X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :OO Serio 95?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 10:57

    polkosia, SweetCherryPie lubią tę wiadomość

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 9 marca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyśl ile kobiet po dwudziestym roku życia porzuca swoje dzieci... Wiek nie ma znaczenia, lecz dojrzałość psychiczna...

    Truskaffeczka, Patixxx lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 10 marca 2014, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie na ten temat ;) Ja w sumie starania zaczęłam jak miałam 18 lat...

    pau3lenka, Dyzia23 lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o, w końcu wątek z tych roczników, 92 wita :)
    najprościej jeśli osoby których te roczniki nie opisują niech się tutaj nie wypowiadają- nerwów mniej dla wszystkich

    sama siebie nie widziałam jako mamę w wieku 19 lat, ale kilka wydarzeń, TEN partner z którym chce się założyć rodzinę i teraz już jestem gotowa :)
    gdybym wiedziała, że "złoty strzał" to prawie mit, nawet zaczęłabym starania szybciej.

    każdy ma swój czas. moi rodzice założyli rodzinę w wieku 19 lat, nikt im wtedy nie mógł pomóc,ale sobie poradzili. z bratem nie tułaliśmy się po ulicach i nie przymieraliśmy głodem, każdy z nas założył już swoją rodzinę, a wspólne wyjścia z rodzicami to przyjemność, a nie nudne spotkanie

    ja chcę być dla moich dzieci mamą, a nie babcią

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 09:29

    pau3lenka, Dyzia23 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem z Wami, trzymam kciuki za każdą z nas! :)

  • beatka2912 Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Jeśli mogę to się dołączę, chociaż jestem z 91', ale ostatnie dni grudnia, to tak jakby 92' :) Przyznaję Wam rację, liczy się dojrzałość psychiczna, nie dowód osobisty. Są kobiety powyżej 30, które nie są gotowe, a są 20, takie jak my, które czują instynkt. Także trzymam za Wszystkie mocno kciuki :)

    karollina92, lenka123321, Karolina20 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się :)

    beatka2912 lubi tę wiadomość

  • beatka2912 Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, bardzo mi miło :) Kiedy zaczęłyście się starać? W jakiej fazie cyklu jesteście obecnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mój 1 cs, takich "poważnych" starań, cykle mam 29-32 dni, dziś 31 dc no i nie wiem, czekam nadal :)

  • beatka2912 Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 2 cs, jestem po tabletkach antykoncepcyjnych, cykle do tej pory 29 dniowe, choć ten ostatni 40 dni.. :/ obecnie jestem w 20 dc, według ovu, owulacja była 15 dnia, tak też czułam. I jak narazie trzeba czekać, boję się mieć nadzieję, bo nie chce rozczarowania.. ale to jeszcze początek na szczęście.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka2912 wrote:
    U mnie 2 cs, jestem po tabletkach antykoncepcyjnych, cykle do tej pory 29 dniowe, choć ten ostatni 40 dni.. :/ obecnie jestem w 20 dc, według ovu, owulacja była 15 dnia, tak też czułam. I jak narazie trzeba czekać, boję się mieć nadzieję, bo nie chce rozczarowania.. ale to jeszcze początek na szczęście.

    głowa do góry, będzie dobrze, musi być! Ja się nie nakręcam, raczej czekam na @, niestety i obawiam się, że jutro albo pojutrze będzie ;/

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie leci już 19 cykl na ovu... Cykle od 29 do 39 dni obecnie jestem w 8dc ;)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    My się staramy 9cykl .
    Teraz jestem w 26dc i czekam na @ . Na razie ani brzuch nie boli ani nic . Śluzu mam dużo raz wodnisty raz kremowy .

    Kciukam za was wszystkie . Musimy się trzymać razem :)

    a jak długie masz cykle ? mnie podbrzusze boli i piersi po bokach ale one bolą mnie już od owulacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba czekać :)

  • beatka2912 Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi, musi, nie ma co się poddawać, wiara najważniejsza i cierpliwość. Macie rację, lepiej się nie nakręcać, żeby nie było rozczarowania. Będziemy się wspierać i damy radę napewno ! :)

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i Ja ;) rocznik 92, fajnie jest wiedzieć że tyle nas (w zbliżonym wieku) się stara o maleństwo.

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się już 12 miesięcy ,z czego 3 miesiące temu poroniłam była to wczesna ciąża,teraz jestem po laparoskopii okazało się że jajowody były nie do końca drożne , mam nadzieje że w tym cyklu się uda ;)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki i Ja żeby nam się udało:)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey kobitki dołączam się ;) rocznik 92 :)

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 10 marca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu tylko na chwilkę wpadłam bo tak jak was zdenerwowała mnie wypowiedź Kiary. Szlag mnie trafia jak ktoś takie głupoty plecie i wybaczcie ale nie potrafię się nie odezwać. Mam 19 lat, liceum skończyłam, maturę zdałam nawet bardzo dobrze i nie uważam się żebym miała jakieś braki, bo tyle mi wystarczy i więcej nie potrzebuję. Druga sprawa jest taka że nikt nie ma prawa oceniać kogoś po liczbie przeżytych lat jeśli kogoś nie zna i nie wie ile w życiu przeszedł. To tylko cyfra. Musiałam bardzo wcześnie dorosnąć i mam więcej oleju w głowie niż niejedna 25-latka (nie obrażając nikogo oczywiście). A to że nie poszłam na studia nie upoważnia nikogo do uważania mnie za głupią, bo głupia nie jestem. Jak i reszta dziewczyn na głupie mi tu nie wygląda.

    No to sobie pogadałam :D Życzę Wam dziewczyny jak najszybszego zafasolkowania :) Powodzenia!

    Landryneczka, Carmen92, xpatiiix3, mizzelka lubią tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ