X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie wiem czy wszystko jest ok. Jakby wyszły jakieś zrosty czy ki gwint. Ot wielka niewiadoma co tam siedzi :>

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, nie ważne czy jest się jego pacjentką prywatną, czy też zwyczajną, na oddziale szpitalnym. Zawsze jest grzeczny i miły :)

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja bardzo przepraszam ale nie dam rady jutro :( mężu ma wyjazd za Siedlce a młody na choruje, 3 dni po kolei miał temperaturę 39 :/ dzisiaj troche lepiej, ale ma taki kaszel, że momentami aż wymiotuje :/

    Mam nadzieję że mi wybaczycie i spotkamy sie w innym terminie razem :]

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba za dużo przeciwności jedna nie może druga też, nie wiadomo jak anika, może przełożymy?

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • AnikaX Koleżanka
    Postów: 65 8

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przekładamy. Musimy być wszystkie:)

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no to skoro tak to przekładamy :)
    Lepiej żeby nas więcej było :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam dziś do apteki, dokupiłam sobie suplementów na kolejny cykl. Czekałam z tym na @..
    Wzięłam magnez, zapas wiesiołka (tym razem z GALa), wit D, wit E, żelazo, wszystko mi się pokończyło. W markecie dokupiłam siemię lniane w ziarenkach, w tym cyklu planuję pić kleik, może zrobi lepszego gluta.. Mężowi Androwit, przerzucam go na jeden miesiąc z Salfazinu na to.
    Na końcu wstąpiłam po czerwone wino.

    I aż mi sie rzygać chce tym wszystkim...

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artykuł o wit D do poczytania:
    http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,130513,15356401,Moda_na_witamine_D_zdecydowanie_na_wyrost__Zdrowi.html

    dosyć tendencyjny :)

    ale komentarz pod spodem mnie przekonuje:
    Wiecie, co jest zabawne? 3 lata starałam się zrobić dziecko. 2 miesiące temu, z racji tego, że potwornie zaczęły mi się kruszyć zęby (przy normalnym myciu, po posiłkach), zrobiłam sobie marker wit. D. Okazało się, że mam ją na poziomie 6, a najniższa norma to 30 ( i i tak jest zaniżona przez Cancer Industry...). Po miesiącu brania po 5000 jednostek dziennie zaszłam w ciażę :-) Warto wspomnieć, że bez wit. D nie produkują się w normalnej ilości hormony płciowe.
    O innych dolegliwościach w postaci zaników pola widzenia, okropnego epizodu depresji (bez powodu w sumie) nie wspomnę.
    Najgorsze jest to, że taki zwykły ginekolog nafaszerowałby mnie hormonami, działając doraźnie, nie szukając przyczyny niedoborów hormonów. Smutne. Ale niektórym się opłaca.

    Czuję się przekonana, co nam innego zostaje? :)
    Zwłaszcza że robiłam sobie badanie pola widzenia ze 3 miesiące temu i wyszło gorzej niż zwykle do tej pory..
    W czwartek mam je powtórzyć, a najgorsze to jest to, że w czwartek mam to hsg i chyba nie dma rady ech :(

    Mam taką wit D forte, a se pojem teraz to..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2014, 17:24

    karusia lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się znudziły te wszystkie witaminy muż, ale z tą wit D może rzeczywiście nie warto przestawać, i muszę pamiętać żeby luteinę jutro zacząć brać :)

    karusia lubi tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam wyboru, bez wiesiołka moje endo błaga o litość. Tu się dalej te cholerne Clo kłania. Doktorek mówił, że w najbliższych cyklach będzie się powoli odbudowywało.
    A bez siemienia zkolei zero gluta.

    Może w tym u mnie problem? Sluzu od groma, cieknie jak z kranu, ale wszystko wodniste..

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po conceive tez nie jest rozciagliwe ?

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest, ale niestety tylko po jego użyciu. Bym chciała swój własny glut wychodować.
    Tymczasem wyobraź sobie, że miałam RAZ jedyny gluta odkąd się staram. Było to w zeszłym cyklu, i to 9 dnia, gdzie owulka była dopiero 14go. Masakra.
    Czyli wtedy kiedy moja komórka jajowa jest gotowa, to już było po moim glucie..

    A endo, no cóż. Nie życzę Ci aby Clo Ci taką demolkę zrobiło. Okropieństwo.
    Dobrze że popijasz winko. Dbaj o to. Garść orzechów by się przydała jeszcze :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba było nałapać w strzykawkę:)
    Ja wino białe piję, w nosie mam endo, ileż można uważac na wszystko i się starać

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehhe mówisz, zabiegi sobie takie robić :D

    no ja nie wiem, na jaką cholere mi taki glut na tydzień przed owu
    te nasze organizmy to są durnbe :p

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj siedziałam z moim dziekciem do 1 w nocy w szpitalu :/ w sumie odbrze, że nie byłam na tym spotkaniu z wami.....

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pomogli chociaż, polepszyło się?

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaraj się nie być zbyt niecierpliwa w stosunku do terminu zajścia w ciążę. Według eksperta doktora Raymond Chang z Kliniki leczenia problemów z płodnością (Center for Reproductive Medicine and Infertility) dobrze jest traktować zachodzenie w ciąże jak los wygrany na loterii - ucieszyć się jeśli się zdarzy, ale nie oczekiwać, że od razu na pewno wygrasz. A zatem zoptymalizuj wszystkie możliwe czynniki sprzyjające zajściu w ciążę (upewnij się, że oboje z partnerem jesteście zdrowi i że wiesz kiedy jest najlepszy czas maksymalizujący Wasze szanse na poczęcie), a następnie „stań z boku”, bądź otwarta i pozwól naturze robić swoje.

    Dzisiejsza porada dnia mnie wkurza :>

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brednie :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano :D I te "Stań z boku"
    taaaa

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, pisałam Wam, ze u mnie też były problemy z niedoborem i lekarz mi w momencie staranek przepisał dzienną dawkę 2000 mg. tylko zawsze lepiej poprosić gina o receptę na vigantolleten 1000 niż brać suplement wit D.. :)

    Ola a co z Twoim małym? rotawirus czyżby?

    km5st5odu2rt42xe.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ