Forum Starając się - ogólne Rodzina i ja - relacje | Zapraszam :)
Odpowiedz

Rodzina i ja - relacje | Zapraszam :)

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 stycznia 2018, 22:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ZAPRASZAMY PARY DO BADANIA!

  Dzień dobry :) Jestem studentką psychologii Uniwersytetu Gdańskiego i biorę udział w projekcie naukowym. Serdecznie zachęcam do przeczytania poniższej wiadomości oraz życzę dużo zdrówka :)

  Poszukujemy par do badania dotyczącego relacji rodzinnych. Za udział w badaniu przewidziane jest wynagrodzenie w wysokości 100zł dla każdej osoby z pary! Badania odbywają się na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.
  Pary muszą spełniać następujące warunki:
  są w związku od przynajmniej 2 lat (nie muszą być małżeństwem) i dzielą wspólne gospodarstwo domowe
  mają od 22-35 lat;
  są bezdzietne lub spodziewają się pierwszego dziecka
  nie palą papierosów, nie biorą narkotyków
  nie przyjmują leków: glikokortykosteroidowych lub inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny np. leków sterydowych, przeciwdepresyjnych oraz antykoncepcyjnych;
  w badaniu musi wziąć udział para – zarówno kobieta jak i mężczyzna.

  Podczas badania zostanie od Państwa pobrany wymaz z błony śluzowej policzka oraz próbki śliny. Następnie przystąpią Państwo do wypełniania zestawu kwestionariuszy, a także wezmą udział w kilku innych zadaniach.

  Podkreślamy, że badanie nie jest inwazyjne i nie wiąże się z żadnym ryzykiem dla Państwa zdrowia oraz że jest ono ANONIMOWE.

  Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia kwestionariusza rekrutacyjnego.

  KOBIETA: http://www.heart.ug.edu.pl/zgloszenie-kobiet/
  MĘŻCZYZNA: http://www.heart.ug.edu.pl/zgloszenie-mezczyzn/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ