mamą :)
    nie no cos ty :) pisz z nami pisz :) a moze ci ulży? pamietam jak mi forum duzo pomogło..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Niki_124 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki mam nadzieje że tak będzie :) Puki co staram się nie myśleć o tym za dużo, żeby się nie stresować i nie wymyślać cudów na kiju. Czytam pamiętniki dziewczyn i ich wypowiedzi na forum i na prawdę się udaje :) :) i to mnie napawa optymizmem :D

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 lutego 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś tu cicho :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 22 lutego 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, jest kolejna fasolinka, gratulacje! Ja na razie mam nadzieję, że u nas nic się ne zrobi wkrótce :)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jest jest, udało sie :) tzn zobacze 2 marca czy sie udalo :)

    JagodaP lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 4 marca 2016, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    rocznik 92 Was wita! ;) Mam nadzieję, że mogę się przyłączyć, trochę za dużo mam w głowie od tego wszystkiego szczerze mówiąc i muszę się czymś zająć, pomyślałam, że najlepiej będzie z kimś pogadać o wszystkim i niczym ;) Póki co walczymy o rodzeństwo dla Kapselka i jutro się okaże, czy przesuwamy o następny miesiąc :)

    pozdrawiam Was gorąco ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 00:18

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 4 marca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam mocno kciuki :)

    ja melduję się że fasolka to już większa postać :) serduszko bije 169, jest OK :)

    Bella93, Niki_124 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • emikal123 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie, ale nie dostawałam powiadomień i nie wiedziałam czy coś się dzieje. :D My już staramy się 6 cykl z ovu, ale ogólnie prawie rok, tylko tamtego nie liczę, bo dopiero poznałam swoje ciało. :) Jak widać niestety to nie jest takie proste, szczególnie dlatego, że człowiek bardzo chce być w ciąży. :D

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powitam się i ja:) rocznik 92 z grudnia :)

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Powitam się i ja:) rocznik 92 z grudnia :)
    Ja ten sam rocznik, to samo imie, tylko z pazdziernika:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • ulka23 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli można toteż się dołączam:) rocznik 93 przepiękny miesiąc maj;D 2 cykl starań o rodzeństwo dla naszego19 msc synka:)

    ulka23
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 6 października 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam się przywitać jako rocznik 94, ale widzę, że cisza tu straszna i to od takiego długiego czasu! :O Wszystkie już zaciążyły, czy już żadne nie chcą?! :D


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 7 października 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocznik 92 :)
    Halo, halo, staraczki, przywołujemy do porządku :P

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
‹‹ 349 350 351 352 353
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ