X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jutro musze kupic ten bobo test ;D.
    Sylwia gratulacje!

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Sylwia!!! Co za poniedzialek :D

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    To moj dzisiejszy bladzioch. Dziewuchy pokazywac swoje! Test pink superczuly 10

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2190c78a8ba2.jpg

    Jest kreska!!:)

    Corcula lubi tę wiadomość

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia czekam na Twoją! Jak cycki?

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje ! ;))
    Tydzien dobrze sie zapowiada ;))

    Ja obserwacje spisuje na straty, przez te termometry to chyba malo wiarygodne, nawet owu nie wyznaczone wiec olewam.

    Dzis mnie strasznie boli prawy jajnik i jest jakos taki twardy. Umieram?
    To dobry objaw?
    Licze po vichu na te bociany :p

    Bylosmy wczoraj u babci mojej przyjechal tez znajomy gin na grila. Troche pogadalismy i ma nadzieje ze bedziemy mieli blizniaki to wtedy nedzie sie mogl wykazac i mnie pociac :d on jest bardzo za cc i ubolewal ze nie dalam sobie wtedy zrobic :p
    W ogole bardzo specyficzny czlowiek ale go uwielbiam :D

  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym raczej z góry decydowała się na cc. Poza tym podobno mam predyspozycje, w wieku 9 lat miałam operację oczu i wtedy lekarka coś wspomniała rodzicom, że w przyszłości poród powinien być właśnie przez cc. Jako 9-latka nie bardzo się wsłuchiwałam, ale teraz z perspektywy czasu domyślam się, że może chodzić o ciśnienie w gałkach ocznych podczas parcia? Ale, że po takim czasie :D No nie wiem, w każdym razie wolałaby tak czy siak nie ryzykować.
    Btw. słyszałam, że ostatnio coraz więcej kobiet decyduje się na cc.

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam porod sn wspominam siper wiec sie nie zastanawiam nad cc :D ale przy bliźniakach pewnie tak, balabym sie niedotlenienia i tych spraw.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Marcia czekam na Twoją! Jak cycki?

    U mnie dziś temperatura w dół trochę, więc nastawiam się na @
    A cycki bolą, żyłek jest tyle co wczoraj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 10:25

  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dwa pokolenia bliźniąt. Babcia z bliźniąt i mama z bliźniąt :D
    Ciekawe jak to będzie mnie :D
    Już się chcę przekonać. Już. Już. :D

    Corcula, Arwi lubią tę wiadomość

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez sporo blizniakow. U taty blizniaki w rodzinie i u mamy tez. Puki co synus jeden ale dwie z moich ciaz byly blizniacze. Tzn jedna na 100 % a w drugiej heterotopowej na 90 % bo jedno w jajowodzie a pecherzyk ciazowy w macicy byl.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyrcia ja rowniez jestem zwolenniczka cc :). Ze względu na dobro dziecka i matki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 10:46

    emerald_m lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciazy mialam jazdy.
    Na poczatku mowilam ze tylko cc, pozniej mo sie odwidzialo i panicznie sie tego balam i liczylam na sn. Mysle ze tu geny maja duze znaczenie. Moj brat wazyl prawie 5kg i mqm go rodzila normalnie bez narzekania, u mnie bylo tak samo, wszystko szlo szybko.i ksiazkowo ale mialam z tylu glowy ze jak cos mnie zaniepokoi lub bedzie za dlugo trwalo chce cc. Tym razem pewnie tez tam bedzie ;))

    A moxe ten jajnik bolacy oznacza ze dzis owulka??

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam cc i nie chce juz nigdy wiecej!
    Zle je przezylam.. Zastrzyk w kregoslup bolal, nogi poczulam po 11 godzinach, wszystko boli a do dzis mam dretwienia nog.. Skutki uboczne.. Ale cale szczescie ze misio mogl byc caly czas obok mnie, trzeslam sie na tym stole a on mnie rozsmieszal i uspokajal. Inaczej w ogole bym chyba nie przezyla..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po cc czulam sie super :). Zero niepokojacych objawow. Po 8h bylam juz pod prysznicem. Ale polizne twierdzily, ze jestem rzadkim przypadkiem. Ale po porodzie czulam, ze moge gory przrnosic.

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, powiem że po zobaczeniu zdjęciu testu Corula, nabrałam pewnych podejrzeń, bo mój test wyglądał identycznie!! to znaczy że nawet jak nie ma różowej kreski tylko jest taka biała to też oznacza ciążę?? proszę o wyjaśnienie bo to nabrało by znaczenia to że teraz @ się nie pokazała. Znaczy że jest nadzieja??

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula to dziwne bardzo bo po cc trEba 12h lezec zeby komplikacji nie bylo.ja nie jestem za cc chyba ze w czasie porodu sytuacja tego wymaga -u mnie btl brak postepu w porodzie i dlatego mnie kroili.to kazdej kobiety decyzja czy sn czy cc ale ja po cesarce mam same problemy-prawa strona niedrozna jak zajde w ciaze bede monitorowana bo szwy w kilku miejscach sa cienkie i moze lozysko wrastac a i porod sn prawdopodovnie nie bedzie juz mozliwy bo cos tam moze peknac.masakra a poza rtm pamietajcie ze porod sn dla dziecja jest o niebo lepszy bo przeciskajac sie przez kanal rodny na samym koncu dostymuluje sie a poza tym rovi sie mega glodne bo to dla niego duzy wysilek i lepiej ssie piers :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaa26 wrote:
    Witajcie, powiem że po zobaczeniu zdjęciu testu Corula, nabrałam pewnych podejrzeń, bo mój test wyglądał identycznie!! to znaczy że nawet jak nie ma różowej kreski tylko jest taka biała to też oznacza ciążę?? proszę o wyjaśnienie bo to nabrało by znaczenia to że teraz @ się nie pokazała. Znaczy że jest nadzieja??
    U Coruli druga kreska jest koloru różowego. Biała kreska oznacza odbarwione miejsce ,w którym gdyby była ciąża pojawiła by się różowa kreska.

    Corcula, ojejku lubią tę wiadomość

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik nie zgodze sie z Twoja opinia co do tego, ze porod sn jest lepszy. Chyba, ze przebiega lekko i bez komplikacji.
    Jako psycholog pracuje glownie z dziecmi z zaburzeniami i z ich rodzicami (spektrum autyzmu, opoznienia intelektualne, rozne zaburzenia psychomotoryczne, dpm itp itd). W wywiadzie znaczna wiekszosc tych dzieci rodzila sie w powiklanym sn (pomijajac inne bardziej "zaburzeniogenne" czynniki) Zgadzam sie z tym, ze moze byc niedostymulowane. Ale moze i raczej zdarza sie to rzadko oraz latwo sobie z nim poradzic. Dlatego warto jest noworodki motac w otulacze. Ja tylko pierwsze moje dziecko "narazilam" poprzez probe porodu naturalnego. Z braku postepu cc. Dziecko urodzilo sie wykonczone, fioletowo sine, lozysko w trakcie porodu zaczelo sie odklejac, tetno dziecka spadalo.
    Jedno i drugie moje dziecko (oba cc) nie mialy zadnych problemow ze ssaniem i brakiem dostymulowania. Natomiast syn po probie porodu sn bez szwanku nie wyszedl. Ale na szczescie teraz jest juz ok.
    Ile ludzi, tyle opinii. Kazdy ma prawo wyboru i ponosi za swoj wybor odpowiedzialnosc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 11:43

    emerald_m lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem zwolennikiem sn :) tzn uważam ze sn jest lepsze dla dziecka. Ale niech każda kobieta rodzi dokładnie tak jak chce :)

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otoz to :). Ile ludzi, tyle opinii.

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ