X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce, mazowieckie - wybór lekarza
Odpowiedz

Siedlce, mazowieckie - wybór lekarza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 26 lipca 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy jest tu ktoś z Siedlec lub okolic? Właśnie zobaczyłam dwie kreski na teście iPotrzebuje rady, u jakiego lekarza prowadzić ciążę? Gdzie najlepiej rodzić? Wszelkie informacje mile widziane 😊

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😀 polecam dr Fąka on w miejskim pracuje oraz dr Kamont lub Łazukę oboje w wojewódzkim pracują. Ja dwa lata temu rodziłam w miejskim i uważam,że jest lepszy personel niż w wojewódzkim (leżałam tam na podtrzymaniu).

    ananana lubi tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabella kamont? Przyjmuje tylko prywatnie czy gdzieś na NFZ też? Dzięki za odpowiedź!

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy prywatnie, ja nie chodziłam na NFZ.

    ananana lubi tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 27 lipca 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na NFZ polecam przychodnie centrum na Kleberga. Super położne i lekarze, ja chodziłam do dr Wojnickiej ale inni przyjmujący tam też są w porządku.

    ananana lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 27 lipca 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sama nie wiem czy lepiej prywatnie prowadzić ciążę czy NFZ czy u lekarza który pracuje w szpitalu... Jestem kompletnie zielona w temacie 🙄 Ulalala, a ty gdzie rodziłaś?

  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 27 lipca 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ananana wrote:
    Właśnie sama nie wiem czy lepiej prywatnie prowadzić ciążę czy NFZ czy u lekarza który pracuje w szpitalu... Jestem kompletnie zielona w temacie 🙄 Ulalala, a ty gdzie rodziłaś?

    Dwa razy w miejskim. Pierwszy poród miałam wywoływany i skończył się CC, druga też miałam cesarkę. Moja dr nie pracuje w szpitalu ale nie wiem czy to ma aż takie znaczenie. Dala mi skierowanie do szpitala i nie było żadnego problemu.
    W pierwszej ciąży jak byłam to w centrum mieli kiepskie USG i tylko 3 razy na całą ciążę także chodziłam prywatnie na dokładniejsze USG do innej przychodni. Ale teraz juz mają nowe USG i robią na każdej wizycie także polecam :-)

    ananana lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 27 lipca 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie bardzo ma znaczenie, bo rzadko się zdarza,że akurat lekarz do którego chodzi się ma akurat dyżur w czasie porodu. To już loteria 😀

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 27 lipca 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W feminie przyjmuje p. Pieszalska na NFZ. Fajna babka i pracuje w szpitalu miejskim.

    oar83e3kprndadbz.png
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 28 lipca 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtaa wrote:
    W feminie przyjmuje p. Pieszalska na NFZ. Fajna babka i pracuje w szpitalu miejskim.
    Ja akurat z panią Pieszalską mam źle doświadczenia. Byłam u niej kiedyś na wizycie, i to prywatnej więc płatnej, gdzie wizyta trwała max 7min. Powiedziała że mam pcos i raczej ciężką drogę do ciąży. Zmieniłam lekarza i zostało tylko na podejrzeniu pcos, co się nie potwierdziło i ciąża w 2 cyklu starań.

  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 28 lipca 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ananana wrote:
    Ja akurat z panią Pieszalską mam źle doświadczenia. Byłam u niej kiedyś na wizycie, i to prywatnej więc płatnej, gdzie wizyta trwała max 7min. Powiedziała że mam pcos i raczej ciężką drogę do ciąży. Zmieniłam lekarza i zostało tylko na podejrzeniu pcos, co się nie potwierdziło i ciąża w 2 cyklu starań.
    O widzisz,dziwne z samymi pozytywami o niej się spotykałam. Ale jak to mówią co przypadek to opinia.

    oar83e3kprndadbz.png
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 29 lipca 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtaa wrote:
    O widzisz,dziwne z samymi pozytywami o niej się spotykałam. Ale jak to mówią co przypadek to opinia.
    Może ja trafiłam na jakiś kiepski dzień 🤷🏼‍♀️ no ale, tej pani już nie zaufam niestety po takiej wizycie

  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 29 lipca 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak rozwiązujecie kwestię badań? Czy praktykuje się chodzenie do dwóch lekarzy naraz, w sensie prywatnie i NFZ? Bo sama osobiście chodziłam prywatnie, do dr Zamojskiej. Ale przy tak dużej ilości badań jakie się robi w ciąży nie ukrywam że chciałabym trochę zaoszczędzić i co się da to robić na fundusz🤔 czy na takie badania które są się zrobić na NFZ mogę brać skierowanie od lekarza rodzinnego?

    Dzięki za wszystkie wasze odpowiedzi!

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 29 lipca 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię wszystkie prywatnie, szkoda mi nerwów do lekarzy na NFZ. Pierwsza ciąża zagrożona z koniecznością leżenia, a w tej też nie jest różowo,ale najważniejsze, że nie muszę leżeć. Badania nie są najtańsze na początku musiałam robić progesteron i estradiol co tydzień, teraz już co 2 tygodnie. Bardzo długo staraliśmy się o syna i poszło mnóstw pieniędzy ,ale na dziecko jakoś mi nie szkoda. Chodzę prywatnie do lekarza,którego cenię i zawdzięczam mu,że nasz synek jest na świecie. Ufam mu. Mam złe doświadczenia z lekarzami na fundusz.

    ananana lubi tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niutek87 wrote:
    Ja robię wszystkie prywatnie, szkoda mi nerwów do lekarzy na NFZ. Pierwsza ciąża zagrożona z koniecznością leżenia, a w tej też nie jest różowo,ale najważniejsze, że nie muszę leżeć. Badania nie są najtańsze na początku musiałam robić progesteron i estradiol co tydzień, teraz już co 2 tygodnie. Bardzo długo staraliśmy się o syna i poszło mnóstw pieniędzy ,ale na dziecko jakoś mi nie szkoda. Chodzę prywatnie do lekarza,którego cenię i zawdzięczam mu,że nasz synek jest na świecie. Ufam mu. Mam złe doświadczenia z lekarzami na fundusz.
    Rozumiem, leczenie na NFZ też mi się nie kojarzy dobrze, ale badania i tak by mi robiło to samo laboratorium, więc chyba pobierają tak samo czy za kasę czy na NFZ 🙂

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 29 lipca 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że pobierają tak samo 😀 jak mam wrażenie, że na NFZ lekarze robią tak aby odbębnić, a przecież też dostają za to pieniądze. Może to tylko ja mam takiego pecha 😀

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 31 lipca 2021, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ananana wrote:
    A jak rozwiązujecie kwestię badań? Czy praktykuje się chodzenie do dwóch lekarzy naraz, w sensie prywatnie i NFZ? Bo sama osobiście chodziłam prywatnie, do dr Zamojskiej. Ale przy tak dużej ilości badań jakie się robi w ciąży nie ukrywam że chciałabym trochę zaoszczędzić i co się da to robić na fundusz🤔 czy na takie badania które są się zrobić na NFZ mogę brać skierowanie od lekarza rodzinnego?

    Dzięki za wszystkie wasze odpowiedzi!
    Teoretycznie możesz, ale w praktyce to już różnie bywa. Lekarze rodzinni nie bardzo chcą przepisywać badań od prywatnych lekarzy na NFZ. U mnie na przykład nie ma takiej obcji. Zawsze możesz prowadzić ciąże na NFZ i prywatnie jednocześnie.

    oar83e3kprndadbz.png
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 31 lipca 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtaa wrote:
    Teoretycznie możesz, ale w praktyce to już różnie bywa. Lekarze rodzinni nie bardzo chcą przepisywać badań od prywatnych lekarzy na NFZ. U mnie na przykład nie ma takiej obcji. Zawsze możesz prowadzić ciąże na NFZ i prywatnie jednocześnie.
    Jak to jest jak się prowadzi ciążę u dwóch jednocześnie? Jeden zakłada kartę ciąży i po prostu chodzi się do dwóch? Robiłaś tak?

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 31 lipca 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej lepiej ,żeby o sobie nawzajem nie wiedzieli. Większość lekarzy traktuje to jako podważanie autorytetu albo brak zaufania.

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 31 lipca 2021, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niutek87 wrote:
    Raczej lepiej ,żeby o sobie nawzajem nie wiedzieli. Większość lekarzy traktuje to jako podważanie autorytetu albo brak zaufania.
    No właśnie tego się obawiam, że się któryś poczuje urażony i jakaś będzie dziwna atmosfera 😬 czyli jak to się odbywa? To podwójne prowadzenie? Dwie karty i żaden lekarz nie wiem o tym drugim?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ