X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz niech się reszta wypowiada :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • AnikaX Koleżanka
    Postów: 65 8

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się postaram dostosować.

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się raczej nie dostosuję, bo za dużo pracuję i zbyt źle się czuję. A poza tym już nie jestem staraczką.....
    Chryste Panie, tylko facet mógł nazwać ciążę stanem błogosławionym!
    Bardziej czuję się jak z krzyża zdjęta...

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze tak powiem Santocha, sama tego chciałaś :)

    Mi cały weekend pasuje raczej w godzinach popołudniowych.

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, oj jak my byśmy się chciały tak czuć ;)

    No to co, gdzie jakieś konkrety co do spotkania? :P

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tylko niedziela wchodzi w gre, bo Czarnula ma wolne, a gdzie to proponuję na priv ustalić, żeby nie było że ktoś sobie nas podgląda :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne :D

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam!
    Jestem po usg- jest Ludzik 11mm, serce bije, zdjęcie dostanę na wizycie 14 kwietnia. Sprzęt przedpotopowy, usg trwało minutkę. Opowiedziałam o plamieniach, torecanie, zapchanych zatokach.
    Powiedział że nic się nie odkleja, jeśli pojawi się krwawienie koloru czerwonego, lub skrzepy krwi, to mam się zgłosić do szpitala. Torecan mogę brać (a raczej wsadzać sobie) doraźnie, na zatoki tylko woda morska, nic innego w pierwszym trymestrze, żadnego sinupretu, paracetamolu, nic.
    No i pobrali mi krew.
    Pójdę jszcze tego 14 kwietnia na wizytę na NFZ, potem już prywatnie.

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

  • Viktoria Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tez jestem z okolic Siedlec:):):)

    karusia lubi tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha super że wszystko ok
    Viktoria, napisz coś więcej, ile się starasz do jakiego gin chodzisz, i ogólnie historię :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Viktoria Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem świeżą mężatką, chociaż z moim mężem jesteśmy już w sumie 7 lat i znamy się jak łyse konie:), o dzidziusia staramy się 3 miesiące do gina chodzę tu w swojej mieścinie oddalonej o 30km od siedlec:)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem z mieściny oddalonej 30 km od Siedlec, ale tu do gina nie chodzę, bo się boję ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedstawiam wam naszego nowego członka rodziny - Dante :) adoptowany 4-miesięczniak(na oko)ze schroniska w Celestynowie :]
    http://wrzucaj.net/images/2014/04/02/DSCN1239.jpg http://wrzucaj.net/images/2014/04/02/DSCN1240.jpg http://wrzucaj.net/images/2014/04/02/DSCN1241.jpg http://wrzucaj.net/images/2014/04/02/DSCN1242.jpg http://wrzucaj.net/images/2014/04/02/DSCN1244.jpg http://wrzucaj.net/images/2014/04/02/DSCN1245.jpg http://wrzucaj.net/images/2014/04/02/DSCN1248.jpg http://wrzucaj.net/images/2014/04/02/DSCN1249.jpg

    santoocha, karusia, Lucy lubią tę wiadomość

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulala, Olcia, super gest i pomysł! Też kiedyś przygarnę jakiegoś czworonoga... Jak będę miała "swoje" dobre warunki ;)

    santoocha, masz inhalator do zatok? Jak zaszłam w ciąże, kupiliśmy z mężem, bo strasznie się pochorowałam.. I bardzo pomógł mi ten inhalator. A inhalacje robiliśmy z solą fizjologiczną i amolem :) generalnie amol - najlepszy na każdego rodzaju przeziębienie, czy choróbsko ;)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie kiciuś to mój prezent urodiznowy od męża :] nie mogliśmy nic znaleźć na miejscu to sobie zrobiliśy wycieczkę do schroniska. Jak tam weszliśmy i taki mały kundelek do mnie podbiegl i go pogłaskałąm to ledwo się powstrzymałam od płączu, tak mi się serducho ścisnęło.

    karusia lubi tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki cwany się ten kotek wydaje :) Ja nie mam odwagi na normalne zwierzątko domowe, za dużo przy nim latania :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Hej Wam!
    Jestem po usg- jest Ludzik 11mm, serce bije, zdjęcie dostanę na wizycie 14 kwietnia. Sprzęt przedpotopowy, usg trwało minutkę. Opowiedziałam o plamieniach, torecanie, zapchanych zatokach.
    Powiedział że nic się nie odkleja, jeśli pojawi się krwawienie koloru czerwonego, lub skrzepy krwi, to mam się zgłosić do szpitala. Torecan mogę brać (a raczej wsadzać sobie) doraźnie, na zatoki tylko woda morska, nic innego w pierwszym trymestrze, żadnego sinupretu, paracetamolu, nic.
    No i pobrali mi krew.
    Pójdę jszcze tego 14 kwietnia na wizytę na NFZ, potem już prywatnie.
    Jaki duży ludzik :D Super, czymam za niego kciuki :)

    santoocha lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viktoria wrote:
    Hej ja tez jestem z okolic Siedlec:):):)
    Witam :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia wrote:
    ulala, Olcia, super gest i pomysł! Też kiedyś przygarnę jakiegoś czworonoga... Jak będę miała "swoje" dobre warunki ;)

    santoocha, masz inhalator do zatok? Jak zaszłam w ciąże, kupiliśmy z mężem, bo strasznie się pochorowałam.. I bardzo pomógł mi ten inhalator. A inhalacje robiliśmy z solą fizjologiczną i amolem :) generalnie amol - najlepszy na każdego rodzaju przeziębienie, czy choróbsko ;)
    Też mam taki inhalator i potwierdzam,rewelacja.
    Kiedyś ciągle mnie kładki na oddział na Starowiejskiej bo tam mają te nebulizatory itd, a teraz sobie pykam w domku ;)

    karusia lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słodka kicia :D Piękna :)

    Rewelko, a kot? Z nim nie ma żądnego biegania. Nas nie ma w domu to on śpi, i po 2 dni sam zostawał. Walnie do kuwety co ma walnąć i wraca dalej spać :D

    Psa bym nie wzięła, za dużo nas niema właśnie, a poza tym nie wyobrażam sobie, że mam wolne, niedziela rano,a tu trza wstać z psem na siku :D

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ