X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    A ja mam złe przeczucia :/ Wczoraj powtórzyłam betę i się rozczarowałam. Niby jest przyrost, niby w normie ale jakoś sobie wmówiłam, że się podwoi. W poprzedniej ciąży się prawie potroiła beta...
    No i jeszcze temperatura spada :(

    A jaką masz tą bete? Dlatego własnie niektórzy lekarze zakazują robic powtórki ;). Ja sama jakby co nie bede robić, chyba że lekarz zaleci :)

  • Teklaa Autorytet
    Postów: 1309 645

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    A jaką masz tą bete? Dlatego własnie niektórzy lekarze zakazują robic powtórki ;). Ja sama jakby co nie bede robić, chyba że lekarz zaleci :)

    Dokładnie! Do tego na belly fioletowym kalendarzu nie ma oznaczania temp zdziwiłam sie, ale teraz juz wiem dlaczego - aby sie niepotrzebnie nie stresować

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    mhsvhdgexfg3d4nx.png
    kolejna 30.03/36tc 16.03 3200/33tc 23.02 2297g/24.01 1447g/22.12 759g/połówkowe 05.12 wzorowo ❤️około 437g/24.11- ok/27.10 9-12cm/prenatalne 03.10.2016 - wszystko ok 6,5cm/19.09.2016 10tydz. 3,35 cm/5.09.2016 8tydz. 1,5cm serduszko 171
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    A ja mam złe przeczucia :/ Wczoraj powtórzyłam betę i się rozczarowałam. Niby jest przyrost, niby w normie ale jakoś sobie wmówiłam, że się podwoi. W poprzedniej ciąży się prawie potroiła beta...
    No i jeszcze temperatura spada :(

    Wszystko jest w normie, nie ma co się stresować. Jeszcze zdążysz osiwiec przy brzdącu :)

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    ostatnie ich podrygi, jeszcze wyskakuj ą na testach, mają na imię Oliwia i Trelek (po swym stwórcy Ovitrelle), ale widzę, ze znikają konkretnie. Przez chwilę nawet się tym przejęłam, ale dzięki temu mam przed sobą wakacje z alkoholem :D potem już tylko herbatki, pieluszki i kupki :P
    Zastrzyk miałam dokładnie 1 sierpnia, dziś jest 11, teoretycznie widziałam ich dziś ostatni raz :)
    Lubię, bo imiona świetne :D
    Jak to teoretycznie??!!!
    Ty sie szykuj bo sama sobie już wywróżyłaś z tymi imionami że będzie chłopak i dziewczyna :D. Ojjj bliźniaki... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez te zmiany termometru ovu mi zle wszystko po wyznaczalo :/
    Na pewno nie mialam owulki tak wczesnie. Nie patrze juz na ten wyktes. Zatestuje jak sie bedzie malpa zblizala i juz.
    Mi sie wydaje ze obulka sie dzis zaczyna. Cmi mnie w podbrzuszu, aczoraj lekko bolal prawy jajnik.
    A tak w ogole to wydaje mi sie ze w tym cyklu sie nie uda :/
    No i moj dziec zaczal ostatnio orzychodzic na cyca. Niby tam nic nie leci ale nie wiem czy moze miec jakis wplyw.
    Testuje 24-26 i zibaczymy choc sie nie nastawiam. Sexow tez malo :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia, tu nie o ilość, ale o jakość tych seksów chodzi ;)
    także spokojnie, niedługo się okazę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale jest sens jeszcE sie sexic??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    A ja mam złe przeczucia :/ Wczoraj powtórzyłam betę i się rozczarowałam. Niby jest przyrost, niby w normie ale jakoś sobie wmówiłam, że się podwoi. W poprzedniej ciąży się prawie potroiła beta...
    No i jeszcze temperatura spada :(
    Omon, najważneijsze, aby przyrost był w normie. Progesteron badałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    No ale jest sens jeszcE sie sexic??
    zawsze jest sens :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Teklaa Autorytet
    Postów: 1309 645

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    No ale jest sens jeszcE sie sexic??

    Zawsze warto :) <3 u mnie w tym cyklu <3 było ile wlezie maz nie odpuszczał na wakacjach ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    mhsvhdgexfg3d4nx.png
    kolejna 30.03/36tc 16.03 3200/33tc 23.02 2297g/24.01 1447g/22.12 759g/połówkowe 05.12 wzorowo ❤️około 437g/24.11- ok/27.10 9-12cm/prenatalne 03.10.2016 - wszystko ok 6,5cm/19.09.2016 10tydz. 3,35 cm/5.09.2016 8tydz. 1,5cm serduszko 171
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobilam test w 30dc u mnie cykle zawsze nieregularne w tym roku 32-39dniowe.
    Jest blada 2 kreska. Nawet aparat ja widzi.
    Tyljo nie wiem jak zdjecie sie wstawia.

    Mam jeszcze 1test jutro rano zrobie powtorke czy ciemniejszy.

    Zamiast sie cieszyc to nie wierze i sie boje. Kto czytal moj pamietnik wie oco chodzi.
    Poczekam do jutra. Nikomu nic nie powiem dzis. Nawet mojemu.

    emerald_m, ojejku, Karolczyk, AJA_S, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ryczec mi sie chce. Tak sobie to pieknie zaplanowalam z terminem porodu na 7 maja :/ co to sa 4 serducha??
    A co to znaczy jak jajnik boli? Vo miesiac mnie bolalo tsk ze sie nie moglam wyprostowac wlasnie mniej wiecej w polowie cyklu. Wczoraj mnie lekko bolal a dzis mnie cmi w podbrzuszu. Tak jakby na malpe ale jednak inaczej :/
    Nie pomyslalam zeby przed staraniami obserwowac juz cykle, teraz nie pamuetam vo jest nowe a co nie bo nie zwracalam na to uwagi.
    A juz dzien do dupy...
    Wybywamy zaraz z Leonem na probne godzinki w zlobku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati to juz chyba mozna gratulowac !
    Nie stresuj sie, podejdz do tego na spokojnie :*

    pati87 lubi tę wiadomość

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam już kopa od męża :P Wszedł do sypialni jak gapiłam się w ten cholerny wykres, coś do mnie powiedział a mi puściły nerwy i się popłakałam. Ale wygłosił mi pouczające kazanie i dzisiejszy płacz wytłumaczył huśtawkami nastroju, któe też są objawem ciąży więc jak ryczę to też dobrze :D
    Powiedział, że jak teraz nie wyjdzie to przecież nie przestanie mnie kochać i będziemy walczyć dalej, więc nie ma co przedwcześnie panikować.

    A co do mierzenia temperatury to chyba wyrobiłam sobie taki odruch - dzwoni budzik a ja jeszcze śpiąc pakuję sobie termometr do buzi :P A ogólnie to przy poprzednim poronieniu sobie powiedziałam, że będę już mierzyć temperaturę dla własnego spokoju. Jak byłam w szpitalu to pielęgniarki mierzyły, ale nie chciały mi podać wyniku, więc się wściekałam, że nie wiem co się dzieje. Więc stwierdziłam, że teraz chcę wiedzieć jaka jest temp. Może faktycznie powinnam schować termometr gdzieś głęboko, ale przy tym spadku chyba cały czas bym myślała czy dalej nie spada, ale będę mierzyć do skoku, jak minimalnie wzrośnie to się uspokoję.
    Mój mąż mi mówi, że jak w cyklu mam poniżej 36,2 to dzisiejsze 36,77 i tak jest wysokie jak na mnie.

    A progesteron sobie zrobię w dniu wizyty. Chciałam jeszcze jedną betę zrobić, ale wiem, że jak się nie podwoi to znowu będę się martwić, a wiem, że powyżej 1000 to rośnie jeszcze wolniej, więc nie będę się nakręcać. Ale policzyłam już sobie, że przy wzroście o 60% to w dniu wizyty powinno być powyżej 7 tys. więc w dniu wizyty już zbadam ostatni raz betę i ten progesteron. Badania zrobię w diagnostyce, więc wynik na necie będzie pewnie koło 16, na 20 mam wizytę więc nie zdążę spanikować :)

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    Dziewczyny zrobilam test w 30dc u mnie cykle zawsze nieregularne w tym roku 32-39dniowe.
    Jest blada 2 kreska. Nawet aparat ja widzi.
    Tyljo nie wiem jak zdjecie sie wstawia.

    Mam jeszcze 1test jutro rano zrobie powtorke czy ciemniejszy.

    Zamiast sie cieszyc to nie wierze i sie boje. Kto czytal moj pamietnik wie oco chodzi.
    Poczekam do jutra. Nikomu nic nie powiem dzis. Nawet mojemu.
    Bedzie dobrze kochana! Kresunia sciemnieje! A zdjecie mozesz dodac tak
    Zapodaj.net
    Wybierz Na forum
    Zaladuj zdjecie i skopiuj link bbcode ten ostatni.

    pati87 lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati Gratuluję! Będzie dobrze. Myśl pozytywnie. Odganiaj negatywne myśli bo to szkodzi niepotrzebnie. To samo tyczy sie Omon!!!


    Ja zglaszam @@@!!! Zaczynam nowy cykl. Chcialam serdecznie podziękować komus kto wysłał link o Magnez +b6. To naprawdę dziala! Plamienie zmniejszylo sie do jednego dnia i bylo go jak na lekarstwo. Wierze ze jak bede brać caly cykl to w ogóle nie będzie plamien. Jestem pełna nadziei! Następna owulka w Turcji - płodzimy potomka !

    pati87 lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponad rok temu skakalam z radosci. Teraz nie potrafie.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    Dostałam już kopa od męża :P Wszedł do sypialni jak gapiłam się w ten cholerny wykres, coś do mnie powiedział a mi puściły nerwy i się popłakałam. Ale wygłosił mi pouczające kazanie i dzisiejszy płacz wytłumaczył huśtawkami nastroju, któe też są objawem ciąży więc jak ryczę to też dobrze :D
    Powiedział, że jak teraz nie wyjdzie to przecież nie przestanie mnie kochać i będziemy walczyć dalej, więc nie ma co przedwcześnie panikować.

    A co do mierzenia temperatury to chyba wyrobiłam sobie taki odruch - dzwoni budzik a ja jeszcze śpiąc pakuję sobie termometr do buzi :P A ogólnie to przy poprzednim poronieniu sobie powiedziałam, że będę już mierzyć temperaturę dla własnego spokoju. Jak byłam w szpitalu to pielęgniarki mierzyły, ale nie chciały mi podać wyniku, więc się wściekałam, że nie wiem co się dzieje. Więc stwierdziłam, że teraz chcę wiedzieć jaka jest temp. Może faktycznie powinnam schować termometr gdzieś głęboko, ale przy tym spadku chyba cały czas bym myślała czy dalej nie spada, ale będę mierzyć do skoku, jak minimalnie wzrośnie to się uspokoję.
    Mój mąż mi mówi, że jak w cyklu mam poniżej 36,2 to dzisiejsze 36,77 i tak jest wysokie jak na mnie.

    A progesteron sobie zrobię w dniu wizyty. Chciałam jeszcze jedną betę zrobić, ale wiem, że jak się nie podwoi to znowu będę się martwić, a wiem, że powyżej 1000 to rośnie jeszcze wolniej, więc nie będę się nakręcać. Ale policzyłam już sobie, że przy wzroście o 60% to w dniu wizyty powinno być powyżej 7 tys. więc w dniu wizyty już zbadam ostatni raz betę i ten progesteron. Badania zrobię w diagnostyce, więc wynik na necie będzie pewnie koło 16, na 20 mam wizytę więc nie zdążę spanikować :)
    Kochany maz <3
    Nie martw sie, musi byc dobrze.
    Co do termometru tez zawsze sobie mowilam ze nie bede mierzyc a i tak odruch razem z budzikiem. Dobrze robisz z beta. Mniej stresu. Nie zamartwiaj sie na zas! Wszystko bedzie dobrze i kiedys bedziesz sie smiala z tego stresh ciazowego!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naforum.z

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2016, 08:39

    Morwa, ZakreconaŻona, ojejku, an.kie.tyk, Madziulla, Milka1991, monika454, Marteczka93, s1985, justyna14, Jagah, aaagaaa89, Kjopa3, AJA_S lubią tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    A ja mam złe przeczucia :/ Wczoraj powtórzyłam betę i się rozczarowałam. Niby jest przyrost, niby w normie ale jakoś sobie wmówiłam, że się podwoi. W poprzedniej ciąży się prawie potroiła beta...
    No i jeszcze temperatura spada :(
    Ja miałam przyrost 180% a ciąży nie ma. Jeśli ma być dobrze to będzie dobrze. Nie denerwuj się na zapas :) trzymam mocno kciuki!

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ