Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Mari92 Autorytet

Wysłany: 20 lipca, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aidil wrote:
    Hej dziewczyny! To również mój rocznik. Staramy się z mężem ponad dwa lata. I jestem chyba na jednym z największych zakrętów podczas moich starań. Obiecaliśmy sobie, że podejdziemy tej wiosny do in vitro, bo na naturalną ciążę już chyba nie ma szans, ale wirus pokrzyżował nam plany :(

Dzisiaj mam jeden z tych gorszych dni podczas starań. Jedna z moich 5 przyjaciółek, z którymi się razem trzymamy od czasów studiów dzisiaj powiedziała mi ze jest w ciąży. Podczas Moich starań 4 zaszły bez większych problemow w ciąże. Za każdym razem był to dla mnie ogromny cios, przez co dodatkowo się podle czuję i mam wyrzuty sumienia, ze nie potrafię się cieszyć ich szczęściem. Jestem beznadziejna. Nie potrafię im szczerze pogratulować, bo czuję niewyobrażalny ból.

Mam już dość mojej comiesięcznej urojonej ciąży, filmikow jak zajebiscie jest być na kwarantannie z cała rodziną w czasach koronawirusa, albo z drugiej strony wysłuchiwać zwierzeń moich koleżanek jak jest im ciężko wytrzymać w domu z nudzacymi się dziećmi. Mam dość oglądania zdjęć dzieci, które ciagle sobie przesyłają moje koleżanki w grupie na messengerze, mam wrażenie, że za każdym razem jak odpalam fb, snapchata, instagrama dostaję cudowną wiadomość, ze będę ciocią (hurrra!). To jest jakiś koszmar.
    I te ciągłe pytania: a wy kiedy? Jakbym na prawdę nie miała na czole od conajmniej roku napisane: NIE MOZEMY MIEĆ DZIECI. Bo tak strasznie się zaniedbałam przez ten czas. Oczy mam tak spuchnięte ze niedługo nie będzie ich widać. Ale nie mogę nawet się porządnie rozpłakać, bo wiem ze mój mąż jeszcze bardziej wtedy cierpi. Nie mogę się nikomu zwierzyć, bo on tak strasznie się tego wstydzi, ze robimy z tego oboje tajemnice. A i tak wydaje mi się, ze w tym całym naszym cierpieniu jestem straszna egoistką.

Niedługo zacznie się sezon wesel i chrzcin w rodzinie, czekam na to jak na swoją egzekucję.
    Mam ochotę zapaść się pod ziemię i zniknąć żeby nikt nie miał okazji zapytać na co czekamy, że jeszcze dziecka nie mamy, albo co gorsza wypalić z żalem w głosie, ze najwyższy czas żeby wreszcie stał się dziadkiem lub wujkiem (bo to tez się nagminnie zdarza).

Rozumiem cię bardzo , sama przez to przechodziłam. My staraliśmy się 18 miesięcy ale się udało . Mąż miał badania i wszystko było niby w normie , ja badania . Stosowałam ovarin, i inne witaminy i wkońcu się udało , jak już przestałam wierzyć i zaczęłam się modlić naprawdę intensywnie o ten dar bycia mamą .
    Tobie też zycze, aby wam się udało 🥰

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
  • Mari92 Autorytet

Wysłany: 20 lipca, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiśnia_16 wrote:
    Hej dziewczyny.

Przydaloby sie mysle pozytywnie ! Ja 6 miesiecy bylam na klomifenie I progestereon dodatkowo. Niestety ciagle nic. W maju mielismy zaczac latac do Polski zeby zrobic wszystkie badania Ale niestety wirus pokrzyzowal plany :( u mnie już 2 lata i 4 miesiące staran i najgorsze że łapią mnie straszne zalamki:( mam nadzieję że wam się uda tak jak sobie wymarzylyscie!
    Tobie też się uda . Powodzenia i mocno trzymam kciuki 👍

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
  • Domi1234 Koleżanka

Wysłany: 20 lipca, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nazywam się Dominika

Mam jedną córeczkę. Pierwsza ciąże poroniłam w 6tc. Z mężem staramy sie o 2 bobasa juz 3 cykle. Karmiłam 13 miesięcy od 3 miesięcy nie karmie. Cykle mam 30-31 dniowe. Ginekologa mam 27. lipca

• Mari92 Autorytet

Wysłany: 23 lipca, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi1234 wrote:
    Hej nazywam się Dominika

Mam jedną córeczkę. Pierwsza ciąże poroniłam w 6tc. Z mężem staramy sie o 2 bobasa juz 3 cykle. Karmiłam 13 miesięcy od 3 miesięcy nie karmie. Cykle mam 30-31 dniowe. Ginekologa mam 27. lipca
    Witaj , życzę powodzenia . Jak ma na imię twoja córeczka? A miałaś jakieś problemy przy staraniu się o pierwszą ciążę ?
    Przykro mi z powodu poronienia

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
  • Lelek Autorytet

Wysłany: 12 sierpnia, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiśnia, jak tam ? Opowiadaj!

👶🏼 💙 2019

🤰🏼 💙
    m3sxgzu3v50cp53t.png

—————————————
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, MTHFR 1298A-C Hetero, PAI-1 4g Hetero
  • Mari92 Autorytet

Wysłany: 26 września, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co słychać u Was kobietki?

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
  • Norka01 Znajoma

Wysłany: 1 października, 23:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, ja również z mężem zaczęlam starania o nasze pierwsze bobo. To nasz drugi cykl, ale niestety z przeziębieniem, więc niewiem czy cos z tego bedzie. W pierwszym się nie udało, chyba za bardzo się wkrecilam i stres zrobił swoje. Każda nietypowa dolegliwość uznawałam, że to "napewno ciąża" a tu @ przyszła niespodziewanie 5 dni wcześniej niż powinna. Teraz za to wiem, żeby się niepotrzebnie nie nakręcać, pełen relaksik , może kolejny miesiąc będzie "nasz" ;)

• Lelek Autorytet

Wysłany: 16 października, 15:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norka01 wrote:
    Czesc, ja również z mężem zaczęlam starania o nasze pierwsze bobo. To nasz drugi cykl, ale niestety z przeziębieniem, więc niewiem czy cos z tego bedzie. W pierwszym się nie udało, chyba za bardzo się wkrecilam i stres zrobił swoje. Każda nietypowa dolegliwość uznawałam, że to "napewno ciąża" a tu @ przyszła niespodziewanie 5 dni wcześniej niż powinna. Teraz za to wiem, żeby się niepotrzebnie nie nakręcać, pełen relaksik , może kolejny miesiąc będzie "nasz" ;)

Dopiero zobaczylam post :) Czesc ! Jestescie jeszcze na poczatku drogi, drugi cykl to start :) Mam nadzieje, ze niedlugo przekażesz nam dobrą nowinę 🤰🏼

👶🏼 💙 2019

🤰🏼 💙
    m3sxgzu3v50cp53t.png

—————————————
  • Alex92 Nowa

Wysłany: 18 października, 00:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć staraczki! 🙂
    Jestem tu nowa i zamierzam porzadnie wziąć się do roboty. Staraliśmy się z mężem rok, po czym po bardzo słabych wynikach(u mojego niestety) zrobilismy przerwę. Zamierzam udać się do poradni, ale również chcialabym zrobić wszystkie niezbędne badania, aby móc przedstawić lekarzowi na bieżąco. Jak myślicie od czego zacząć?

• Norka01 Znajoma

Wysłany: Dzisiaj, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    Dopiero zobaczylam post :) Czesc ! Jestescie jeszcze na poczatku drogi, drugi cykl to start :) Mam nadzieje, ze niedlugo przekażesz nam dobrą nowinę 🤰🏼

No to przekazuje 😁 przeziębienie mimo że trzymało prawie 2 tygodnie w niczym nie przeszkodziło i dzisiaj jestem w 6 tygodniu ciąży ;)

• Lelek Autorytet

Wysłany: Dzisiaj, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norka01 wrote:
    No to przekazuje 😁 przeziębienie mimo że trzymało prawie 2 tygodnie w niczym nie przeszkodziło i dzisiaj jestem w 6 tygodniu ciąży ;)

Gratulacje! :) zdrowej i nudnej ciazy Wam życzę ! 🤰🏼🍼

👶🏼 💙 2019

🤰🏼 💙
    m3sxgzu3v50cp53t.png

—————————————
‹‹ 2308 2309 2310 2311 2312
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego