X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sama w domu....
Odpowiedz

Sama w domu....

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co robicie, kiedy zostajecie same w domu? Na dzień, na dwa, na tydzień? Kiedy Wasz partner wyjeżdża?
    Ja na przykład farbuję włosy, wycinam skórki, jem kanapki z czosnkiem i oglądam filmiki dla dorosłych :P Zdarza mi się też oglądać zdjęcia z przeszłości, których mój facet pewnie nie chciałby widzieć. Dawne imprezy, miłości, wyjazdy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temat na czasie :) ja czesto sama siedze w domu, teraz tez jeszcze do soboty jestem sama. poza praca, spotykam sie z kolezankami, siedze na necie, ogladam jakies programy w tv, gotuje...np. dzisiaj zrobiłam pierogi z białym serem...czasem płacze, czasem sie smieje z byle powodu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na okrągło sama bomój M pracuje za granicą i wraca na weekendy:/
    I co ja robię -GADAM Z KOTEM he he :-)
    Ale to przeważnie odliczam dni do jego powrotu ;-)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze mierzę ciuchy i patrzę, w które wchodzę (ostatnio przytyłam), wypuszczam przed lustrem brzuch sprawdzając, czy jest masakrycznie źle i też gadam ze zwierzakami (mamy dwa psy i kota) ;) Poza tym leżę wieczorem łóżku i zastanawiam się, co robi nieobecny i dlaczego znów wyjechał :/

  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 25 września 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz ponad 3 miesiace jestem sama :)(z tyogdniowa przerwa) tz na emigracji :) robie wszystko co go denerwowaloby ;)
    ale tez robie cos dla siebie, cwiczenia z Ewa Chodakowska, wychodze z kolezankami poruszac noga, rozpycham sie na lozku :) i pozwalam spac psom w lozku :D

    i odliczam dni do jego powrotu :)

    kaarolaa, felice gatto lubią tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 25 września 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jestem sama w domu to....przede wszystkim pracuję. Czasami tańczę i śpiewam. Nakładam maseczkę na ryjek. Dużo pracuję w domu ale Mój Luby popołudniami wraca i jesteśmy razem. 2-3 razy w miesiącu dyżuruje. Za to ja sporo wyjeżdżam....i pracuję.
    Albo oglądam jakiś głupi film, którego mój Luby by nie przetrawił:)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 25 września 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też często jestem sama i wtedy hulaj dusza piekła nie ma.. Bałaganie , po czym niestety przychodzi opamiętanie i sprzątam. Jem wszystko to co lubię a czego mój nie lubi. Pozwalam psu spać ze mną w łóżeczku. Chodzę na długie spacery i czasami 8 godzin dziennie gadam przez telefon z kumpelą albo siostrą..i wiele wiele innych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2013, 22:24

    felice gatto, biedronka1982 lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 25 września 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzątam. Okazja aby mieć porządek, pusty kosz na brudne ubrania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzątanie, praca (Misia, poobijaj się czasem :), pogaduchy, psy w łóżku. A myslalyscie kiedyś, co robią oni, kiedy zostają sami w domu? Mój ma włączone wszystko, co się da. Wiem, bo kiedyś tak wpadłam z nienacka, a on obstawiony całym arsenałem. Telewizor, laptop i dwa telefony. Robi więc m.in. to, z czym tak bardzo walcze. Bezmyślnie wgapia się we wszystko co świeci, gada i pokazuje newsy dnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2013, 23:07

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 września 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy mój mąż wyjeżdżał (teraz na szczęście od maja nigdzie nie musiał) to baaaardzo dużo jeździłam na rowerze :) Kiedy widzieliśmy się po 6 tygodniach, bo tyle zwykle trwały jego wyjazdy, oboje byliśmy kilka kg lżejsi, bo on z kolei duuuużo biegał :) Poza tym wymyślałam sobie wiele różnych zadań, byle tylko nie myśleć o tym, że go nie ma :) Sprzątanie, gotowanie, przegląd szafy itp :D Wiem, że gdybym to ja wyjechała on spałby albo oglądał tv :)

    felice gatto lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja rzadko jestem sama, bo zawsze w razie czego jest ze mną mój kocurek :) Gaszek rzadko wyjeżdża na szczęście, ale jak już jedzie to robię wokół siebie to, na co zwykle nie mam czasu:)
    porządna depilacja, paznokietki, ale i piorę i gotuję - to drugie bardziej na jego przyjazd :P
    no i nadrabiam zaległości w swoich ulubionych serialach + spotkania z kumeplami :) one na szczęście też rzadko mają czas się z domów urywać, więc wtedy jest na to najlepszy moment :)

  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 26 września 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och, jakby tak mój gdzieś wyjechał... i zabrał ze sobą naszego krasnala 08aborygen.gif robiłabym NIC, choć nie wiem czy jeszcze potrafię :)

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 26 września 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja was podziwiam, bo jak mój G. jeden raz w tamtym roku wyjechał(to za dużo powidziane) na jedną noc:P to to tęskniłam jak głupia.:P A jak ja byłam w szpitalu w czasie poronienia to wyłam całą noc za nim;P Ogólnie bardzo nie lubię być sama w domu, w sensie bez niego- jakoś się nudzę;)

    MalutkaEve, biedronka1982, felice gatto lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    A ja was podziwiam, bo jak mój G. jeden raz w tamtym roku wyjechał(to za dużo powidziane) na jedną noc:P to to tęskniłam jak głupia.:P A jak ja byłam w szpitalu w czasie poronienia to wyłam całą noc za nim;P Ogólnie bardzo nie lubię być sama w domu, w sensie bez niego- jakoś się nudzę;)


    mało kto lubi być sam :)

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 26 września 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, ja niestety często jestem sama. Chociaż czasami to nawet "stety". Jak mam mojego dość, to się cieszę, że wyjeżdża i wtedy korzystam na całego :) Oglądam seriale komediowe, babskie filmy, ćwiczę, ale najczęściej KUPUJĘ :)

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat, na czasie, ja jestem słomianą wdową w tygodniu, widzę się z mężem w weekendy. Co robię?
    1. Domowe SPA czyli kąpiel ze świeczkami (jak mi się chce zapalać) maseczka
    2. Oglądam filmy i seriale ( o których mój mąż mówi że są głupie i babskie)
    3. Przed snem nadrabiam dobrą lekturą
    4. Nie muszę smażyć kotletów i pracować koszul!!!

    Nie wiem tylko skoro jest tyle plusów tak mi się jakoś tęskni....

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 26 września 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi niestety dane jest tylko być samej wieczorami. Zazwyczaj odsypiam albo najnormalniej siedze na kompie. Czasami cos ugotuje, posprzatam albo obejrze polska telewizję. Jezeli jestesmy oddzielnie to tylko jak ja lece do Polski. Inaczej gaszek mowi ze spac bez niego totylko po jego trupie http://i272.photobucket.com/albums/jj184/befje/smileys/bf-kissieheart.gif

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 26 września 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mój Skarb wyjedzie to siedze na telefonie z nim a jak nie to:
    Robie maseczke
    Długie leżenie w wannie
    Nadrabiam seriale
    I co najlepsze Jem w łóżku :-D

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 26 września 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    I co najlepsze Jem w łóżku :-D

    ja tez :D a potem nas cholerne mrówki gryzą! Raz jak mi czips spadł na podłoge to ogromny karaluch po niego przylazł. Od wtedy staram sie nie jesc w łóżku, ale jest ciężko. Jak mieszkalam w bloku to moj pokoj byl moim królestwem, a łóżko moim schronieniem. Wszystko tam sie działo. Przescieradło było brudne od długopisów i pizzy a ja się budziłam bo mnie np. USB dziobało w nogę!!!

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 26 września 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się dokładnie sprzątać po sobie zanim Skarb wróci, ale pewnego razu mnie zaskoczył i taką miałam karę że musiałam jeść w kuchni :-P

    Japoneczka z Porcelany lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ