X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***
Odpowiedz

***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    @ nie przyszła.
    Przeniosłam testowanie na poniedziałek. To będzie tydzień po terminie @. Po 2 cb wolę poczekać. Temperatury utrzymują się powyżej 37.
    Zobaczymy za dwa dni :*
    Gdzie mierzysz temperature?

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Biore czeski utrogestan mam cykle nie regularne wiec raz jest 28 raz 32 w tym cyklu mialam pozna owulke 18 dc.
    Ale progesteron zaczynamy brad dooiero po ovulacji. Standardowo sienczesyo podaje od 16 dc. Alr tak nie powinno byc. Nie wiem ile ten twoj lek pozostaje w organizmie, chyba dluzej niz duphaston. Ja bym osobiscie zmienila lekarza bo cykle 28/32 to sa regularne.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Gdzie mierzysz temperature?
    W sensie jak gdzie? Od początku starań w pochwie po przebudzeniu... A leżę z łóżku hihi
    Ja tutaj jestem już sporo, to moje drugie konto bo pierwsze mi wywaliło w kosmos. Jestem. Tu od kwietnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 08:51

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    W sensie jak gdzie? Od początku starań w pochwie po przebudzeniu... A leżę z łóżku hihi
    I doprecyzuj czy w swoim łozku ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ale progesteron zaczynamy brad dooiero po ovulacji 21 dc Standardowo sienczesyo podaje od 16 dc. Alr tak nie powinno byc. Nie wiem ile ten twoj lek pozostaje w organizmie, chyba dluzej niz duphaston. Ja bym osobiscie zmienila lekarza bo cykle 28/32 to sa regularne.
    Progesteron zaczelam brac po owulacji. Jesli chodzi o cykle to ja twierdze ze sa one nie regularne bo i mialam tez takie co byly po 25 dni. U mnie temperatura w pochwie 37.4 natomiast pod pacha 35.9

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 08:53

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    I doprecyzuj czy w swoim łozku ;-)
    Zawsze przy ścianie! :)

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura w pochwie jest zawsze wyzsza niz pod pacha dlatego pytam;)

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Temperatura w pochwie jest zawsze wyzsza niz pod pacha dlatego pytam;)
    Wiem wiem. Tak się wyglupiam. Ja jajcara jestem.
    Mam. Też temp zawsze wyższe przez prolaktyne wysoka. Zbijam bromergonem (pierwszy cykl) i costagnusem.
    Po 2 cb dowiedzieliśmy się co mi jest i zaczęliśmy działać :)

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co jesli temperatura w pochwie rano wyszla 37.4 a teraz mierze i jest 36.7 ? Mam straszne skpki tempertaur to samo pod pacha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 09:28

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Progesteron zaczelam brac po owulacji. Jesli chodzi o cykle to ja twierdze ze sa one nie regularne bo i mialam tez takie co byly po 25 dni. U mnie temperatura w pochwie 37.4 natomiast pod pacha 35.9

    Dobrze brać wiedzę z artykułów medycznych. One są naprawdę napisane przystępnym językiem. Cykle nieregularne są wtedy gdy różnica pomiędzy nimi przekracza 7 dni.
    Ja miałam brać progesteron z Czech ale w zastrzykach. Udało mi się inaczej unormować @ i plamienia. Wiem że tamten czeski dużo dłużej utrzymuje się w organizmie. Może dlatego masz go wcześniej odstawić. Ile dni po ovu jesteś w dniu odstawienia?

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po owulacji 8 dni juz chyba nie bede brac bo noe chce zawalic aobie kolejnego cyklu ten czeski progesteron jest silny dlatego tez tempka mpze byc z niego tym razem zadnych objawow nie biore na serio bo wczwsniej po ovitrelle bylam pewna ze ciaza i sie zawiodlam. Ten progesteron tez nie nalezy do tanich:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 09:38

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    A co jesli temperatura w pochwie rano wyszla 37.4 a teraz mierze i jest 36.7 ? Mam straszne skpki tempertaur to samo pod pacha
    Temperaturę do wykresów mierzymy w pochwie, w odbycie albo w buzi pod językiem. Pod pacha nie są brane pod uwagę. I mierzy się tylko po przebudzeniu,. Potem już się nie mierzy bo zawsze podczas wykonywano ruchów ona wzrasta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 09:49

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    Temperaturę do wykresów mierzymy w pochwie, w odbycie albo w buzi pod językiem. Pod pacha nie są brane pod uwagę. I mierzy się tylko po przebudzeniu,. Potem już się nie mierzy bo zawsze podczas wykonywano ruchów ona wzrasta.
    No co ty ;-) ja mierze na czole termometrem na podczerwień... I wychodzi

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Po owulacji 8 dni juz chyba nie bede brac bo noe chce zawalic aobie kolejnego cyklu ten czeski progesteron jest silny dlatego tez tempka mpze byc z niego tym razem zadnych objawow nie biore na serio bo wczwsniej po ovitrelle bylam pewna ze ciaza i sie zawiodlam. Ten progesteron tez nie nalezy do tanich:/
    Jeżeli nie boisz się zastrzyków to polecam AGOLUTIN. Czeski produkt, podobno genialny i wystarcza 2-3 zastrzyki po ovu żeby poziom się odpowiednio długo. I cena jest rewelacyjna.
    Ja na twoim miejscu bym odstawiła już ten twój i za 2 dni zrobiła test. Poziom nie zdąży spaść do krytycznego a ciąża powinna być widoczna na czułych testach.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    No co ty ;-) ja mierze na czole termometrem na podczerwień... I wychodzi
    Założenie jest takie że trzeba mierzyć tam Gdzie znajduje się błona śluzowa.

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    Założenie jest takie że trzeba mierzyć tam Gdzie znajduje się błona śluzowa.
    Nie będę sobie niczego nigdzie wsadzac ... To obrzydliwe ;-) ha ha
    Skoro wychodzi na czole to nie będę cudować. A poza tym to nie chce mi się mierzyć. Kilka cykli sprawdzałam, do tego robiłam badanie hormonów żeby mieć pogląd na sprawę. Wiem już praktycznie co i kiedy więc termometr odstawiłam. Czasami tylko testowo zmierzę.

    Mama360 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Jeżeli nie boisz się zastrzyków to polecam AGOLUTIN. Czeski produkt, podobno genialny i wystarcza 2-3 zastrzyki po ovu żeby poziom się odpowiednio długo. I cena jest rewelacyjna.
    Ja na twoim miejscu bym odstawiła już ten twój i za 2 dni zrobiła test. Poziom nie zdąży spaść do krytycznego a ciąża powinna być widoczna na czułych testach.
    Dziekuje tak wlasnie zrobilam dzisiaj juz odstawilam jesli chodzi o zastrzyki to biore juz clexane bac sie nie boje. Mi testy nigdy nie wychodzily nawet w terminie @ wiec jesli @ nie przyjdzie do 9 wtedy zrobie albo test albo bete ale ciazowo to ja sie nie czuje w ogole

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 10:53

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety, dziwna sprawa. zrobilam dzisiaj z ciekawosci test owulacyjny (domowe laboratorium) 8dpo i wyszedl pozytyw... czyy ktoras z was spotkala sie z czyms takim? dodam jeszcze ze te testy maja czułość 30... to duzo... wczesniej na okolo. 20 dni przed owulacja tez wychodzily mi pozytywne... nie wiem co o tym myslec... myslalam ze sa to dobre testy. duzo osob je poleca. a dzisiaj testowa mocniejsza od kontrolnej...

    10.09.2019 Marcel
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mi testy owulacyjne pozytywne wychodziły tylko na owulacje. Wczoraj dla jaj zrobiłam sobie owulacyjny (jestem już po terminie miesiączki ale czekam z ciazowym) i wyszedł mi taki aż. Szok przeżyłam. Aż bordo z czarnym. Podobno może być coś na rzeczy ale zobaczymy w pon.
    db4c8db98b5f6944med.jpg

    Nona lubi tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Violaaaaa Znajoma
    Postów: 22 18

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkoncu coś się dzieje, test z wczoraj jak dla mnie pozytywny, śluz płodny, jajnik boli, więc działamy, dziś 17dc :)

    Mama360, ja to bym nie wytrzymała z niepewności :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 12:35

    3 cykl starań o bąbelka


    f2wl3e5ew99hvi59.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ