Forum Starając się - ogólne Rosnące TSH
Odpowiedz

Rosnące TSH

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulinffbb Nowa

Wysłany: 20 marca 2019, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej prosze o pomoc jeszcze rok /2 lata temu moje tsh nie przekraczało 1-1,5 od września 2018staramy się o dzidzie i zbadałam ponownie TSH we wrześniu na poczatku starań 1,8 następnie grudzień 2,5 luty 2,39 czy mam szanse na ciaze ? Lekarz ginekolog twierdzi ze jest ok endokrynolog pod koniec miesiąca

• vanessa Autorytet

Wysłany: 20 marca 2019, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla staraczki to tsh ponad 2 to za dużo. Podobno powinno być około 1 jeśli starasz sie o dziecko. Mnie gin powiedział jak się starałam że tsh przy staraniach max 1,8.

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

Aniołek Madzia (*) 7 tc - mama nigdy o Tobie nie zapomni
  • Judit Autorytet

Wysłany: 20 marca 2019, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh nie jest stałe przez cały rok.Mi zawsze tzn od 4 lat kiedy to kontroluje wynik podnosi sie w okolicy grudnia-stycznia I na wiosne normuje się. Poczekaj jeszcze i nie martw się,tym bardziej że jesteś pod kontrolą lekarza.
    Niech endokrynolog zrobi usg tarczycy.
    Może okaże się,że za miesiac dwa tsh wróci do tego wyniku 1,8 -który był prawidłowy jeśli nie odczuwasz żadnych dolegliwości związanych z niedoczynnością.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 22:36

💉aktualnie 3tyg gonapeptyl
    (wcześniej 2 cykle z antykoncepcją)
    ultra długi protokół in vitro

endometrioza 2/3st,hashimoto
    LH:3,71,FSH:5,12,AMH:5,6
    aTPO ok, aTG 300,
    P/p.p.plemnikom ujemne
    ANA 1,2 słabo dodatnie 1:160
    MTHFR_677C-T hetero, MTHFR_1298A-C hetero, PAI-1 4G hetero,
    01.2020-operacja, wycięta torbiel z zatoki douglasa, jajowody drożne

On:morfo:3%, liczba 248 mln, koncentracja 60mln/ml, ruch postępowy 50%, hba 89%, dfi 18%
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.