X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:35

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wrote:
    Farmaceutka u mnie tez w 11 dpo beta była mniej niż 0,1, ale tydzień później już 100 :) życzę ci z całego serca, żeby historia się powtórzyła :) w międzyczasie rozpoczęłam dietę odchudzającą, wyprawiłam huczne, zakrapiane urodziny i piłam malwę, żeby @ wreszcie przyszła :D
    P.S. Też jestem farmaceutką ;)
    Ale jaja :D

    AhnaKlementyna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Ja mam kilka screenow ;D zaraz zglaszam

    Ja niestety nie mam screenów, nie pomyslałam o tym, a własnie tego 5 sierpnia jak próbowałam wejść na swój wykres pojawił mi się inny. Okazało się, że miałam laparoskopie w tym cyklu :O
    Także tak...
    Do prywatnych wiadomości nie zagladałam, nie czytałam tez notatek. Wierzę, że moich notatek i wiadomości tez nikt nie czytał, choc jakiś specjalnych sekretów nie mam. Jedno jest pewne. Jeśli sytuacja się powtórzy, kasuję konto.

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:35

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    btw- a w takich sytuacjach wysyła sie do uzytkownikow tak zwany private message albo instaluje pop upa, który informuje na czym polega problem. Serwis nie powienien działać, jeśli właściciel nie jest w stanie zapewnić/chronic prywatności.
    także zachęcam te co maja screeny do zgłaszania tego. Tu chodzi o naszą prywatność.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    Jak wszystkie pokasujecie konta to kto mi będzie otuchy dodawał jak @ przyjdzie? :(
    Dokładnie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Ja niestety nie mam screenów, nie pomyslałam o tym, a własnie tego 5 sierpnia jak próbowałam wejść na swój wykres pojawił mi się inny. Okazało się, że miałam laparoskopie w tym cyklu :O
    Także tak...
    Do prywatnych wiadomości nie zagladałam, nie czytałam tez notatek. Wierzę, że moich notatek i wiadomości tez nikt nie czytał, choc jakiś specjalnych sekretów nie mam. Jedno jest pewne. Jeśli sytuacja się powtórzy, kasuję konto.

    Ja też tak miałam... pobranie jajeczka mi wyskoczyło...

    a wiemy coś o innym kalendarzu prowadzenia cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 22:58

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi za pierwszym razem wyskoczył wykres ciążowy ;) Nie wiem czyj on był ale oczy mi prawie z orbit wyskoczyły haha ;D
    Macie rację, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Ja nie chciałabym by ktoś czytał moje wiadomośći, nie żebym miała coś do ukrycia ale skoro się pisze coś prywatnie to nie po to żeby mógł to przeczytać cały świat. Nie powinno sobie na takie coś pozwalać

    farmaceutka77, ojejku lubią tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    A mi za pierwszym razem wyskoczył wykres ciążowy ;) Nie wiem czyj on był ale oczy mi prawie z orbit wyskoczyły haha ;D
    Macie rację, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Ja nie chciałabym by ktoś czytał moje wiadomośći, nie żebym miała coś do ukrycia ale skoro się pisze coś prywatnie to nie po to żeby mógł to przeczytać cały świat. Nie powinno sobie na takie coś pozwalać
    u mnie też był ciążowy :D przynajmniej mogłam sobie zobaczyć jak to wygląda;p fajne to było:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 22:29

    Isia93 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny cały dzień w pracy Was czytałam. Nie było kiedy się odezwać :(

    Farmaceutka dzidzia dopiero szuka miejsca więc nie martw się betą :*

    A ja ten swój optymizm dzisiaj zgubiłam :( I tym razem to ja nie wierzę w swój cykl :/ Ale musi być dobrze, prawda ? :(

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luz Maria wrote:
    Cześć dziewczyny, przyznaje że czytam Was praktycznie codziennie od początku, ale jak to ja nie miałam odwagi się odezwać. Wasze pozytywne testy bardzo dodają mi 7 i tym razem przyzekałam sobie, że ze swoim poczekam do dnia @.... nie wytrzymałam bo strasznie bolą mnie piersi i 5 dni przed zrobiłam test po pracy i były widoczne dwie kreski :-) Jutro rano powtórzę i idę na betę... Jak większość z Was miałam różne przejścia i nie wiem jak skończy się tym razem, ale wiem że jak czytałam takie historie u innych forumowiczek to mi jakoś tak wiary przybywało :-) Stosunkowo udanego wieczoru Wam życzę. Jak będziecie ktoś ciekaw co daje to chętnie napisze.

    Ps. Czytam też na filetowej stronie "kwietniowe szczęścia" i potwierdzam to co która tu pisała, że szybko musicie tam przechodzić by rozruszać towarzystwo. Ja jeszcze poczekam ze 2 tygodnie jak się pewniej poczuje i uwierzę ze będzie dobrze.
    gratuluję kreseczek i nie ukrywam że zazdroszczę :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Hej dziewczyny cały dzień w pracy Was czytałam. Nie było kiedy się odezwać :(

    Farmaceutka dzidzia dopiero szuka miejsca więc nie martw się betą :*

    A ja ten swój optymizm dzisiaj zgubiłam :( I tym razem to ja nie wierzę w swój cykl :/ Ale musi być dobrze, prawda ? :(
    Co to się dzieje Aja? Skąd ten spadek formy?

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też spadek formy :(

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja głowa do góry:*

    AJA_S lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri 1 pewnie,że dasz radę zrzucić. Ja w czerwcu zaczęłam chodzić do dietetyczki i po 14 dniach było prawie 2 kg mniej, po 4 tyg. 3,5kg.

    Farmaceutko przykro mi.

    Róża chciałabym zobaczyć reakcję jak chłop wkłada nogę do buta a tam ... niespodzianka :-D Super pomysł :-)

    Mewka mój synek w tamtym tygodniu mówił "mamo mi jest obojętnie czy będę miał brata czy siostrę (a marzy o siostrze) najważniejsze żeby była dzidzia " <3
    Nie wiem czemu akurat teraz mu się przypomniało ale na pewno przez to że przyjaciółka ma córkę i teraz będzie syn. Jej córa wcześniej mówiła,że chce siostrę a jak brat to nie chce w ogóle.

    Luz Maria Gratuluję :-)

    Aja S będzie dobrze. Przecież wszystkie w tym miesiącu przechodzimy na fiolet. Już grzeję miejsca :-)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po pierwsze w pracy mnie wyprowadzili z równowagi że niby tylko 2na zmianie! Bo komuś nie chciało się ruszyć swojej szanownej by zobaczyć czy nie ma zmian w grafiku
    po drugie cały dzień mnie głową boli i tak jak na @ w "macicy"
    A po trzecie miałam znów ten sam sen... że rodze martwe dziecko :( A potem że zobaczyłam dwie kreski i pobiegłam do B pokazać a on mnie wyśmiał że nic nie ma, i rzeczywiście jak spojrzałam jeszcze raz nic nie było :(

    A na koniec dnia dowiedziałam się ze nie wypali mi wypad w weekend. mieliśmy jechać nad jezioro z moimi siostrami i znajomymi z Wiednia ale niestety znajomym nie udało się pokoju znaleźć i szukam alternatywy... może jakąś wycieczkę zaplanuje... Ale mi tak smutno :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    U mnie też spadek formy :(
    Co się dzieję?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    po pierwsze w pracy mnie wyprowadzili z równowagi że niby tylko 2na zmianie! Bo komuś nie chciało się ruszyć swojej szanownej by zobaczyć czy nie ma zmian w grafiku
    po drugie cały dzień mnie głową boli i tak jak na @ w "macicy"
    A po trzecie miałam znów ten sam sen... że rodze martwe dziecko :( A potem że zobaczyłam dwie kreski i pobiegłam do B pokazać a on mnie wyśmiał że nic nie ma, i rzeczywiście jak spojrzałam jeszcze raz nic nie było :(

    A na koniec dnia dowiedziałam się ze nie wypali mi wypad w weekend. mieliśmy jechać nad jezioro z moimi siostrami i znajomymi z Wiednia ale niestety znajomym nie udało się pokoju znaleźć i szukam alternatywy... może jakąś wycieczkę zaplanuje... Ale mi tak smutno :(
    To rzeczywiście jakis dzień pokręcony miałaś a te sny t już wogólę, tego się bałabym najbardziej, ze pokazuję cień cienia a maz do mnie stanowczym tonem bez emocji że nic nie widzi....jeszcze nie znam jego reakcji na to....boje się tez rozczarowania i pewnie u ciebie Aja jest to samo.

    W którym dniu cyklu jesteś, że te bóle masz?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie 15dc i chyba owulki nie było.przez B nie zdążyłam sprawdzić albo i była dzisiaj sama nie wiem...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogła już być :) Albo będzie , więc nie odpuszczaj <3
    U mnie cisza w nocy ma być @ albo jutro.
    Póki co żadnych boleści z nudów tempkę mierzę i w granicach 37 :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ