X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my 3 lata razem i nawet zareczeni nie jestesmy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mi to tam wisi ;) jest nam dobrze tak jak jest

    margarettad lubi tę wiadomość

  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i oby tak dalej! u mnie oświadczyny również były, może nie takie jak ze snów, bo brak pierścionka, ale były szczere. po za tym pierścionek mi nie potrzebny, nie noszę biżuteri, kolczyków, bransoletek, naszyjników a co dopiero pierścionków :D także słowa mi wystarczyły.

    na rodzinę staram się nie zwracać uwagi, w koncu jestem z chłopakiem a nie z jego rodziną. chociaż, jego tata w listopadzie dał znak że już możemy hehe, jak byli razem w pracy za granicą z chłopakiem, jego mama zaś taka zazdrośnica :D zazdrosna, że Damian mieszka ze mną i rzadko ich odwiedzamy, bo tylko w weekendy. że nie dzwoni i nie pisze na fejsbuku. ale co ja poradzę :D każdy ma swoje życie.

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie raz wylam przez rodzicow a raczej matke mojego...

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa przed ślubem była dosłownie z piekła rodem. Teraz mam z nią super kontakt. Co do statusu związku, to jest to prywatna sprawa, do której nikt nie powinien się mieszać, tak jak i do planów poczęcia dziecka.

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i taka prawda. wiele razy też płakałam przez teściową, jak chłopak był za granicą a ja poszłam do niej na herbatę. mówiła, że widzi że jej syn jest nieszczęśliwy ze mną i wróci do niej, że ona już ma pokój dla niego. przykre, ale wytrzymałam to i teraz D nie pozwala jej tak robić.

    też nie chcę żeby ktoś się mieszał w nasze plany i ogólnie życie. dlatego planuje dziecko :) i nikt mi w tym nie przeszkodzi. chyba że hormony :(

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj trzyma krotko swoja matke ale wkurwia mnie swoimi tekstami czasami. durne babsko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka jestem :)) my jesteśmy 5 lat ze sobą, zaręczeni :) u mnie raczej każdy by sie ucieszyl, może teściu nie pałałby super szczęściem ale zły też niebyly. poza tym- ktoś za nas będzie wychowywał nasze dzieci? ktoś z nami będzie mieszkał? to niech się nie wpierdal.ją :D

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo dokladnie. ja od nich nic nie chce

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swojej teściowej nie dałam wejść na głowę. Przy kolejnej kłótni, w której zostałam po raz kolejny wyzwana od dziw... kur.. i innych ( bo siedziałam u R do 23, a 19latce to nie wypada) powiedziałam jej, że nie życzę sobie takiego nazywania i skoro ja ją szanuję to i od niej tego oczekuję, ona przestała gadać. Swoją drogą po tej kłótni zmieniliśmy z małżem datę ślubu ze stycznia tego roku na maj tamtego :D polecam postawić się mamusi, zazwyczaj jest wtedy w takim szoku, że cichnie.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój P na szczęscie zawsze umiał i umie sie postawić teściowej i nigdy nie dal sobie powiedzieć czegoś złego o mnie:) zresztą, co najgorze już za nami:))

  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo, hehe, dobre dobre. u nas też tak było że jak jeszcze miałam te 20 lat i siedziałam u chłopaka bo jeszcze razem nie mieszkaliśmy to były dziwne komentarze. niby nie prosto w oczy a bolało. dorośli ludzie a zachowywali się jak małe dzieci z tym że bez żadnego szacunku wobec mnie. a skończyło się na tym, że wyrzucili chłopaka z domu za to, że siedzieliśmy u siebie do później godziny... dlatego teraz mieszkamy razem już od roku.

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak uważam lepiej w biedzie ( nie mówię że u was tak jest tylko ogolnie) a razem wtedy możecie nawet miec nasrane w domu i gówno komuś do tego, dosłownie i nie :D

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja ostatnio jak bylismy u rodzicow mojego razem to mama mojego z jskims watem do mnie o jakas pierdole... kazalam sie mojemu pakowac a ze nie mogl bo cos tam robil to wyszlam z domu na dwie godziny w dupie ich mam :D

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boze zmienmy termat

  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też sobie teraz tak nie dam, po wcześniejszych wydarzeniach chyba się trochę nauczyłam i wiem, że nie warto nerwów na teściów tracić. u mnie na szczęście teściu zmądrzał a teściowa coraz bardziej zazdrosna.

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dobrze :DD moja jak u mnie byla ostatnio si mnie czepiala ze czemu bielizne piotre razem z innymi ciuchami... no kuzwa a co bielizna jakas inna jest? bo ona to majtki i skarpety pierze osobno spodnie i bluzki osobno reczniki osobno.. to jej powiedzialam kazdy robi jak uwaza. pomijajac fakt ze ona potrafi jedne spodnie prac w pralce. ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margarettad- jak to baby :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio mnie pouczala jak rosol gotowac.... jak uslyszalam DODAJ DWIE KOSTKI KNORRA :o

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe o teściowych można gadać godzinami:D tak z ciekawości jest tu jakaś pani z 95?

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ