X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '92 czas na nas :)
Odpowiedz

Rocznik '92 czas na nas :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki z rocznika 92 laczmy sie.
    Sama jestem poczatek 92. W tym miesiacu bedzie 4 miesiace po slubie. O dziecku marze od zawsze. Nigdy nie myslalam ze beda problemy. Na wlasne zyczenie je mam. Po tabletkach anty. W kwietniu w zeszlym roku mialam skrzep krwi pod kolanem. Przebyta zakrzepica wyklucza leczenie chormonalne. Po chorobie zaczelam mierzyc tempke. Wyszly cykle bezowulacyjne. W marcu ginekolog zobaczyl owulke, pomyslalam uff. Zlecil badania po ktorych przepisal Inofolic oraz Glucophage 1000XR. Powiedzial ze sa zaburzenia owulacji. Poltora roku sie nie zabezpieczamy, od slubu walczymy juz na dobre. Do tego stosujemy naprotechnologie, ktora jak narazie sie nie sprawdza bo brak sluzu. Przylaczajcie sie do watku. Niech zyje :) pokazmy ze mlode kobiety rowniez pragna byc szczesliwe!

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 października 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz jest taki watek :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 12 października 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 21dc. śluz miałam kremowy od @ do teraz, czy to znaczy że nie było dni płodnych?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    w 21dc. śluz miałam kremowy od @ do teraz, czy to znaczy że nie było dni płodnych?
    Patrzac wedlug sluzu to nie. ALE sluz to nie wszystko tak samo jak skok temperatury. Czasem owulacje w stanie jest wykryc tylko lekarz. Ja nie mam sluzu plodnego od dwoch cykli ale owulacja jest. Mierzysz temperature?

    Wlasnie zauwazylam ze jest :( po fakcie. W kazdym badz razie sluze pomoca :)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 października 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinko jesli moge cos poradzic to mierz tempke zawsze o tej samej porze, inaczej nie jest wiarygodna :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I oczywiscie to pierwsza rzecz po przebudzeniu. Najlepiej termometr jest miec blizej niz na wyciagniecie reki. Temperature powinno sie mierzyc po 4-5h nieprzerwanego snu.

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 13 października 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosuje się do tych zasad ... chodzi mi o ten śluz cały cykl jest taki kremowy.. no nic :) za parę dni się okaże :) Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 08:29

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 13 października 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo- cały czas kremowy śluz. Kiedyś pamiętam, że miałam ten płodny i jakoś z rok temu się skończył. Nie wiem czym to jest spowodowane.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 13 października 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moze sprobujcie pic wuecej wody zeby poprawic sluz:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 13 października 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic innego nie robię tylko piję i sikam :P nonstop :D

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 13 października 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) ja też rocznik 92 :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A olej z wiesiolka? Ostatnio porada dnia mowila ze marchew pomaga ;) ja tez mam problem ze sluzem niestety. Nie wiem jak sobie pomoc.
    Dlugo sie staracie dziewczynki?

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 14 października 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi olej z wiesiołka pomaga :) chociaż ilość śluzu zależy od cyklu. bywa tak, że jest tylko wodnisty, a bywa tak, że mocno rozciągliwy.

    na razie 2 cykl starań- więc jak to się mówi "dopiero świt" :)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 14 października 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po oleju nie widze roznicy :( syrop na kaszel bede probowac ;)
    Wrocilam pod innym nickem.

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 15 października 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja staram się od sierpnia także nie tak długo :) pamiętam , że też miałam kiedyś taki śluz rozciągliwy ale to było dawno , nie przywiązywałam wagi do tego ... a teraz jak obserwuje to nic KREMOWY cały cykl, chociaż jestem w 30dc. a cykle mam 32-34 dniowe od wczoraj pojawił się właśnie taki rozciągliwy i dużo , bardziej taki galaretowaty jak robię siku podcieram się to zauważyłam go też na papierze, no i co ważne nie mam żadnych objawów na @ piersi powinny już dawno boleć i nic, brzuch też nic @ powinna być 16 października bądź 18 najpóźniej. Jestem też przeziębiona katar trochę gardło dziś miałam biegunke jakiś wirus chyba....nie wiem czy @ nie spoznia się właśnie przez to przeziębienie, czy to może mieć wpływ??? 22 latki łączmy się hihi a tak z innej beczki jesteśmy jeszcze bardzo młodziutkie co was skłoniło do decyzji o dzidzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 21:18

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 15 października 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak to jest zobaczyć dwie kreski na teście :) jejku :) ale szok !!! :) pozytywny taki... :) Czasem tak się zastanawiam jakbym zareagowała :) a Wy ?? :*




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 21:03

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 15 października 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zaczelam obserwowac cykl to czasem bywaly takie ze moglam ciagnac i ciagnac. Teraz nie ma nic, wcale a w ogole. Biala albo zolta pasta i tyle.
    Jesli chodzi o dziecko to od zawsze marzylam o maluszku. Szkoda ze wtedy bylam tak naiwna i myslalam ze od razu sie uda. Paradoks... najpierw robilam wszystko zeby nie bylo dziecka, a teraz ruszam niebo i ziemie zeby zostac mamusia.

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 15 października 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też , ja byłam co miesiąc w ciąży :) zawsze wynajdywałam sobie objawy a co się okazywało @ nadchodziła :) kiedy przychodziła data @ modliłam się żeby przyszła, też robiłam wszystko raz nawet byłam u gin. bo byłam już tak nakręcona że poprosiłam o tabletkę 72h po. Wzięłam ją. Ale żałuję bo teraz wiem , że ciąży nie było , nie potrzebne nerwy stresy itd... A teraz ... ojej , wszystko na odwrót :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • pannamigota Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 17 października 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja mam podobnie z tym śluzem, już sama nie pamiętam kiedy ostatnio miałam rozciągliwy śluz za to prawie przez cały czas mam kremowy. A do tego nieregularne dość długie cykle :( . A o dzidzie staramy się od 3 miesięcy :)

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 17 października 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaw dniach płodnych głównie wodnisty, czasem rozciągliwy. w poprzednim cyklu sie tak ciąąąągnął, no ale co z tego?

    f2w3gov3j7kctpp8.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ