X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    Hey kobitki ja jestem z Wrocławia, u nas starania zaczeły się 1 maja 2013, za specjalnie problemów z zajściem w ciąże nie miałam a z utrzymaniem, jestem 5 miesięcy po łyżeczkowaniu po poronieniu i czekamy na zielone światło od lekarze bo niestety u mnie zawodzi tarczyca i przeciwciała tarczycowe które muszę doprowadzić do porządku :) Mam nadzieję że do czerwca się wyrobie :)

    a o problemach z tarczycą dowiedziałaś się po poronieniu ? ja też mam problemy z tarczycą, łykam codziennie Euthyrox 25.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    Dziękuję :) mnie piersi tylko po bokach przed okresem bolą tylko przy dotyku (przy ucisku), a brzuch przed i przy @ nigdy jedynie podbrzusze kiedy małpa nadchodzi.. a tu podbrzusza zero, tylko calusi brzuch plus ten jeden sutek tak meggaaa ze mam wrazenie ze zaraz wybuchnie ..:) jak chodze to odczywam taki hmm? dyskomfort? wole lezec non stop wtedy jest mi lepiej :)

    Testujesz za 6 dni, poczekaj cierpliwie i nie denerwuj się :) Będzie dobrze!

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam czekam :) mimo że kusi ale wiem ze jeszcze nic nie zobacze na teściku jedynie I kreseczke więc czekamy :D

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    czekam czekam :) mimo że kusi ale wiem ze jeszcze nic nie zobacze na teściku jedynie I kreseczke więc czekamy :D

    mnie też kusiło już w sobotę, to był 29 dc, mówię do mojego P. "chodź, zrobimy", no a on że może jeszcze poczekamy do wtorku, jutro popołudniu miałam testować ale już nie ma takiej potrzeby, szkoda ale co zrobić :)

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uda się następnym razem :D

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim nam się UDA!!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollina92 wrote:
    a o problemach z tarczycą dowiedziałaś się po poronieniu ? ja też mam problemy z tarczycą, łykam codziennie Euthyrox 25.

    Niestety dowiedziałam się po dwóch poronieniach. Robiłam przed ciąża tsh i po poronieniu zawsze była na poziomie do max 2,5, tyle że u mnie problemem poronienia były przeciwciała ANA i przeciwciała tarczycowe anty-TPO które wynosiłyn >600 a norma jest od 0-34. Więc u mnie niedoczynność jest spowodowana zapaleniem tarczycy (Choroba Hasimoto) teraz czekam na recepte na euthyrox 25 mam zbić do 1 a gdy zajdę w ciąże muszę brać Acard + zastrzyki z heparyny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 21:43

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 12 marca 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    Niestety dowiedziałam się po dwóch poronieniach. Robiłam przed ciąża tsh i po poronieniu zawsze była na poziomie do max 2,5, tyle że u mnie problemem poronienia były przeciwciała ANA i przeciwciała tarczycowe anty-TPO które wynosiłyn >600 a norma jest od 0-34. Więc u mnie niedoczynność jest spowodowana zapaleniem tarczycy (Choroba Hasimoto) teraz czekam na recepte na euthyrox 25 mam zbić do 1 a gdy zajdę w ciąże muszę brać Acard + zastrzyki z heparyny


    Witam się z rana :) Najważniejsze że już wiesz co jest nie tak , i teraz trzeba wyleczyć to dziadostwo i się starać i powinno być dobrze. Na innych forach czytałam o tym hasimoto i wielu dziewczynom sie udawało zaciążyć i donosić maleństwo ;)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 12 marca 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałyście na marcowych 10 pięknych serduszek, nastraja mnie to pozytywnie do działania;)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj zaserduszkowanych jest troszku :), mam nadzieję ze 17 do nich dołączę :D Trzymajcie kciuki :D:)

    Carmen92 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że 91 się nie łapie. No ale cóż - starość nie radość. Pozdrawiam i życzę zieloności!:)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    Szkoda, że 91 się nie łapie. No ale cóż - starość nie radość. Pozdrawiam i życzę zieloności!:)

    Jaka tam starość! :) myślę że dziewczyny nie będą mieć nic przeciwko żebyś dołączyła :P
    A dla ciebie zdrówka i dla maluszka :)

    Nalka lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    Szkoda, że 91 się nie łapie. No ale cóż - starość nie radość. Pozdrawiam i życzę zieloności!:)

    Kochana zapraszamy ;)

    Nalka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara22 wrote:
    Witam się z rana :) Najważniejsze że już wiesz co jest nie tak , i teraz trzeba wyleczyć to dziadostwo i się starać i powinno być dobrze. Na innych forach czytałam o tym hasimoto i wielu dziewczynom sie udawało zaciążyć i donosić maleństwo ;)

    Też o tym czytałam więc jest nadzieja :) Chociaż boję się jak cholera, zobaczymy czekam na receptę od lekarza i zaczynam leczenie, mam nadzieje że jutro dojdzie bo czekam już ponad tydzień :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączyłam dzisiaj do kilku testujących z tematu "Kto będzie testował w tym tygodniu ?", bo już nie mogłam doczekać do piątku, niestety negatyw :(
    cała noc nie spałam, raz płakałam raz myślałam co jest z nami nie tak. wszystkie znajome wkoło zachodzą, już rodzą, kolejny raz nawet. a my rzekomo zdrowi i się nie udaje :/
    dzisiaj tez dzień do niczego...

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i to jest najbardziej irytujące niby zdrowe a bejbi brak.

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam kiepski dzień staram sie nie dołować i szukać pozytywów ale jak słysze że koleżanka ma termin na czerwiec i bedzie chłopczyk zaszła w 3 cyklu po ślubie moja szybka kalkulacja to mi sie tak przykro robi;(

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczynki :) ja tu tylko na chwilkę bo jestem rocznik 88 ale chciałam Wam napisać, że gdybym wiedziała wcześniej że zajście w ciąże to wcale nie prosta sprawa to od daaaaawna bym się nie zabiezpieczała, także działajcie i rozmnażajcie się i zostańcie młodymi seksownymi mamuśkami muuuuah powodzenia ;)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u was dziewczynki ? JA się załamałam ;/25 jedziemy na Mazury a ja 23 dostaje okres ... choleraa zawsze pod górkę !

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 22 marca 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przyleciałam się pochwalić :) jestem w ciąży! :) trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze prosze!:) a ja was zarażam i również trzymam kciuki!:):*

    lenka123321, Landryneczka lubią tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ