Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję i trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogeee?? ja juz na kilku innych wątkach jestem ale co mi tam. ja rocznik 91

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    Kochane przyleciałam się pochwalić :) jestem w ciąży! :) trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze prosze!:) a ja was zarażam i również trzymam kciuki!:):*


    zazdroszcze! powodzenia;*

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 23 marca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    zazdroszcze! powodzenia;*


    Tobie też się uda :) będę trzymać kciuki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 gratulacje! :)

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam taka nadzieje ze sie uda. ile sie staralas?

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa21 dziękuję i gratuluję tobie również :)

    lenka123321 teoretycznie 2 cykle:), ale praktycznie to 1 cykl:) i się udało :P, w styczniu kochaliśmy się ale nic to nie dało mieliśmy wykończenie domu na głowie :) i tak od czasu do czasu jak siły były :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    Niecierpliwa21 dziękuję i gratuluję tobie również :)

    lenka123321 teoretycznie 2 cykle:), ale praktycznie to 1 cykl:) i się udało :P, w styczniu kochaliśmy się ale nic to nie dało mieliśmy wykończenie domu na głowie :) i tak od czasu do czasu jak siły były :)
    ale sprawdzalas kiedy dni plodne czy tak po prostu wyszlo

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 24 marca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdzałam sobie na stronce http://t-time.pl/dni-plodne :) i według tego się kochaliśmy jednym słowem :) jak tylko była okazja i Narzeczony był w domku :) dzięki tej stronce dużo koleżanek zaszło :P i to w 1 cyklu starań :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 24 marca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacjeee ! <3 U mnie póki co spóźnia się @ zobaczymy, za pare dni testuje :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:39

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpraszajcie sie kochane :D
    Madziuszka a nie kusi Cie zeby juz nie zrobic ?:)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziuszka,nie wytrzymalabym. na becie bym juz byla. jestes moja imienniczka;) trzymam mocno kciuki zeby @ nie przyszla

  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 24 marca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie u mnie to dziwna sytuacja jest :D Mieliśmy zawiesić starania do czerwca , i nie serduszkowaliśmy wgl w dni płodne, po @ było pare razy bez zabezpieczeń a w dniu domniemanej owulacji dostałam plamień :D nigdy tak owych nie miałam. Więc jakaś tam nadzieja jest że owulka sie przesunęła. MAm zamiar jeszcze poczekać bo w zeszłym syklu też miałam opóźnienie. Zatestuje w czwartek-piatek jak nie przyjdzie @ . Kusi mnie strasznie ale mój K. cały czas mówi ze cierpliwość popłaca hahaha

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 24 marca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymamy kciuki żeby @szon nie przyszedł!!! :) dawaj znać od razu:)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 24 marca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogólem kochana teraz luknęłam na twoj wykresik, i widzę ze owu mialas 2-3 dni pozniej ode mnie:) mi juz tydzien temu wyszedł test pozytywnie, więc moze spróbuj :) a tak apropo jak długie masz cykle ?:)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 24 marca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    ogólem kochana teraz luknęłam na twoj wykresik, i widzę ze owu mialas 2-3 dni pozniej ode mnie:) mi juz tydzien temu wyszedł test pozytywnie, więc moze spróbuj :) a tak apropo jak długie masz cykle ?:)
    Kochanie ja wgl nie obserwowałam się w tym cyklu. W terminie owu miałam plamienie ale nigdy nie miałam plamień około owulacyjnych więc mam nadzieję że to raczej implantacja, cykle mam średnio 33 dniowe w zeszły cykl był 35 dniowy. Poczekam jeszcze bo nie chce znowu jednej krechy zobaczyć :)

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 24 marca 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem :) jak fasolka jest to nie ucieknie :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekamn na ta moja owulacje. ale moze przyjsc ona dopiero 1 kw. mam nieregularne cykle. testy owul. kupione wiec bede sprawdzac. bede esowac jak sie jakissluz pokaze bo poki co to suchota straszna

  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 24 marca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam problemy ze śluzem, aczkolwiek ostatnio mam go sporo takiego kremowo-wodnistego :) I temperatura non stop 37,2 od jakiś dwóch tyg( zmierzyłam bo uznałam że coś się słabo czuje ) nie wiem czy to przesilenie wiosenne czy fasolka :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ