X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 20 lipca 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aidil wrote:
    Hej dziewczyny! To również mój rocznik. Staramy się z mężem ponad dwa lata. I jestem chyba na jednym z największych zakrętów podczas moich starań. Obiecaliśmy sobie, że podejdziemy tej wiosny do in vitro, bo na naturalną ciążę już chyba nie ma szans, ale wirus pokrzyżował nam plany :(

    Dzisiaj mam jeden z tych gorszych dni podczas starań. Jedna z moich 5 przyjaciółek, z którymi się razem trzymamy od czasów studiów dzisiaj powiedziała mi ze jest w ciąży. Podczas Moich starań 4 zaszły bez większych problemow w ciąże. Za każdym razem był to dla mnie ogromny cios, przez co dodatkowo się podle czuję i mam wyrzuty sumienia, ze nie potrafię się cieszyć ich szczęściem. Jestem beznadziejna. Nie potrafię im szczerze pogratulować, bo czuję niewyobrażalny ból.

    Mam już dość mojej comiesięcznej urojonej ciąży, filmikow jak zajebiscie jest być na kwarantannie z cała rodziną w czasach koronawirusa, albo z drugiej strony wysłuchiwać zwierzeń moich koleżanek jak jest im ciężko wytrzymać w domu z nudzacymi się dziećmi. Mam dość oglądania zdjęć dzieci, które ciagle sobie przesyłają moje koleżanki w grupie na messengerze, mam wrażenie, że za każdym razem jak odpalam fb, snapchata, instagrama dostaję cudowną wiadomość, ze będę ciocią (hurrra!). To jest jakiś koszmar.
    I te ciągłe pytania: a wy kiedy? Jakbym na prawdę nie miała na czole od conajmniej roku napisane: NIE MOZEMY MIEĆ DZIECI. Bo tak strasznie się zaniedbałam przez ten czas. Oczy mam tak spuchnięte ze niedługo nie będzie ich widać. Ale nie mogę nawet się porządnie rozpłakać, bo wiem ze mój mąż jeszcze bardziej wtedy cierpi. Nie mogę się nikomu zwierzyć, bo on tak strasznie się tego wstydzi, ze robimy z tego oboje tajemnice. A i tak wydaje mi się, ze w tym całym naszym cierpieniu jestem straszna egoistką.

    Niedługo zacznie się sezon wesel i chrzcin w rodzinie, czekam na to jak na swoją egzekucję.
    Mam ochotę zapaść się pod ziemię i zniknąć żeby nikt nie miał okazji zapytać na co czekamy, że jeszcze dziecka nie mamy, albo co gorsza wypalić z żalem w głosie, ze najwyższy czas żeby wreszcie stał się dziadkiem lub wujkiem (bo to tez się nagminnie zdarza).


    Rozumiem cię bardzo , sama przez to przechodziłam. My staraliśmy się 18 miesięcy ale się udało . Mąż miał badania i wszystko było niby w normie , ja badania . Stosowałam ovarin, i inne witaminy i wkońcu się udało , jak już przestałam wierzyć i zaczęłam się modlić naprawdę intensywnie o ten dar bycia mamą .
    Tobie też zycze, aby wam się udało 🥰

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 20 lipca 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiśnia_16 wrote:
    Hej dziewczyny.

    Przydaloby sie mysle pozytywnie ! Ja 6 miesiecy bylam na klomifenie I progestereon dodatkowo. Niestety ciagle nic. W maju mielismy zaczac latac do Polski zeby zrobic wszystkie badania Ale niestety wirus pokrzyzowal plany :( u mnie już 2 lata i 4 miesiące staran i najgorsze że łapią mnie straszne zalamki:( mam nadzieję że wam się uda tak jak sobie wymarzylyscie!
    Tobie też się uda . Powodzenia i mocno trzymam kciuki 👍

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Domi1234 Koleżanka
    Postów: 38 24

    Wysłany: 20 lipca 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nazywam się Dominika

    Mam jedną córeczkę. Pierwsza ciąże poroniłam w 6tc. Z mężem staramy sie o 2 bobasa juz 3 cykle. Karmiłam 13 miesięcy od 3 miesięcy nie karmie. Cykle mam 30-31 dniowe. Ginekologa mam 27. lipca

  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 23 lipca 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi1234 wrote:
    Hej nazywam się Dominika

    Mam jedną córeczkę. Pierwsza ciąże poroniłam w 6tc. Z mężem staramy sie o 2 bobasa juz 3 cykle. Karmiłam 13 miesięcy od 3 miesięcy nie karmie. Cykle mam 30-31 dniowe. Ginekologa mam 27. lipca
    Witaj , życzę powodzenia . Jak ma na imię twoja córeczka? A miałaś jakieś problemy przy staraniu się o pierwszą ciążę ?
    Przykro mi z powodu poronienia

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiśnia, jak tam ? Opowiadaj!

  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 26 września 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co słychać u Was kobietki?

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, ja również z mężem zaczęlam starania o nasze pierwsze bobo. To nasz drugi cykl, ale niestety z przeziębieniem, więc niewiem czy cos z tego bedzie. W pierwszym się nie udało, chyba za bardzo się wkrecilam i stres zrobił swoje. Każda nietypowa dolegliwość uznawałam, że to "napewno ciąża" a tu @ przyszła niespodziewanie 5 dni wcześniej niż powinna. Teraz za to wiem, żeby się niepotrzebnie nie nakręcać, pełen relaksik , może kolejny miesiąc będzie "nasz" ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norka01 wrote:
    Czesc, ja również z mężem zaczęlam starania o nasze pierwsze bobo. To nasz drugi cykl, ale niestety z przeziębieniem, więc niewiem czy cos z tego bedzie. W pierwszym się nie udało, chyba za bardzo się wkrecilam i stres zrobił swoje. Każda nietypowa dolegliwość uznawałam, że to "napewno ciąża" a tu @ przyszła niespodziewanie 5 dni wcześniej niż powinna. Teraz za to wiem, żeby się niepotrzebnie nie nakręcać, pełen relaksik , może kolejny miesiąc będzie "nasz" ;)


    Dopiero zobaczylam post :) Czesc ! Jestescie jeszcze na poczatku drogi, drugi cykl to start :) Mam nadzieje, ze niedlugo przekażesz nam dobrą nowinę 🤰🏼

  • Alex92 Ekspertka
    Postów: 132 146

    Wysłany: 18 października 2020, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć staraczki! 🙂
    Jestem tu nowa i zamierzam porzadnie wziąć się do roboty. Staraliśmy się z mężem rok, po czym po bardzo słabych wynikach(u mojego niestety) zrobilismy przerwę. Zamierzam udać się do poradni, ale również chcialabym zrobić wszystkie niezbędne badania, aby móc przedstawić lekarzowi na bieżąco. Jak myślicie od czego zacząć?

    Ona: 30l Hashimoto, ATPO 1300, podwyższona prolaktyna,
    On: 35l obniżone parametry nasienia

    ➡️Starania od 2019.

    Klinika Ovum Lublin 05.2021
    -Morfologia 2%
    -AMH 4.60
    -HSG - jajowód prawy niedrożny
    -10.2021 1 IUI, beta - 0 💔
    -12.2021 Morfologia 0%, IUI odwołane ☹

    04.2023 IMSI długi protokół
    -AMH 2.35
    -Morfologia
    ➡️ 24 pęcherzyki ➡️ 12 dojrzałych komórek ➡️ 1 zarodek 2-dniowy i + 1 Blastka❄️
    07.06.2023: ET 2-dniowego zarodka + 1❄️
    beta 0 😥

    31.07.2023: FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻
    Kropeczku walcz ❤️

    09.08.2023 Beta dla kliniki 🤞🏻🍀☘️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    Dopiero zobaczylam post :) Czesc ! Jestescie jeszcze na poczatku drogi, drugi cykl to start :) Mam nadzieje, ze niedlugo przekażesz nam dobrą nowinę 🤰🏼

    No to przekazuje 😁 przeziębienie mimo że trzymało prawie 2 tygodnie w niczym nie przeszkodziło i dzisiaj jestem w 6 tygodniu ciąży ;)

    alex0806, axie92, Mari92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norka01 wrote:
    No to przekazuje 😁 przeziębienie mimo że trzymało prawie 2 tygodnie w niczym nie przeszkodziło i dzisiaj jestem w 6 tygodniu ciąży ;)

    Gratulacje! :) zdrowej i nudnej ciazy Wam życzę ! 🤰🏼🍼

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 listopada 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie tu dawno nie było! ;) nie wracamy do starań o kolejne, ale miło sobie poczytać te wszystkie posty ;) i widzieć "znajome twarze" Kiedy już na wątkach kolejne dzieci się porodziły i kolejne ciąże w toku ;) może by tak nasz wątek odżył? ;)

    Mari92 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 14 listopada 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też daaaawno nie zaglądałam tutaj! :) Powodzenia wszystkim! :)

    alex0806 lubi tę wiadomość

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 14 listopada 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny , też mnie dawno tu nie było .😉
    Kiedyś to nie dało się wątku nadrobić , tyle pisałyśmy 😉

    A jak starania naszych staraczek? Meldować się 😉

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 14 listopada 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norka01 wrote:
    No to przekazuje 😁 przeziębienie mimo że trzymało prawie 2 tygodnie w niczym nie przeszkodziło i dzisiaj jestem w 6 tygodniu ciąży ;)
    Bardzo się cieszę i gratulacje ♥️ spokojnej ciąży życzę. Pisz co tam u ciebie od czasu do czasu 😊

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co jakis czas wchodze i podbijam watek do gory! :D

    Mari92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Bardzo się cieszę i gratulacje ♥️ spokojnej ciąży życzę. Pisz co tam u ciebie od czasu do czasu 😊
    Niestety wypadłam z gry w 7 tyg - 1.11 . Mam zielone światło od lekarza, ale akurat się pochorowałam, więc liczę na grudzień ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :( tez mam podobne przezycie za sobą... ale dla pocieszenia ( jesli tak to mozna nazwac...) powiem, ze dwa cykle pozniej bylam juz w kolejnej ciazy - z moim synkiem. Duzo dziewczyn z forum rowniez szybko zaszły w kolejna ciaze. Trzymam kciuki ❤️

    Norka01 lubi tę wiadomość

  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 19 listopada 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norka01 wrote:
    Niestety wypadłam z gry w 7 tyg - 1.11 . Mam zielone światło od lekarza, ale akurat się pochorowałam, więc liczę na grudzień ;)
    Bardzo mi przykro 😭, ale cały czas trzymam kciuki.
    Trzymaj się choć, wiem, że to nie jest łatwe

    Norka01 lubi tę wiadomość

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Łydzia Autorytet
    Postów: 325 352

    Wysłany: 20 listopada 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey wszystkim :)
    Ale nas tutaj dużo ;) Miło się dopasować tutaj do wielu grup ale rocznikowo jeszcze lepiej ;)
    U mnie sytuacja wygląda następująco - staramy się o pierwsze maleństwo od lutego - niestety jak dotychczas nieskutecznie ale nie poddajemy się ! ;) 2 cykl przyjmuję suplement nazywany miovelia i już widzę jego jakieś skutki ponieważ pierwszy raz mam taki spkojny wykres przed owulacją ;) Także może jednak brakowało mi witamin <hmmmm>. Badania wszystkie w normie u męża też ;) Więc w sumie zagadka ale duża ulga, że może jednak to tylko stres i brak witamin ;)

    Mari92 lubi tę wiadomość

    Wiek 29 lat.
    Starania o pierwsze maleństwo od lutego 2020.
    Obecnie 18 CS - ten w którym pierwszy raz zobaczyłam bladziocha <3

    18 CS ---> 18 czerwca <3 Jest druga kreseczka!!
    22.06.2021 bhcg 361,2 mIU/ml
    25.06.2021 bhcg 1594,2 mIU/ml
    29.06.2021 mamy pęcherzyk i ciałko zółte
    06.07.2021 mamy małego człowieka 5,4mm i serduszko <3 6w2d
    03.08.2021 mamy 37,4 mm człowieka :* <3
    13.08.2021 I prenatalne --> wszystko wporządku ;)
    15.10.2021 II prenatalne i 5 rocznica ślubu (taki mały prezencik mam nadzieję się nam pokaże i ujawni swoją płeć <3) mamy ok 413g małej królewny <3
    14.12.2021 III prenatalne 1495g <3 (prognoza do porodu 3500g i 55 cm)
    11.01.2022 Mała waży ok 2144g <3
    01.02.2022 Mała waży ok 2828g <3 Nasze Szczęście <3
    p19uugpjb40b0h6r.png
‹‹ 2310 2311 2312 2313 2314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ