X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • kate851 Autorytet
    Postów: 1587 1233

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :-)

    Demsik gratuluję! :-) też jestem z wykształcenia nauczycielem,ale niestety nie mogę znaleźć pracy w szkole, 7 lat minęło od studiów i niestety w szkole nie ma miejsc dla młodych.

    Co do picia różnych rzeczy, to ja od połowy kwietnia piję folik tylko no i codziennie magneb6,ale to od zawsze biorę, ziółek nie piję, mąż bierze androvit dla wzmocnienia, zobaczymy. Z córeczką w sumie udało się za 1 razem, oby i teraz tak było. U mnie dziś 42dc, jutro robię test,akurat 3 rocznica ślubu jutro :-)

    Trzymam kciuki za testujące! :-)

    Demsik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Haha jestem wyjątkiem :D
    Ja też sikam jak już muszę, ale wolę betę - raz a dobrze się po twarzy wynikiem dostaje ;) i nie da się go ogladac z różnych stron ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 10:05

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Siemka z rana.
    Czytałyście?
    http://www.towsrodku.pl/home/a-czy-dzis-znowu-wpatrywalas-sie-w-jedna-kreske-na-tescie-ciazowym/
    ktoś napisał o mnie ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Ja też sikam jak już muszę, ale wolę betę - raz a dobrze się po twarzy wynikiem dostaje ;) i nie da się go ogladac z różnych stron ;)


    haha :D raz a dobrze po pysku - wyzsza szkola sado maso ;) u mnie roznie - raz dostaje porzadnie po pysku beta a raz jak masochistka stopniowo dozuje rozczarowanie sikajac codziennie ;) chyba nie ma testu, ktorego nie probowalam! kocury znacza teren a ja patyki ;)


    hej dziewczyny, jestem nowa ale bardzo fajna! :D
    co miesiac jestem w ciazy urojonej, tak juz od 11 cykli ;) w gratisie dwa biochemy za mna aaaa i aktualnie jestem w ciazy spozywczej - to juz piaty miesiac bo na plusie 5 kilo ;)

    nie zapiszje sie na liste bo nie chce wam psuc statystyk :D

    s1985, Morwa, Demsik, Isia93 lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Serce :D gdybym tak tego dziecka nie pragnęła i nie wierzyła w to ,że kiedyś i mi się uda spełnić marzenia to byłoby kiepsko. No i od czasu do czasu dobrym paliwem jest też wino :D polecam ;) za dużo w życiu miałam tych złych chwil a równowaga musi być ,więc kiedyś to się wyrówna :D

    pieknie napisane... :)

    moj maz mowi zawsze, ze na zbudowanie ferrari limited edition trzeba minimum kilkunastu miesiecy - no wiec czekam, wierzac ze to moje ferrari kiedys do mnie dojedzie :D

    Morwa, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana wrote:
    haha :D raz a dobrze po pysku - wyzsza szkola sado maso ;) u mnie roznie - raz dostaje porzadnie po pysku beta a raz jak masochistka stopniowo dozuje rozczarowanie sikajac codziennie ;) chyba nie ma testu, ktorego nie probowalam! kocury znacza teren a ja patyki ;)


    hej dziewczyny, jestem nowa ale bardzo fajna! :D
    co miesiac jestem w ciazy urojonej, tak juz od 11 cykli ;) w gratisie dwa biochemy za mna aaaa i aktualnie jestem w ciazy spozywczej - to juz piaty miesiac bo na plusie 5 kilo ;)

    nie zapiszje sie na liste bo nie chce wam psuc statystyk :D
    Hahaha witaj.
    Za mną mąż chodzi i mówi, ze jestem w ciąży urojonej ale mu powtarzam że mu udowodnię pod koniec tygodnia i tak co miesiąc ;) A ciąża spozywcza tak u mnie zaawansowana, że ludzie ustępuja mi miejsca w autobusie ;) i nie wiem czy się śmiać czy płakać ;)
    A kiedyś w poczekalni przed usg z monitoringiem owulacji pani zapytała który to miesiąc i kiedy rodze hahaha

    bita_smietana lubi tę wiadomość

  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Hahaha witaj.
    Za mną mąż chodzi i mówi, ze jestem w ciąży urojonej ale mu powtarzam że mu udowodnię pod koniec tygodnia i tak co miesiąc ;) A ciąża spozywcza tak u mnie zaawansowana, że ludzie ustępuja mi miejsca w autobusie ;) i nie wiem czy się śmiać czy płakać ;)
    A kiedyś w poczekalni przed usg z monitoringiem owulacji pani zapytała który to miesiąc i kiedy rodze hahaha

    a mialas juz kiedys taki test? bo ja co miesiac! ;)

    372f25a5788ff91006162dafb49238d77ea0295a12de6d258c8510bba136ca9a_1.jpg

    Mona_M, s1985, Demsik, ojejku, Morwa, Luz Maria, Jagah, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana wrote:
    a mialas juz kiedys taki test? bo ja co miesiac! ;)

    372f25a5788ff91006162dafb49238d77ea0295a12de6d258c8510bba136ca9a_1.jpg
    Hahahaha o mamusiu, nie nie miałam ale wynik już znam ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 11:11

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he dobre :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana wrote:
    haha :D raz a dobrze po pysku - wyzsza szkola sado maso ;) u mnie roznie - raz dostaje porzadnie po pysku beta a raz jak masochistka stopniowo dozuje rozczarowanie sikajac codziennie ;) chyba nie ma testu, ktorego nie probowalam! kocury znacza teren a ja patyki ;)


    hej dziewczyny, jestem nowa ale bardzo fajna! :D
    co miesiac jestem w ciazy urojonej, tak juz od 11 cykli ;) w gratisie dwa biochemy za mna aaaa i aktualnie jestem w ciazy spozywczej - to juz piaty miesiac bo na plusie 5 kilo ;)

    nie zapiszje sie na liste bo nie chce wam psuc statystyk :D
    Po pierwszym poście tutaj już Cię Lubię :D widziałaś wątek z LWD ( luzem w dupie na fiolecie ) tam dużo takich pozytywnie pieprzniętych ze mną na czele :D
    Doczekasz się swojego ferrari ja czekam na wypasionego jeep'a by udźwignął dużą ilość dziedziców :D to tak jakbym lubiła duże... samochody :D

    bita_smietana, Mona_M lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bita smietana haha tez juz Cie lubie :D
    pizza test mega :D

    bita_smietana lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana wrote:
    a mialas juz kiedys taki test? bo ja co miesiac! ;)

    372f25a5788ff91006162dafb49238d77ea0295a12de6d258c8510bba136ca9a_1.jpg

    Haha ja takiego testu nie potrzebuje robić bo i tak co miesiąc wiem o ciąży :D

    71112_a-ty-myslalas-ze-to-ciaza.jpg

    bita_smietana, ojejku, Mona_M, Demsik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio przepuściułam babkę w diagnostyce w kolejce z tekstem, ze jest w ciązy i niech idzie pierwsza... ale nie była :P
    x-laughs-every-pregnant-woman-really-needs-right--2-11921-1444713521-7_dblbig.jpg

    bita_smietana, Mona_M lubią tę wiadomość

  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dzieki za mile przyjecie! B-)

    podgladalam was niczym zboczeniec przez ostatnie dni zza krzaka wiec wiem, ze jestescie jajcary :D
    QLaLV_s-200x150.gif



    luz w dupie - tego mi trzeba! :D


    aaa zapomnialam, gratuluje kazdej zaciazonej teraz i w najblizszej przyszlosci :D

    Madziulla, Mona_M, Jagah, Kjopa3, s1985 lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :D

  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    ja ostatnio przepuściułam babkę w diagnostyce w kolejce z tekstem, ze jest w ciązy i niech idzie pierwsza... ale nie była :P
    x-laughs-every-pregnant-woman-really-needs-right--2-11921-1444713521-7_dblbig.jpg

    o kurde :D hahahaha

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana wrote:
    dziewczyny dzieki za mile przyjecie! B-)

    podgladalam was niczym zboczeniec przez ostatnie dni zza krzaka wiec wiem, ze jestescie jajcary :D
    QLaLV_s-200x150.gif



    luz w dupie - tego mi trzeba! :D


    aaa zapomnialam, gratuluje kazdej zaciazonej teraz i w najblizszej przyszlosci :D
    mam nadzieję bita, ze wiesz gdzie szukać wątku lwd na filoecie?
    Przydasz nam się tam :)

    Mona_M, bita_smietana, kate88:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie koleżanki spojrzały na mnie jak na debila bo rżę do ekranu :)

    bita_smietana, ojejku , Morwa <3

    bita_smietana, ojejku, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, dawno mnie nie było, ale nie dlatego ze zaciazyłam i olałam tak wspaniały wątek, o nie nie!
    Chciałabym powysyłać Wam zaraźliwe wirusy ale chyba na to za wcześnie.
    Dwie bety pod rzad eleganckie, trzecia marniutka. Był juz lekarz, który na razie nie widzi zarodka, cos tam jest ale nie wie co. No i czekanie do kolejnego tygodnia, konkretnie do środy.

    Także jeśli bedzie co, to bede wysyłać, a póki co, gratuluje kolejnych ciąż :), cieszę sie z Wami i oby ominęły Was stresy jakie mam ja :P.

    Na fiolecie na razie tez sie nie udzielam, chociaz watek luzu w dupce jest dla mnie idealny, ale wole na razie nie przyzwyczajać się do fioletowej strony.

    Tak więc wybaczcie "niebywanie", ale na razie staram się jak najbardziej odciac od tematów ciążowych dla własnego zdrowa psychicznego.

    Trzymajcie kciuki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia trzymam kciuki z calej sily!!! musi byc dobrze!!

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ