X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rosnące TSH
Odpowiedz

Rosnące TSH

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulinffbb Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 marca 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej prosze o pomoc jeszcze rok /2 lata temu moje tsh nie przekraczało 1-1,5 od września 2018staramy się o dzidzie i zbadałam ponownie TSH we wrześniu na poczatku starań 1,8 następnie grudzień 2,5 luty 2,39 czy mam szanse na ciaze ? Lekarz ginekolog twierdzi ze jest ok endokrynolog pod koniec miesiąca

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 20 marca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla staraczki to tsh ponad 2 to za dużo. Podobno powinno być około 1 jeśli starasz sie o dziecko. Mnie gin powiedział jak się starałam że tsh przy staraniach max 1,8.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 20 marca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 11:34

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ