X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 10 marca 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Nic dodać nic ująć :)
    Mądre słowa a ty kochana zaglądaj do nas :) I mów co tam u cb i fasolinki :)

    Będę zaglądać, obiecuję :)

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już wariują, jak co miesiąc w tym czasie… pierwszy cykl(w sumie pół) tu na ovu, dziwny cykl bardzo, detektor mi pokazuje jakiś szalony wynik, a ja i tak mam wrażenie że przyjdzie @. dziś albo jutr :(

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 11 marca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaa94 wrote:
    Ja tu tylko na chwilkę wpadłam bo tak jak was zdenerwowała mnie wypowiedź Kiary. Szlag mnie trafia jak ktoś takie głupoty plecie i wybaczcie ale nie potrafię się nie odezwać. Mam 19 lat, liceum skończyłam, maturę zdałam nawet bardzo dobrze i nie uważam się żebym miała jakieś braki, bo tyle mi wystarczy i więcej nie potrzebuję. Druga sprawa jest taka że nikt nie ma prawa oceniać kogoś po liczbie przeżytych lat jeśli kogoś nie zna i nie wie ile w życiu przeszedł. To tylko cyfra. Musiałam bardzo wcześnie dorosnąć i mam więcej oleju w głowie niż niejedna 25-latka (nie obrażając nikogo oczywiście). A to że nie poszłam na studia nie upoważnia nikogo do uważania mnie za głupią, bo głupia nie jestem. Jak i reszta dziewczyn na głupie mi tu nie wygląda.

    Zgadzam się ;) Ja w wieku 19 lat byłam już gotowa ,z tym że chciałam zapewnić jakiekolwiek warunki materialne maleństwu teraz kiedy warunki są dzidzi brak ;/ i śmiem stwierdzić że chyba wolała bym wpaść w wieku 19 niż teraz mieć problemy ;)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    ja już wariują, jak co miesiąc w tym czasie… pierwszy cykl(w sumie pół) tu na ovu, dziwny cykl bardzo, detektor mi pokazuje jakiś szalony wynik, a ja i tak mam wrażenie że przyjdzie @. dziś albo jutr :(


    Moje cykle sa tak pokrętne że czasami w ogóle nie ogarniam , a stosujesz sie dokładnie do obserwacji czyli śluz ,temp itd???
    Myśle nad kupieniem testów na owulke , jak w tym nie wypali to w przyszłym bd próbować;)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja również będę tu zaglądać. Rocznik '95 pozdrawia :D

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, temperatury nie mierzyłam, bo nigdy mi zapisywanie na kartce nie wychodziło. jak się w tym cyklu nie uda to od następnego zacznę.
    śluz zawsze obserwuję i test owu robiłam

  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    nie, temperatury nie mierzyłam, bo nigdy mi zapisywanie na kartce nie wychodziło. jak się w tym cyklu nie uda to od następnego zacznę.
    śluz zawsze obserwuję i test owu robiłam
    A może zacznij obserwować szyjkę ? :)

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jak tam u Was ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i tak muszę zacząć od początku cyklu najlepiej, na dniach się okaże co teraz. jeśli się nie uda to obserwacja ruszy pełną para :)
    chociaż nie wiem co lepsze, wszystko obserwować i celować, czy na spontanie... bo nerwowo mogę nie wytrzymać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, cieplutko u mnie :) czuję się dzisiaj znowu trochę jak na kacu( nic nie piłam! ) w żoładku mi się przewraca, w głowie kręci ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    cześć, cieplutko u mnie :) czuję się dzisiaj znowu trochę jak na kacu( nic nie piłam! ) w żoładku mi się przewraca, w głowie kręci ;/

    a u mnie też ciepło, słoneczko swieci :) a ktory dc u Ciebie ? mnie tylko podbrzusze męczy :/

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie też cieplutko.Ja nie czuje nic a nic , mam nadzieje że to cisza przed burzą ;p

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 32 dc, ciągle czeeeekam :)

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    to i tak muszę zacząć od początku cyklu najlepiej, na dniach się okaże co teraz. jeśli się nie uda to obserwacja ruszy pełną para :)
    chociaż nie wiem co lepsze, wszystko obserwować i celować, czy na spontanie... bo nerwowo mogę nie wytrzymać :)



    z nerwami to może być róznie ,bo jak sie tak bardzo chce to nie wiem co gorsze .W tym miesiącu wyliczyłam kiedy potencjalnie wystapi owu ,i wykorzystuje małża na maxa ;) stosujecie jeszcze jakieś techniki ,typu pozycje kiedy najlepiej i takie tam???

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollina92 wrote:
    U mnie dzis 32 dc, ciągle czeeeekam :)



    cykle u Ciebie ile trwają, praktycznie możesz już testować:)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara22 wrote:
    cykle u Ciebie ile trwają, praktycznie możesz już testować:)

    Średnio tak 29-32 dni, ostatnio miałam 30-dniowy, myśle że jutro przyjdzie @, jak nie to jutro popołudniu testuję :)

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollina92 wrote:
    Średnio tak 29-32 dni, ostatnio miałam 30-dniowy, myśle że jutro przyjdzie @, jak nie to jutro popołudniu testuję :)


    Zazdroszczę regularnych cykli ;p trzyma kciukasy .

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara22 wrote:
    Zazdroszczę regularnych cykli ;p trzyma kciukasy .

    a Ty jak długie masz cykle ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollina92 wrote:
    a u mnie też ciepło, słoneczko swieci :) a ktory dc u Ciebie ? mnie tylko podbrzusze męczy :/

    29 dzień cyklu, męczy mnie tak od 3-4 dni, w zeszłym tygodniu tez takie zawroty głowy miałam, nie wiem od czego, ciśnienie mierzyłam etc, wszytsko ok
    normalnie cykle 28-30 dni

  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem zaniepokojona bo w 19 dc dostałam plamienia :( nigdy nie miałąm plamień...

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ