X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już na pociąg czekam ;) opóźnienie ma bo 5 mm śniegu spadło. Mam książkę to czytać będę;) planuje koło 17-18 powrót. Mam nadzieję że się szybko uwinę.
    Chyba że któraś chce się we Wrocku na kawę spotkać przy okazji ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 13:22

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss pytanko do Ciebie-z tego przepisu ile Ci mniej więcej wychodzi pierniczkow? ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Ja już na pociąg czekam ;) opóźnienie ma bo 5 mm śniegu spadło. Mam książkę to czytać będę;) planuje koło 17-18 powrót. Mam nadzieję że się szybko uwinę.
    Chyba że któraś chce się we Wrocku na kawę spotkać przy okazji ;p

    A w Gliwicach to nie chciała się spotkać :P
    Nie no żart, może kiedyś się uda ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jadę sama ;) następnym razem do Gliwic się wybiorę sama to się spotkamy ;)
    Teraz chyba ewentualnie z Magdą? :p

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex tak z Magda możesz pójść na kawkę.:P

    3i49krhm19wid3ce.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Miss pytanko do Ciebie-z tego przepisu ile Ci mniej więcej wychodzi pierniczkow? ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cb0e710cb87e.png
    Tyle wychodzi z 4x składników co w przepisie :) z tym że ja wałkuje trochę cieniej niż na 2mm bo u mnie wolą takie chrupiące pierniczki :) duży pojemnik ma 20cm średnicy około

    Tylko nie wiem czy mi coś się nie miesza i nie oszukuje niechcący :D niedługo będę robić to sprawdzę ile na pewno wychodzi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 13:42

    Mari92, panipuchatkowa, Andii lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobię Was później - byłam na spacerze, mega krótki bo 3,26km, a tak się zmeczylam że chyba pójdę spać :P
    Dzis mamy mszę na 18, przyjeżdża szwagierka więc mogę być nieaktywna. Jak coś nie rodze :P

    terka, Paulins lubią tę wiadomość

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa21 wrote:
    Nadrobię Was później - byłam na spacerze, mega krótki bo 3,26km, a tak się zmeczylam że chyba pójdę spać :P
    Dzis mamy mszę na 18, przyjeżdża szwagierka więc mogę być nieaktywna. Jak coś nie rodze :P

    A tego to Ty jeszcze nie wiesz :P
    Udanego spotkania ;)

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja przeczytałam że napisałaś rodze, bez "nie" ;p
    Ja nadal jadę, pewnie po 15 będę na miejscu bo pociąg miał 15 minut opóźnienia.

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss dużo tych pierniczków!

    Magda udanego wieczoru. :)

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy dziewczyny za wsparcie przez te dni kiedy byłyśmy w szpitalu:) dużo mi to dało:)
    No niestety trafił mi się niejadek i będę musiała z nią walczyć o jedzenie... Niestety moja przygoda z karmieniem piersią też się powoli kończy, i nie dlatego że nie mam pokarmu, tylko dlatego że Jagoda już ma ciężko ciągnąć... Przystawiam ja przed każdą butelka, ale już traktuje mnie jak smoczek :( bo nie zasysa się jak kiedyś... Będę musiała odciągać chyba pokarm i jej podawać w butelce, by chociaż trochę zjadała tego mleka..:( przykro mi, ale już z tym nic nie zrobię niestety... Zawsze wszystko sobie wykracze :( przed porodem chodziłam i mówiłam w żartach że będę mieć cesarkę i nie będę długo karmić piersią... No i wykrakalam sobie obie rzeczy... O ile poród rozumiem, tak niestety w szpitalu nauczyli mi dziecko jeść butelkę i to ich wina...
    Oczywiście też zastrzegłam mojemu, że nie chce by Jagoda miała kontakt z innymi dziećmi narazie, bo jest w podwyższonym ryzyku do złapania jakiegoś chorubska. A naprawdę pobyt w szpitalu nie był dla mnie miły.

    Miss, napewno będę robila te pierniczki:) może nawet w ten weekend uda mi się trochę czasu wyczarować. No i też muszę zrobić ta zupę koperkowa, bo też zapisałam sobie przepis:) czekam na więcej ciekawych propozycji kulinarnych od was dziewczyny:)

    Puszek, to super że wszystko dobrze z wami. Ja płeć dopiero dowiedziałam się w okolicach 16tc a w 20 na prenatalnych tylko mi potwierdzili :) także jest czas:)

    Alex, ja mogę być chętna jak będziesz kiedyś w Krakowie:) bądź bliskich okolicach :) ale to prawda, trochę śniegu i wszędzie opóźnienia ;/

    Butterfly, strasznie mi przykro z twojego powodu :( ale dobrze że jesteś taka silna i poradzisz sobie w życiu:)

    Co do przyjaciół, to ja w sumie z nikim z czasów nauki kontaktów nie utrzymuje... Czasami tylko popisze z koleżanką z czasów gimnazjum. Tak to wszystkie kontakty się pourywały...te ze studiów też. Tak samo naturalnie one zanikły... W obecnej chwili tak naprawdę mam może z 3 osoby na które mogę zawsze liczyć. Jest to moja kuzynka, która niestety mieszka obecnie 600km ode mnie, koleżanką z pracy i jeszcze ktoś by trzeci się znalazł... Nie mówię tutaj o moich rodzicach, bo to jest naturalne.. teraz to oni by mi oddali wszystko, bo wnuczka najważniejsza jest dla nich. Wczoraj tata poszedł do apteki by kupić nam to mleko Nutramingen i pytam się ile za niego, to mi nie powiedział...szczepionki też chcą Jagodzie kupić... Głupio mi strasznie, bo przecież Jagoda nie jest wpadka, i liczyliśmy się z wydatkami na dziecko...

    No nic, idę przygotować obiad póki mi dziecko znowu śpi:) chociaż znowu mi długo śpi :( ale postanowiliam że będę ją dopiero po 3,5/4h budzić i denerwować, bo wtedy mi zje jak będzie zmęczona:)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka silne dziewczyny z Was. Szkoda że przygoda z kp Wam się kończy. :(
    Bardzo miło ze strony Twoich rodziców że tak się angażują. :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotarłam, nie zgubiłam się! ;) A to jest cud w moimi zaburzeniami koordynacji przestrzennej ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super alex! :D

    3i49krhm19wid3ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka, mimo tego calego stresu z karmieniem, przebojow ze szpitalem - tak strasznie zazdroszcze Ci tego swojego Małego Szczęścia, na które możesz teraz popatrzeć, przytulić :) Mam nadzieje, ze i mnie to spotka- ze bede miala taki skarb przy sobie.

  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka dziękuję za miłe słowa :)
    Super że rodzice Ci pomagają :)


    Lelek Ty i również doczekasz się swojego szczęścia <3

    Po rozmowie z lekarzem doszliśmy wspólnie do wniosku, że podejme się wstępnie pół rocznego leczenia farmakologicznego, żeby złagodzić stan endometriozy, a po jakimś czasie zapiszemy się do kliniki niepłodności i podejmiemy się metody In vitro :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 15:21

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly - najwazniejszy jest plan dzialania. Wszystko dzieje sie w naszym zyciu z jakiegos powodu ! Gdyby nie to co sie wydarzylo teraz, nie wiedzialabys nawet o endometriozie - a to powazna choroba, z ktora nie ma zartow. Wszystko sie ulozy :*

  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    Butterfly - najwazniejszy jest plan dzialania. Wszystko dzieje sie w naszym zyciu z jakiegos powodu ! Gdyby nie to co sie wydarzylo teraz, nie wiedzialabys nawet o endometriozie - a to powazna choroba, z ktora nie ma zartow. Wszystko sie ulozy :*
    Pytałam się od kiedy to mam to lekarz mówił że od dawna i mam to odziedziczone - moja babcia chorowala na endometrioze..

    Pytałam że dlaczego podczas poprzedniej operacji tego nie dostrzegli to odpowiedział że zazwyczaj lekarze prz operacjach usunięcia guza nie skupiają się na takich typu rzeczach...

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly fajnie że lekarz zaproponował jakąś formę leczenia, będzie dobrze :*

    3i49krhm19wid3ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli rok temu mogli Ci juz powiedziec przy okazji- ale nie sprawdzili , bo sie nie skupiaja na innych rzeczach... Czyli jakby poprawiali operacje po jakiejs innej, i ktos poprzednio by zaszyl Ci nozyczki w macicy, to tez by nic nie zrobili bo by skupili sie tylko na wycieciu guza?;) ajjj

‹‹ 1864 1865 1866 1867 1868 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ