Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 16 lutego, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Życzę powodzenia 😉 i jakby co nie odpuszczaj . Kciuki , aby szybko się udało 😘
    A Wy kiedy?

28 lat, 2 Aniołki, długa walka i jest ❤️hyq6qz4.png
  • Magdaa21 Autorytet

Wysłany: 17 lutego, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej, powodzenia dla nowych staraczek :)
    ja moge tylko powtórzyć to, co zawsze mówię - polecam żel intymny - kiedyś był dostępny Conceive plus, a teraz Fertilsafe plus. U nas pomogl :)

Mari92 lubi tę wiadomość

f2w3vfxmauvbnxib.png

h84fo7es2agfr4kh.png
  • Mari92 Autorytet

Wysłany: 17 lutego, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    A Wy kiedy?

Ja bym chciała, ale narazie nie planujemy ☺️. Może za rok lub dwa, chyba ,że prędzej samo wyjdzie 😉

Martoszka lubi tę wiadomość

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
  • Staraczka_2018 Przyjaciółka

Wysłany: 18 lutego, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, tez rocznik 92 jestem. Z mężem ponad dwa lata po ślubie, o dziecko zaczęliśmy się starac zaraz jak wzięliśmy ślub. Niestety do tej pory ciąży brak. Jesteśmy po ostatniej inseminacji ,która była wczoraj, jeśli się nie uda to odpuszczamy bo in vitro nie wchodzi w grę i będziemy myśleć nad rozpoczęciem procedury adopcyjnej.
    Życzę czemu naszemu rocznikowi dużo szczęścia i powodzenia ☺️

• Mari92 Autorytet

Wysłany: 19 lutego, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka_2018 wrote:
    Cześć dziewczyny, tez rocznik 92 jestem. Z mężem ponad dwa lata po ślubie, o dziecko zaczęliśmy się starac zaraz jak wzięliśmy ślub. Niestety do tej pory ciąży brak. Jesteśmy po ostatniej inseminacji ,która była wczoraj, jeśli się nie uda to odpuszczamy bo in vitro nie wchodzi w grę i będziemy myśleć nad rozpoczęciem procedury adopcyjnej.

Witaj 🙂 trzymam kciuki, aby wam się udało

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 19 lutego, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka_2018 wrote:

Witaj.
    Czemu ivf nie wchodzi w grę?
    Moja koleżanka zaczęła procedurę adopcyjną i jest strasznie trudno, ale życzę powodzenia 🙂

Wiadomość wyedytowana przez autora 19 lutego, 18:02

• Lelek Autorytet

Wysłany: 20 lutego, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ❤️ Wszystkim staraczkom powodzenia ! Magda, wyslij troszke wirusów! Trzeba rozsiać trochę :) ❤️

atdc20mmuuwww62y.png
    —————————————
    1cb, Niedoczynność tarczycy, Hashimoto (euthyrox 100)
  • SylwiaG Autorytet

Wysłany: 21 lutego, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    U mnie w tym cyklu dziwna sytuacja. Od 5 dc. Strasznie mam wrazliwe sutki normalnie nie mogę się dotknąć i wszytko mnie drażni.
    Do tego wykres wygląda jakby było już po owu. Nic z tego nie rozumiem 🙈

❌Diwa PCOS.
    ❌brak ovu

💊 folik 1x1tabl,
    💊 olej z wiesiołka 2x2tabl. do owulacji,
    💊 wit D 4000j / 2000j,
    💊 ovarin 2x1tabl,
    💊 duphaston 2x1tabl od 15dc przez 10 dni

62d2262a4c8b7c2699f6dd36e80471aa.png
  • Lelek Autorytet

Wysłany: 21 lutego, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Cześć.
    U mnie w tym cyklu dziwna sytuacja. Od 5 dc. Strasznie mam wrazliwe sutki normalnie nie mogę się dotknąć i wszytko mnie drażni.
    Do tego wykres wygląda jakby było już po owu. Nic z tego nie rozumiem 🙈

Hmmm, ja robilam w swoim zyciu tylko jeden wykres i akurat byl udany 😂 ale wydaje mi sie, ze owu Moze byc teraz (?) dzialajcie! :p

SylwiaG lubi tę wiadomość

atdc20mmuuwww62y.png
    —————————————
  • SylwiaG Autorytet

Wysłany: 21 lutego, 18:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    Hmmm, ja robilam w swoim zyciu tylko jeden wykres i akurat byl udany 😂 ale wydaje mi sie, ze owu Moze byc teraz (?) dzialajcie! :p

Jak się uda. Mój P coś przeziębiony i nie w głowie mu figle 🙁

❌Diwa PCOS.
    ❌brak ovu

💊 folik 1x1tabl,
    💊 wit D 4000j / 2000j,
    💊 ovarin 2x1tabl,

• Lelek Autorytet

Wysłany: 22 lutego, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ladnie wykres wygląda, trzymam kciuki :) mam nadzieje, ze działacie !

atdc20mmuuwww62y.png
    —————————————
  • SylwiaG Autorytet

Wysłany: 23 lutego, 00:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    Bardzo ladnie wykres wygląda, trzymam kciuki :) mam nadzieje, ze działacie !

No właśnie nie działamy. Nie wiem jak to się stało ale mamy możliwość i nic z tego! To chyba przez to jego przeziębienie 🙁 ja jestem z tych co nie mówią kiedy są dni płodne bo jak mówiłam to mój się denerwował i nie mógł dojść wiec jak tylko kończy mi się @ to biorę się za niego i staramy się co 2 dni. Ale od kiedy skończyła się @ nie było okazji bo mój wcześniej na nocce a teraz coś mu odbiło i jak w końcu mam owulacje (wcześniejsze cykle bez owulki) tak on protestuje. Mam wrażenie że mi się wszystko nie udaje! No ku...!!!

❌Diwa PCOS.
    ❌brak ovu

💊 folik 1x1tabl,
    💊 wit D 4000j / 2000j,
    💊 ovarin 2x1tabl,

• Mari92 Autorytet

Wysłany: 23 lutego, 12:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    No właśnie nie działamy. Nie wiem jak to się stało ale mamy możliwość i nic z tego! To chyba przez to jego przeziębienie 🙁 ja jestem z tych co nie mówią kiedy są dni płodne bo jak mówiłam to mój się denerwował i nie mógł dojść wiec jak tylko kończy mi się @ to biorę się za niego i staramy się co 2 dni. Ale od kiedy skończyła się @ nie było okazji bo mój wcześniej na nocce a teraz coś mu odbiło i jak w końcu mam owulacje (wcześniejsze cykle bez owulki) tak on protestuje. Mam wrażenie że mi się wszystko nie udaje! No ku...!!!

Nie martw się, jak nie ten cykl to następny będzie udany 🙂. Uda się , tylko cierpliwości i dużo wiary w powodzenie 😘.
    A co do męża to może musi sił nabrać 😊

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
  • SylwiaG Autorytet

Wysłany: 23 lutego, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Nie martw się, jak nie ten cykl to następny będzie udany 🙂. Uda się , tylko cierpliwości i dużo wiary w powodzenie 😘.
    A co do męża to może musi sił nabrać 😊

No mam nadzieję tylko to był pierwszy cykl z owulka od kiedy regularnie mierze temperature(poprzednie 3 bezowulacyjne). Już mi nawet of wyznaczył owulke na 8dc więc teraz to raczej za późno na starania. Mam nadzieję że kolejny też będzie z owulacją. Zaczęłam w tym cyklu brać ovarin i może on pomógł na te moje jajniki. Będę go brać w przyszłym i zobaczę co będzie.
    Teraz mam mały problem bo lekarz mi kazał zrobić progesteron w 21dc a tu może się okazać że ja dostanę @ do tego czasu. No i nie wiem co mam robić. Trzeba czekać i najwyżej w przyszłym miesiącu zrobię tego proga.

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 lutego, 13:46

❌Diwa PCOS.
    ❌brak ovu

💊 folik 1x1tabl,
    💊 wit D 4000j / 2000j,
    💊 ovarin 2x1tabl,

• wiśnia_16 Debiutantka

Wysłany: 23 lutego, 23:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Rocznik 92 również. ;)
    Powiedzcie mi jak sobie psychicznie starajcie z problemem zajęcia w ciążę bo my próbujemy już ponad 2 lata . Jestem po 4 cyklu z clomidem i dalej nic... :( zawsze myślałam że całkiem nieźle sobie radzę Ale od dłuższego czasu naprawdę dołuje mnie fakt że nie mogę zajsc w ciaze.
    Może macie rady ?

• Martoszka Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiśnia_16 wrote:
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Rocznik 92 również. ;)
    Powiedzcie mi jak sobie psychicznie starajcie z problemem zajęcia w ciążę bo my próbujemy już ponad 2 lata . Jestem po 4 cyklu z clomidem i dalej nic... :( zawsze myślałam że całkiem nieźle sobie radzę Ale od dłuższego czasu naprawdę dołuje mnie fakt że nie mogę zajsc w ciaze.
    Może macie rady ?
    Chyba nie ma rady na to. Wizyta u psychologa może pomóc. Ale najlepiej takiego w klinice, bo zwykły to raczej oleje temat.

My mamy ponad 4 lata starań i bogatą niestety historię z tego okresu, ale dałam sobie radę. Choć było już bardzo źle.

• wiśnia_16 Debiutantka

Wysłany: 24 lutego, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Chyba nie ma rady na to. Wizyta u psychologa może pomóc. Ale najlepiej takiego w klinice, bo zwykły to raczej oleje temat.

My mamy ponad 4 lata starań i bogatą niestety historię z tego okresu, ale dałam sobie radę. Choć było już bardzo źle.

Podziwiam naprawdę. 4 lata to bardzo długo. Ja też się staram Ale czasami przychodzą takie momenty że nie mogę wyjść z łóżka i rycze do poduszki . Najgorsze jak pewnych dni narzeczony nie rozumie Ale... chyba pomału i on zaczyna przeżywać. Heh razem damy radę! Chyba

• Mari92 Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 23:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisna_16 witaj. Wiem jak jest trudno , ale psycholog to dobry pomysł i może modlitwa🤔. Będzie trzymała kciuki, żeby Wam się udało.

Wiadomość wyedytowana przez autora 24 lutego, 23:12

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
  • SylwiaG Autorytet

Wysłany: 14 marca, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Widzę że tu cisza.
    U mnie powoli do przodu. Wpadłam zajrzeć co tu się dzieje ☺️ ja po kolejnej wizycie u lekarza dostałam duphaston od 15 dc przez 10 dni, bo miałam niski progesteron po owulce. Za 2 miesiące do kontroli ijesli wszystko będzie dobrze włączamy clo z monitoringiem. Co tam u was?

❌Diwa PCOS.
    ❌brak ovu

💊 folik 1x1tabl,
    💊 wit D 4000j / 2000j,
    💊 ovarin 2x1tabl,

• Mari92 Autorytet

Wysłany: 22 marca, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Hej dziewczyny. Widzę że tu cisza.
    U mnie powoli do przodu. Wpadłam zajrzeć co tu się dzieje ☺️ ja po kolejnej wizycie u lekarza dostałam duphaston od 15 dc przez 10 dni, bo miałam niski progesteron po owulce. Za 2 miesiące do kontroli ijesli wszystko będzie dobrze włączamy clo z monitoringiem. Co tam u was?

Cisza to prawda. Powodzenia w staraniach 😊.
    I dbaj o siebie w takim szczególnym czasie i uważaj na siebie . Pozdrawiam ☺️

SylwiaG lubi tę wiadomość

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
‹‹ 2307 2308 2309 2310 2311
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)