X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wrote:
    Niestety moje badania wychodza wszystkie w normie i jedna z gin stwierdzila ze to jest wlasnie przyczyna. No zobaczymy poki co u nas przerwa w staraniach a kiedy dziecko to jeden Pan Bog wie...
    Dziwne że ona Ci tak powiedziała. Przecież skoro zaszłaś w ciąże dwukrotnie to plemniki się spisują.

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nadrobiłam Was :)

    Byłam dziś na wizycie w klinice. Coś się ruszyło po Aromku. W lewym jajniku jest pęcherzyk, ma 14mm :) To nie wiele jak na ten dzień cyklu (16dc) ale ginka mówi że widocznie mam późną owulkę. Jadę w czwartek, mam nadzieje że urośnie. Wtedy da mi Pregnyl (zastrzyk) na pęknięcie i działamy <3
    Ale ostrzegła mnie że może się zatrzymać i już nie rosnąc..

    Paula., PatSim lubią tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilly, trzymam kciuki !

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 13 lutego 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Dziwne że ona Ci tak powiedziała. Przecież skoro zaszłaś w ciąże dwukrotnie to plemniki się spisują.
    W klinice leczenia niepłodności gdzie były badania robione i mój gin powiedzieli, że wyniki są dobre. Poszłam do innej obejrzała moje wyniki nie miała się czego przyczepić to przyczepiła się wyników narzeczonego. No trudno powtórzy badania i zobaczymy co dalej będzie. Bo ja już sama nie wiem gdzie tu jest pies pogrzebany...

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 13 lutego 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Hej dziewczyny, nadrobiłam Was :)

    Byłam dziś na wizycie w klinice. Coś się ruszyło po Aromku. W lewym jajniku jest pęcherzyk, ma 14mm :) To nie wiele jak na ten dzień cyklu (16dc) ale ginka mówi że widocznie mam późną owulkę. Jadę w czwartek, mam nadzieje że urośnie. Wtedy da mi Pregnyl (zastrzyk) na pęknięcie i działamy <3
    Ale ostrzegła mnie że może się zatrzymać i już nie rosnąc..
    trzymam kciuki <3
    najważniejsze, że coś wreszcie ruszyło :)

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Hej dziewczyny, nadrobiłam Was :)

    Byłam dziś na wizycie w klinice. Coś się ruszyło po Aromku. W lewym jajniku jest pęcherzyk, ma 14mm :) To nie wiele jak na ten dzień cyklu (16dc) ale ginka mówi że widocznie mam późną owulkę. Jadę w czwartek, mam nadzieje że urośnie. Wtedy da mi Pregnyl (zastrzyk) na pęknięcie i działamy <3
    Ale ostrzegła mnie że może się zatrzymać i już nie rosnąc..

    Trzymam kciuki <3

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 13 lutego 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Hej dziewczyny, nadrobiłam Was :)

    Byłam dziś na wizycie w klinice. Coś się ruszyło po Aromku. W lewym jajniku jest pęcherzyk, ma 14mm :) To nie wiele jak na ten dzień cyklu (16dc) ale ginka mówi że widocznie mam późną owulkę. Jadę w czwartek, mam nadzieje że urośnie. Wtedy da mi Pregnyl (zastrzyk) na pęknięcie i działamy <3
    Ale ostrzegła mnie że może się zatrzymać i już nie rosnąc..
    Musi sie udać!! Trzymam kciuki:*

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, dziewczyny, jak Wy wytrzymujecie czas do testowania?? Najchętniej bym poszła do apteki od razu :D a tu jeszcze tydzień czekać... A najgorsze jest to przeżywanie jak się inaczej czuję, bo za wcześnie żeby sprawdzić czy to tylko wymysł czy nie i tylko się nakręcam :P

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara było ciężko wytrzymac zawsze testowalam przed terminem ;)

    Kurcze dziewczyny po tych kilku dniach plamień dostalam znów okres bardzo intensywny i mam bóle miesiączkowe.. Już nic z tego nie rozumiem. Mam teraz ferie troche odpoczne a jak do końca tygodnia nie minie to sie chyba do gina wybiorę...

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    W klinice leczenia niepłodności gdzie były badania robione i mój gin powiedzieli, że wyniki są dobre. Poszłam do innej obejrzała moje wyniki nie miała się czego przyczepić to przyczepiła się wyników narzeczonego. No trudno powtórzy badania i zobaczymy co dalej będzie. Bo ja już sama nie wiem gdzie tu jest pies pogrzebany...
    Hmm wg mnie nie powinni się przyczepiać jego wyników skoro ciąże były.
    Wiadomo jeśli by ciąży nie było wcale to owszem, skoro stwierdzili to co u mojego :) ale skoro ciąża była to chyba bez sensu..

    Paula. lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    Jeju, dziewczyny, jak Wy wytrzymujecie czas do testowania?? Najchętniej bym poszła do apteki od razu :D a tu jeszcze tydzień czekać... A najgorsze jest to przeżywanie jak się inaczej czuję, bo za wcześnie żeby sprawdzić czy to tylko wymysł czy nie i tylko się nakręcam :P
    Mi się nigdy do testów nie spieszyło, zawsze jakoś miałam przeczucie że nic z tego..

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki <3

    Paula powinnas chyba iść do gina.

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 14 lutego 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly też trzymam kciku! :)
    Ja też testu jeszcze nie robiłam, chociaż ostatnio miałam ochotę, bo pomimo okresu kilka osób mnie się pytało czy ja przypadkiem nie jestem w ciąży (miałam problemy żołądkowe), ale w końcu stwierdziłam, że nie ma co się dać zwariować ;)


    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 14 lutego 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałam dziś pójść na betę i stchórzyłam... Chyba wolę poczekać na @. Jestem nienormalna

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 14 lutego 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) nie było mnie parę dni miałam małe zawirowania , teraz rozkłada mnie choroba :(

    Lili trzymam kciuki za ładny pęcherzyk :*

    Zagłębiłam się w lekturę o PCOS o leczeniu itp.i miałyście racje strata czasu z tabletkami .Cały czas tłumaczyłam się że wierzę że pomogą a tak naprawdę chciałam dać sobie czasu na podjęcie decyzji ,spanikowałam na jednej wizycie dowiedziałam się o pcos i wadzie macicy :( po długich rozmowach z partnerem jestem pewna swoje decyzji:) Początkiem marca ide do lekarza odstawić tabletki i ustalić konkretne leczenie :)Tylko teraz zastanawiam sie czy tymi tabletkami nie zaszkodziłam sobie

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    age.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 14 lutego 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Witam :) nie było mnie parę dni miałam małe zawirowania , teraz rozkłada mnie choroba :(

    Lili trzymam kciuki za ładny pęcherzyk :*

    Zagłębiłam się w lekturę o PCOS o leczeniu itp.i miałyście racje strata czasu z tabletkami .Cały czas tłumaczyłam się że wierzę że pomogą a tak naprawdę chciałam dać sobie czasu na podjęcie decyzji ,spanikowałam na jednej wizycie dowiedziałam się o pcos i wadzie macicy :( po długich rozmowach z partnerem jestem pewna swoje decyzji:) Początkiem marca ide do lekarza odstawić tabletki i ustalić konkretne leczenie :)Tylko teraz zastanawiam sie czy tymi tabletkami nie zaszkodziłam sobie
    Welonka, podjęliście słuszną decyzję. Na pewno się wszystko ułoży:)

    szatynkowato lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) można dołączyć?
    Jestem rocznik '94 ale zerknęłam, że też parę dziewczyn jest z tego samego roku ;)
    u nas dopiero pierwszy cykl starań i moje pierwsze kroki na tym forum :) wybaczcie z góry jak będę się wypytywać o błahostki etc ale kompletnie jeszcze niczego tu nie ogarniam :D

    Pozdrawiam

    Sept, szatynkowato, Lilly_Ana, Gigi lubią tę wiadomość

  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magic words wrote:
    Dzień dobry :) można dołączyć?
    Jestem rocznik '94 ale zerknęłam, że też parę dziewczyn jest z tego samego roku ;)

    Witamy :)

    magic words lubi tę wiadomość

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 lutego 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magic words wrote:
    Dzień dobry :) można dołączyć?
    Jestem rocznik '94 ale zerknęłam, że też parę dziewczyn jest z tego samego roku ;)
    u nas dopiero pierwszy cykl starań i moje pierwsze kroki na tym forum :) wybaczcie z góry jak będę się wypytywać o błahostki etc ale kompletnie jeszcze niczego tu nie ogarniam :D

    Pozdrawiam

    rozgość się :)
    powiedz coś o sobie :)

    Sept, magic words lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za ciepłe powitanie :) coś o osobie? hmm od pewnego czasu zaczęłam czuć w sobie instynkt macierzyński, oczywiście długo nad tym myślałam czy jestem gotowa i czy to odpowiednia pora, ale doszłam do wniosku, że na to chyba nigdy nie ma odpowiedniego czasu. W lipcu bierzemy ślub więc z narzeczonym postanowiliśmy już zacząć starania może do ślubu się uda :) nigdy nie brałam tabletek anty jakoś uważaliśmy, żeby nie wpaść. Cykle mam regularne (33 dni) nigdy nie miałam większych problemów zdrowotnych do ginekologa chodzę dosyć regularnie, ale już taka jestem, że lubię mieć wszystko poukładane :D oczywiście mój gin jeszcze nie wie o moich staraniach, ale tak myślałam, żeby spróbować 3 cykle a później jakieś podstawowe badania porobić morfologie, mocz itp. ;) No cóż nie chce Was zbytnio zanudzać więc jak byście miały jakieś pytania to proszę pytać z chęcią odpowiem :)

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ