X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***
Odpowiedz

***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***

Oceń ten wątek:
  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ przyszła...

    j12msev.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3604 2744

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) To początek moich starań i zarazem początek z Ovufriend-ale każdy kiedyś zaczynał:)

    Bardzo proszę o wpisanie mnie na testowanie 13 sierpnia.


    Ktoś pytał o sposoby na śluz- u mnie w poprzednich staraniach bardzo pomogło picie octu jabłkowego. Tak, nie żartuję- ogólnie dobrze jest pić ocet jabłkowy, wpływa zbawiennie na nasz organizm.

    agniecha2101, OlivkowaMama, Nona lubią tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Mag78, Mama36, Corrin, Iga66 jak tam?

    Kochane ja dopiero odzywam się po szale pracy :)
    8dpo - pierwsze podejście i bladzioch ;(
    Jutro kolejna runda :)

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    Dziewczyny, byłam wczoraj u endokrynologa. Potwierdził że moja tarczyca 3.03 jest za wysoka i przepisał mi Euthyrox 75 i Jodid. Jodid mam brać od razu a euthyrox dopiero w razie ciąży. zlecił mi dodatkowe badania. usg tarczycy, tsh , ATG I FT4. kazał mi jak najszybciej wykryć czy jestem w ciąży, zrobiłam test i wyszła druga , blada kreska ale jakaś zakrzywiona więc podejrzewam ze test wadliwy(zdjęcia nie wrzucę bo dzisiaj dopiero może uda mi się odebrac tel z naprawy :) ). jutro rano powtórka.. na krew jak @ nie przyjdzie polecę w poniedziałek rano.Wczoraj wieczorem miałam leciutkie plamienie, śluz zabarwiony na różowo, dzisiaj spadek temp ale @ nie ma i plamienia juz też nie..hmm.. Jestem wściekła na mojego ginekologa, że stwierdził że tarczyca moja jest ok, wyniki dobre. Olał mnie po prostu..ale wiedziałam że nie jest ok i poszłam po prostu sama się skonsultować.. więcej do dziada mojego gin nie pójdę! A wam życzę miłego dnia :*
    Olga ja ciebie kojarze z innego watku. Koniecznie dawaj znac jutro. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2018, 17:57

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 8dpo noc Ci nie wyjdzie zrob tesciora co najmniej 10 dpo a najlepiej w terminie @ ;)

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bladzioch bardzo dobrze wróży :)

    Dziś test ovu mocniejszy wiec jutro obstawiam będzie pozytyw czyli weekend wolny można działać:)

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:08

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ja mam jutro hsg po rtg. Rozmawialam kilkanrazy z dr i odradza mi starania po naswietlonym jajeczku. Maz powiedzial stanowcze nie ;-) wiec miesiac przerwy
    Jak tam po badaniu?

    10.09.2019 Marcel
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wpisz mi @ :)

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moj malz ma normalnie temp. Ciala okolo 35,8-36. Dzisiaj twierdzil ze cos go bierze (myslalam ze chce sie wymigac od badan :-) ) i wyszlo. Temp. 37 stopni. Powiedzcie mi jak to wplywa na plemniki i czy badanie ktore mielismy robic za ponad 3 tyg, seminogram, ma w takim wypadku sens?
    Od razu rano dalam mu ibuprom i temp powrocila do normy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2018, 23:14

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Dziewczyny ja dzisiaj miałam badanie drożności, metodą HyCoSy chyba :P Niby opisana jako metoda hydrotubacji.
    Ból znośny, tzn samo podanie soli fizjologicznej nie bolało praktycznie nic, takie wypełnienie jedynie jakby się bardzo chciało sikać. Natomiast bolało troszkę wkładanie cewnika, i takie uczucie jakby mi miała wypaść szyjka ;)
    Ale to przez jakiś zrost, który podobnie był "na drodze".
    Ogólnie badanie trwało moment, jajowody drożne, macica bez zrostów itd.
    I naprawdę nie bójcie się badania, bo więcej nerwów niż bólu.
    Natomiast teraz czuję trochę ból brzucha, jakby ogromna kolka w kilku miejscach na dole. Coś jak wzdęcia z kolką razem :D

    Mam do Was pytanie: profilaktycznie dr przepisał mi antybiotyk z doksycykliną.
    Zawiesić starania na ten cykl??? Owulacja już jutro/ pojutrze.
    Jak Wam zalecali lekarze w cyklu z drożnością i antybiotykiem ( doksycykliną)???

    Po hsg nie brałam antybiotyku, ale teraz po wyniku histero właśnie doxy dostałam. Zgłębiłam temat jak to ja ;) pisałam tu o tym. Teoria jest taka, że nie wolno w ciąży doxy. Ale trafiłam na artykuł kolesia, który zgłębił wyniki badań w Azji. Tam często stosują doxy, bo dobrze robi na malarie i inne takie. Podejrzewam, ze nie do końca etycznie mogli to badać, więc dokłądnie wiedzą jakie efekty są :( i wyszło im, że doxy w ciąży bezpieczna.
    Więc ja się staram w tym samym cyklu, ale brałam przed owu. Jednak mimo wszystko żadnego antybiotyku bym podczas starań nie brała. Ale to ja. Wróg antyboli ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    Dziewczyny, byłam wczoraj u endokrynologa. Potwierdził że moja tarczyca 3.03 jest za wysoka i przepisał mi Euthyrox 75 i Jodid. Jodid mam brać od razu a euthyrox dopiero w razie ciąży. zlecił mi dodatkowe badania. usg tarczycy, tsh , ATG I FT4. kazał mi jak najszybciej wykryć czy jestem w ciąży, zrobiłam test i wyszła druga , blada kreska ale jakaś zakrzywiona więc podejrzewam ze test wadliwy(zdjęcia nie wrzucę bo dzisiaj dopiero może uda mi się odebrac tel z naprawy :) ). jutro rano powtórka.. na krew jak @ nie przyjdzie polecę w poniedziałek rano.Wczoraj wieczorem miałam leciutkie plamienie, śluz zabarwiony na różowo, dzisiaj spadek temp ale @ nie ma i plamienia juz też nie..hmm.. Jestem wściekła na mojego ginekologa, że stwierdził że tarczyca moja jest ok, wyniki dobre. Olał mnie po prostu..ale wiedziałam że nie jest ok i poszłam po prostu sama się skonsultować.. więcej do dziada mojego gin nie pójdę! A wam życzę miłego dnia :*

    Czyli masz prawdopodobnie niedoczynność, ale leczyć ją masz dopiero w ciąży?
    o matko... ręce opadają :(
    Zrób pełen panel tarczycowy: tsh, ft3, ft4, i przeciwciała.


    U mnie wieczorem dwie równe krechy owu. Śluzu już nie mam. Tylko jakoś bóli owu też nie :/
    Jeszcze jutro zrobię test.

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 04:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Jak tam po badaniu?
    Juz po badaniu.
    Tragedii nie bylo, jak zawsze czlowiek sie naczyta glupot i potem sie boi. Badanie znosne, nieporownywalne do boli porodowych ;-).
    Przy pierwszym podaniu bol, ale sie udalo ... Oba są drożne .

    Mama360, Natosia, Nona lubią tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura super ;)
    Sung działaj jeszcze ;)
    Oleczka jak dzisiaj wziął przeciwbolowy a badania za 3 tyg.to chyba nie tak zle mimo ze pisza o 4 tyg. Mój mial usuwane żylaki a po 3 dniach sie staralismy bo miałam owu i w tym cyklu się udalo (mial miesiac zakazu bo niby nie było szans).

    U mnie 8dc i chyba płodne zaczynam..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczymy dorodzcie ja mam dzisiaj 8dpo od 5 dni biore progesteron tylko ze lekarz kazal mi brac go tylko 5 dni i odstawic i nie wiem co zrobic czy juz dzisiaj go odstawic?
    Isaura to wyglada tak ze to badanie jest bezbolesne dla osob ktore maja drozne jajowody ale jesli masz niedrozne jest bol jak nie wiem i dlatego takie rozne opinie ja czulam lekki dyskomfort czulam pobolowanie i to okazal sie nie drozny jajowod.

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej niestety @ przyszła, może to i lepiej, zrobię porządek z tarczycą i będzie ok ;)

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Dziewczymy dorodzcie ja mam dzisiaj 8dpo od 5 dni biore progesteron tylko ze lekarz kazal mi brac go tylko 5 dni i odstawic i nie wiem co zrobic czy juz dzisiaj go odstawic?
    Isaura to wyglada tak ze to badanie jest bezbolesne dla osob ktore maja drozne jajowody ale jesli masz niedrozne jest bol jak nie wiem i dlatego takie rozne opinie ja czulam lekki dyskomfort czulam pobolowanie i to okazal sie nie drozny jajowod.

    Z jakiego powodu bierzesz progesteron? I jaki? duphaston? Jak dlugie masz cykle? Po tym sie ustala kiedy go odstawic.
    Hsg bolalo, ale pobranie krwi tez boli ;-). Jakies niewielkie zrosty byly bo za 1 razem nie chcialo przpuscic.
    Ja zawsze porownuje to do bóli porodowych i nawet do piet im nie dorastalo.
    Ale pamietam tez jak mialam w ciazy skurcze w nogach przy braku magnezu i dr mowila, ze to nie bol i mam nie panikowac. Bolec bedzie jak skurczr sie zaczna przed porodem..... I wieez co, bolały mniej niz tez z braku magnezu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 08:35

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Z jakiego powodu bierzesz progesteron? I jaki? duphaston? Jak dlugie masz cykle? Po tym sie ustala kiedy go odstawic.
    Hsg bolalo, ale pobranie krwi tez boli ;-). Jakies niewielkie zrosty byly bo za 1 razem nie chcialo przpuscic.
    Ja zawsze porownuje to do bóli porodowych i nawet do piet im nie dorastalo.
    Ale pamietam tez jak mialam w ciazy skurcze w nogach przy braku magnezu i dr mowila, ze to nie bol i mam nie panikowac. Bolec bedzie jak skurczr sie zaczna przed porodem..... I wieez co, bolały mniej niz tez z braku magnezu.
    Biore czeski utrogestan mam cykle nie regularne wiec raz jest 28 raz 32 w tym cyklu mialam pozna owulke 18 dc.

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Mag78, Mama36, Corrin, Iga66 jak tam?
    @ nie przyszła.
    Przeniosłam testowanie na poniedziałek. To będzie tydzień po terminie @. Po 2 cb wolę poczekać. Temperatury utrzymują się powyżej 37.
    Zobaczymy za dwa dni :*

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    Hej niestety @ przyszła, może to i lepiej, zrobię porządek z tarczycą i będzie ok ;)
    Bardzo Ci wspolczuje :(

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ