X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    axie92 wrote:
    Czekałam dluuugo, chwilę temu weszłam. Zostaję w szpitalu na obserwację. Nie miałam usg, nie wiem co i jak, no i dają mi jakieś leki - a ja nie lubię brać jak nie wiem, co i po co. I nie lubię szpitali. Będę trochę tu marudziła w najbliższym czasie, wybaczcie :/

    Jak masz jakieś wątpliwości to pytaj o wszystko. Po co leki a na co one itd.
    Ja jestem mega antylekowa. I antyszpitalna. Ale przez wizytę w szpitalu i różne kombinacje Andrzejek jest cały i zdrowy.
    Trzymaj się babeczko...
    Choc dziwne że usg nie zrobili. Dla mnie to podstawa zeby wiedziec co jest... Ktory teraz masz tydzien?

    axie92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka, z ta cisza to o Axie mi chodzilo... nie lubie takiej ciszy w oczekiwaniu na wiadomosci :(

    Axie, ale jakto bez usg... nie rozumiem :( przeciez to podstawowe badanie w ciazy jest jak cos siw dzieje...

    axie92 lubi tę wiadomość

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie powodzenia. Wiem ze szpital to ostatnie co bys chciała ale dasz radę.

    axie92 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się dziwię że USG nie zrobili... dla mnie to podstawa. Dziwne...
    I pytaj o wszystko... jesteśmy z Tobą, będzie dobrze!

    axie92 lubi tę wiadomość

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie będzie dobrze :-)
    Co do usg, to pewnie robią o jednej porze. Przynajmniej w Opolu w szpitalu tak robili. Od 9 rano zaczynali :-)

    Mnie dzisiaj tu mało. Walczę z przeziębieniem, a jutro ciasta będę piec mężowi na urodziny, które ma 3, ale impreza w sobotę :-)

    axie92 lubi tę wiadomość

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już miałam usg. Wszystko idealnie, zgodnie z normami. Taki duży już ten dzidziuś - jutro dostanę zdjęcia, pokaże Wam! Tabletki to luteina. Nie wzięłam, do póki nie zapytałam. Jutro będę miała badania z krwi itd, poobserwują i do domu. Całe szczęście, że miałam dzisiaj to usg, będę przynajmniej spokojnie spała! Jej jak dobrze tak się móc podzielić tym z kimś, lto jest w temacie. Jakoś tak stres się zmniejsza ;) Lekarka jest bardzo w porządku, ludzka taka, to też pomaga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 23:21

    alex0806, terka, bąbel922, Lelek lubią tę wiadomość

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 1 lutego 2019, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie wstałam na siku i musiałam sprawdzić info od Ciebie! Uff, kamień z serca ;* maluch rośnie, to jest najważniejsze. A bóle się zdarzają, może masz mało magnezu ;) zostań na obserwacji, na pewno ci pomogą
    Wyniki przyszły, TSH 1.627 więc pięknie;) cała reszta też spoko, rano wstawię;) można wracać spać;) ;*

    Magdaa21, MissKathy92, terka, axie92 lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 1 lutego 2019, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie, dobrze że na usg wyszło wszystko dobrze i że fajny lekarz:) spróbuj zasnąć :) pewnie wszystko na badaniach wyjdzie pięknie :)

    axie92 lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Bisia94 Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 1 lutego 2019, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, tyle sie tu dzieje że nie mam kiedy nadrabiać o.O. szalone :-).

    Alex, gratulacje serduszka <3.

    Miss, piękny przyrost bety, bardzo się cieszę:-).

    Axie dobrze że pojechałaś przynajmniej będziesz spokojniejsza :-). Ja pewnie też bym zaraz leciała sprawdzać czy ok.


    Ja za to bylam dzis na kolejnym monitoring u zeby sprawdzic czy się coś zadziało. Gin byla bardzo zadowolona , mialam ładna owulke, pękły OBA pecherzyki xd. Lekarka " no to celujemy w blizniaki, " haha o matko. Oby jedno chociaz zaskoczyło. Dostałam dupka 2x dziennie od jutra/ w sumie już dziś ;-). Właśnie jak to brac bo nie zapytałam z tego wszystkiego czy po jedzeniu, w trakcie i czy dwie na raz. Może doradzi mi ktoś kto bierze albo brał :-). Mam to brac 10 dni i potem moge test spróbować bo albo odostawie, albo jak będzie pozytywny to mam brać dalej. Także zobaczymy co nam z tego wyszło, :-). Teraz najgorsze czekanie :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 01:53

    Magdaa21, Lelek lubią tę wiadomość

    fyr6xzdvfppse0y7.png

    MTHFR Heterozygota, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, jajniki podpadajace pod PCOS, późna owulacja.

    1 cs - ciąża biochemiczna 09.2018
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 1 lutego 2019, 03:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie widzisz, śpij spokojnie w takim razie.

    Bisia też miałam 2 pęcherzyki i udało się! Więc Tobie tez tego życzę. :)

    Bisia94 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 lutego 2019, 04:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisia super wiadomości :D
    Ja dupka też miałam zleconego na 10 dni (od 16 do 25dc) i test 26dc wyszedł pozytywny jak widać więc kontynuowalam :)
    Ja biorę go po śniadaniu i po kolacji po 1 tabletce :)
    Trzymam mocno kciuki żeby się udało :)

    A ja wstalam na letrox i zaraz jeszcze godzinka snu :) mąż miał racje- mogłam sobie dziś dzień wolny wziąć ale już trudno :) bardzo się martwię że zachoruje w najbliższym czasie bo wszyscy wokoło chorzy :( ale narazie czuje że mnie twarz pali ale to raczej od ciążowej tempki niż od choroby hehe najgorzej jest w autobusie bo ludzie chodzą do pracy tacy chorzy że masakra :/ nawet moja przyjaciółka nabawiła się zapalenia krtani :/ ech zamiast od razu pójść do lekarza i odchorowac w domu to łażą i zarazaja :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 lutego 2019, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex a tsh piękne :)
    ja badalam ostatnio 19.01 i miałam najlepsze w swoim życiu- 1.41 :) może dzięki temu się udało? Kto wie haha
    Jutro zbadam i się okaże :)
    I jednak jutro zrobię te trzecią bete dla swojego spokoju :) więc ogólnie zrobię: bete, tsh, ft4, morfologie i żelazo :) coś jeszcze polecacie? Chciałabym z takimi podstawowymi wynikami pójść we wtorek do endokrynologa zapytać co dalej :)

    A tak btw. super jest do was wrócić <3 mam nadzieję że już na stałe !<3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 04:34

    terka, axie92, Magdaa21, alex0806, panipuchatkowa lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 lutego 2019, 04:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno pytanko (bezsenność mnie ogarnela): teraz bardzo dużo się mówi o tym mutacjach mthfr- kiedyś czytałam że nawet połowa kobiet może ją mieć :( I tu się rodzi moje pytanie- czy mam coś badać pod tym kierunkiem czy asekuracyjnie prostu zacząć przyjmować metylowany kwas foliowy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 04:43

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 1 lutego 2019, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss a badałaś kiedykolwiek wit D? Często zdarzają się niedobory.

    Alex, ładne tsh masz :)

    Wiecie co, mam teraz problem w sumie xd wczoraj jadąc tu, tak w razie spakowałam najważniejsze rzeczy - bo jakoś tak mam, że mnie zawsze zostawiają jak jadę na ip. Ale właśnie się zorientowałam, że nie mam jedzenia... xd Zgłaszałam dietę bezglutenową, ale znając życie, nie uwzględnią tego. A mąż już nie zdąży dotrzeć z jedzeniem przed pracą xd Jej jak ja mogłam nie wrzucić do plecaka chociaż wafli ryżowych... xd

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 lutego 2019, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie ja biorę witamine D cały czas przez niedoczynność tarczycy :) ale jak badalam kiedyś to nie miałam niedoboru :)
    Teraz biorę 3000j ze względu na zimę :)

    A co do jedzenia, powinni Ci dac tak jak zgłosiłas ale wiadomo jak to jest :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 1 lutego 2019, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisia, bliźniaków na forum jeszcze nie mieliśmy :D

    Miss, niestety, taki sezon :( ale nic nie poradzisz, trzeba uważać i tyle. Zarazić sie nożna niestety wszędzie :(
    A i polecam Ci bloga mamaginekolog, tam chyba pisała też coś o mutacjach.

    Axie, a nie ma tam żadnego sklepiku?

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 lutego 2019, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja bardzo uważam, ubieram się na cebulkę no ale faktycznie na ludzi w autobusie nie mam wpływu :(
    Na szczęście dziś już piątek to jakoś przeżyje :) I znowu weekendzik :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 1 lutego 2019, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss uważaj na te choróbska.. Mnie niewiadomo kiedy wzięło...

    Axie no ej powinni taką dietę po prostu Ci dac. A jak nie to faktycznie może jakiś sklepik?

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 1 lutego 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie dietę bezglutenowa muszą uwzględnić... Bo to bardzo niebezpieczne olać ją...
    Jak się czujesz?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 1 lutego 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie uwzglednili, bo nikt nie zgłosił. Ale zawsze tak trafiam właśnie, więc nie jestem zaskoczona xd W samym szpitalu nie ma żadnego sklepiku, bo to taki malutki szpital. Ale za oknem jest Biedronka, spróbuje na chwilę tam pójść, albo po prostu kogoś poproszę (nie lubię prosić ludzi o pomoc), kto mieszka blisko, bo potrzebuję już zjeść xd

    Terka nadal boli mnie brzuch, no o trochę głodna jestem - na razie to drugie dokucza mi bardziej xd

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
‹‹ 2189 2190 2191 2192 2193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ