X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    29 dzień cyklu, męczy mnie tak od 3-4 dni, w zeszłym tygodniu tez takie zawroty głowy miałam, nie wiem od czego, ciśnienie mierzyłam etc, wszytsko ok
    normalnie cykle 28-30 dni
    To zaraz testowanie ? Czy czekasz najpierw na @ :D ? Edit : A raczej na jej brak !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 10:50

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollina92 wrote:
    a Ty jak długie masz cykle ?


    przed # miałam tak 29-37 ,# 38 dniu cyklu kolejny miał już 43( itak dobrze że @ sama przyszła a nie miałam wywoływanej)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na jej brak:D
    obiecałam sobie i tu na forum, ze testuję dopiero 14 jeśli @ nie przyjdzie do tego czasu, ale już nie mogę wytrzymać z ciekawości :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziuszka a który dzień po ovu u ciebie?
    może to plamienie implatacyjne? :D

  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    czekam na jej brak:D
    obiecałam sobie i tu na forum, ze testuję dopiero 14 jeśli @ nie przyjdzie do tego czasu, ale już nie mogę wytrzymać z ciekawości :)
    Rozumiem w 100 % :D Dlatego ja nigdy testu w domu nie mam bo jak by był to bym zrobiła nawet tydzień przed @ hahahah :D

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam cały czas test w pogotowiu, ale mąż dziwnie na mnie patrzył kiedy kupował i kupował te testy a pozytywu cały czas nie było ;)
    chociaż w sumie to sam mnie non stop kusi zebym robiła, bo on to z tych facetów nierozumnych. o śluzach, dniach, terminach wie mniej niż o swojej cioci brata wujka mężu ;)

  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    madziuszka a który dzień po ovu u ciebie?
    może to plamienie implatacyjne? :D
    My mamy teraz 3-miesięczną przerwe w staraniach i do końca było zaraz po @ wiec marne szanse :( No chyba że owulka się przesunęła :D Ale najbardziej prawdopodobne jest to że miałam plamienie około owulacyjne ...Mój organizm już świruje hahah

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    ja mam cały czas test w pogotowiu, ale mąż dziwnie na mnie patrzył kiedy kupował i kupował te testy a pozytywu cały czas nie było ;)
    chociaż w sumie to sam mnie non stop kusi zebym robiła, bo on to z tych facetów nierozumnych. o śluzach, dniach, terminach wie mniej niż o swojej cioci brata wujka mężu ;)
    Mój tylko wie co to owulacja, okres i implantacja :D Reszta go mało obchodzi hahah :D

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo, to naprawdę geniusz :D mój z tych trzech słów kojarzy tylko okres. tzn wie, że przed nie zbliżać się bez ciepłej herbaty/czekolady/tulenia/ciepłego koca
    przecież te słowa z końcówką -acja tak łatwo pomylić :p

    o dziwo teraz mam termin @ a koc ani herbata nie były wymagane, żadnego pms. jezus, zwariuję...
    detekror tu na ovu mówi, ze bardzo prawdopodobne, że ciąża, ale ja dalej wątpię

  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    oo, to naprawdę geniusz :D mój z tych trzech słów kojarzy tylko okres. tzn wie, że przed nie zbliżać się bez ciepłej herbaty/czekolady/tulenia/ciepłego koca
    przecież te słowa z końcówką -acja tak łatwo pomylić :p

    o dziwo teraz mam termin @ a koc ani herbata nie były wymagane, żadnego pms. jezus, zwariuję...
    detekror tu na ovu mówi, ze bardzo prawdopodobne, że ciąża, ale ja dalej wątpię
    A który cykl się staracie ? Ja przy pms jedyne czego pragne to lodyyy dużo lodówww :D

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    oo, to naprawdę geniusz :D mój z tych trzech słów kojarzy tylko okres. tzn wie, że przed nie zbliżać się bez ciepłej herbaty/czekolady/tulenia/ciepłego koca
    przecież te słowa z końcówką -acja tak łatwo pomylić :p

    o dziwo teraz mam termin @ a koc ani herbata nie były wymagane, żadnego pms. jezus, zwariuję...
    detekror tu na ovu mówi, ze bardzo prawdopodobne, że ciąża, ale ja dalej wątpię


    Jak masz przeczucie to może zrób bete bedziesz pewna, bo testy też mogą oszukiwać, w moim przypadku tak było beta wynosiła 34 a testy poranne były negatywne ;/

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd jesteście dziewczyny ? :D

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak na poważnie to 3, ale zwariować idzie. wszyscy non stop wypytują, się interesują, 3 znajome bliskie juz zaszły. to nas strasznie dołuje... niepotrzebnie cokolwiek mówiliśmy.
    tak by była niespodziewana radość :D

    wiem, że to nic w porównaniu z problemami niektórych osób tutaj, ale kiedy wiem że wszystko powinno być ok, to dlaczego się nie udaje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najbardziej pewne będzie czekanie na brak @, jak się uparłam to postaram się wytrzymać :)
    ja z okolic tczewa, woj. pomorskie :)

  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Łodzi :) My nikomu nie mówimy, w pierwszym "poważnym" cyklu nam się nie udało :( W czerwcu wznamiamy staranka może będzie strzał w dziesiątkę :D

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    tak na poważnie to 3, ale zwariować idzie. wszyscy non stop wypytują, się interesują, 3 znajome bliskie juz zaszły. to nas strasznie dołuje... niepotrzebnie cokolwiek mówiliśmy.
    tak by była niespodziewana radość :D

    wiem, że to nic w porównaniu z problemami niektórych osób tutaj, ale kiedy wiem że wszystko powinno być ok, to dlaczego się nie udaje...


    skąd ja to znam , tyle dziewczyn dookoła mnie jest w ciąży ,z mojego rocznika 92 już 4 zaciążyła ;p u mnie też wypytują( z tym że nie chwale się za bardzo # wiedzą bardzo bardzo najbliższe osoby ),każą wyluzować że jesteśmy młodzi mamy czas .;/ a najgorsze jest co miesięczna powtórka z rozrywki , lekarze dają zielone swiatełko "wracać do domu ,i bobasa zmajstrować" a wychodzi z tego wielka d..;(

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewuszki :D mozna dołączyc ?:)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja Mazury :) czekam na jakieś dobre wieści od Was, to kiedy testujecie ?? :)

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    hej dziewuszki :D mozna dołączyc ?:)


    Witaj :) im wiecej nas tym lepiej ;)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super :), ja testuje za 6 dni prawdopodobnie :) jutro mam wizyte u ginki, przede wszystkim musi mi wykonać cytologię bo po ciąży nie miałam wykonanej..

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ