Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe bzykanko jak dwa komary 🦟🦟, a wiosną do dziecka wstanie już Stary 🙋‍♂️.
Odpowiedz

Sierpniowe bzykanko jak dwa komary 🦟🦟, a wiosną do dziecka wstanie już Stary 🙋‍♂️.

Oceń ten wątek:
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za przyrosty bet ✊️ co za piękny miesiac! 💗

    verliebtindich, pakatasia96, Yoanne, Poziomka9204, czarneniebo lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ForgetMeeNot wrote:
    Zgadzam się z Tobą w zupełności jeśli chodzi o badanie proga w okolicach owulacji. LH, estradiol k próg to taka trójca.
    U mnie dzisj kreska na teście owu ciemniejsza, jajniki bolą i spadek temp ( przed owu mam takie spadki zazwyczaj), także skończyłam do labo oznaczyć ta trójce.
    Natomiast wczoraj po seksach mailam lekkie krwawienie, co mi się pierwszy raz w życiu przytrafiło i nie ukrywam, ze to mnie zestresowalo. Nigdy tak nie miałam. Możliwe, ze to przez inofem? Usg i cytologia z końca czerwca ok. Wynik tez jakieś tragiczne raczej nie są, tazke nie wiem skąd to, ale czerwona lampka alarmowa już włączona
    Może jakieś naczynko pękło jedynie :) jeśli to nie była mocna, żywa krew w dużej ilości, to ja bym się tym nie przejmowała. Szczególnie, że robiłaś chwilę temu badania :)

    ForgetMeeNot lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • szafirek Autorytet
    Postów: 358 512

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się załatwić konsultację telefoniczną na dziś z innym ginekologiem. Dopytam go o ten progesteron i o to, że cycki przestały mnie boleć od dzisiaj ot tak :D :D Nie wiem czy to normalne? Jutro powtórka z bety, to zbadam znowu proga i tsh bo leczę się na niedoczynność od wielu lat.

    Trzymam kciuki za Wasze przyrosty :)

    verliebtindich, peonia, ChocoMonster, Kil, Poziomka9204, Czytoto lubią tę wiadomość

    ♀️ 25 ♂️ 25

    15.08.2022 ⏸

    age.png
  • peonia Ekspertka
    Postów: 199 498

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacie ale tu się dzieje! Verlie, Yoanne, Pocahontas, pakatasia trzymam kciuki 🤞♥️
    Valerie a może to była późna owu? 😎 Może jest jeszcze szansa? 🤞
    Emocji dzis tyle że to chyba przedsmak tego 20.08 😂
    Justa, wiki, jak testy? 💔

    pakatasia96, Yoanne, verliebtindich, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    👩🧑 30 lat
    ⏸️ 10.03
    10.03 beta 9.98
    12.03 beta 58.60 prog 35.30
    14.03 beta 191 prog 40.80
    02.04 6.83mm, mamy 💓

    preg.png
  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    A jak się czujesz? 🤗
    Dziękuję, już lepiej 😉 Właśnie mi przyszły wyniki bety z diagnostyki, która wynosi 80. A robiłam w niedzielę w randomowym szpitalu (nie miałam innego wyjścia) i było 66, to pokazuje,żeby spuszczać krew w tym samym miejscu bo wyniki mogą się różnić. Czekam,aż spadnie całkowicie.

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verliebtindich wrote:
    Siemaneczko :D

    Oczywiście z tych emocji nie mogłam spać, wrzucam porównanie wczoraj vs dziś:

    20220817-085801.jpg
    20220818-054429.jpg

    🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

    Proszę o kciuki za dzisiejszy przyrost 😇

    Paluchy aż puchną ✊🏼✊🏼 Cieszę się razem z Tobą! 🥺❤️

    verliebtindich, Anett93 lubią tę wiadomość

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim testującym dziś życzę ⏸️🤞

    Babova jak emocje przed jutrzejszym sikankiem? 🚽 🤩

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • gabi5443 Przyjaciółka
    Postów: 120 438

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verlie, Pocahontas, Yoanne - kciuki za piękne bety ❤️❤️ śliczne te kreseczki, autentycznie patrząc na nie łzy mi stają w oczach ❤️❤️ tak bardzo Wam kibicuje od kwietniowego wątku ( bo od wtedy tutaj jestem 🙂 ),
    Wszystkie tutaj na forum jesteście mega silne 💜 i w końcu osiągnięcie swój cel, największy cud 😘😘

    Lolka, co u Ciebie?? 😘

    verliebtindich, Yoanne, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    3.11.2014 - poronienie zatrzymane (8/12 tc)
    11.07.2017 - Zosia <3 (23 cs)
    07.01.2023 - Kornelia (1 cs)
  • PaniJulietta Autorytet
    Postów: 309 449

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na wyjeździe i mało tu pisze, ale staram się poczytywać. Bardzo się ciesze z waszego szczęścia i życzę przyrostów :) nie martwcie się tak na zapas :) ja czekam na @, tzn testu też nie robiłam, zrobię jak mi się spóźni bo wtedy będę w domu dopiero :) ale czuję że lipa. Jak co miesiąc

    29 👱‍♀️
    31 👨‍🦱

    starania od 02.2022 👶

    Suple 👱‍♀️: inozytol, olej z wiesiołka, zioła ojca sroki, pregnastart

    Suple 👨‍🦱: kwasy omega 3, wit D

    🍀✊
  • okejka Autorytet
    Postów: 952 1790

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Oooo, super popróbuję sobie od weekendu na spokojnie :)
    Zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi, a może akurat pomoże :D
    Dzięki za polecenie :)

    Tylko pamiętaj, że robi się go w pierwszej fazie cyklu 🙃
    U mnie jedna z rzeczy, która zauważyłam było to, że pojawił się u mnie na dole taki jakby "luz", żadnego spięcia mięśni tam nie uświadczyłam.

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    👩🏻 34 👦🏻 35
    08.22 - w 13 cs ⏸️ ➡️ 05.23 👧🏻 53cm, 3.05 kg szczęścia ❤️
    05.24 decyzja o rodzeństwie dla M: badania, kontrola blizny - teoretycznie wszystko ✅️

    08.24, 3 cs... ⏸️ 🥹 : 17 dpo bHCG 673, 19 dpo 1549
    27.08 0.21 cm fasolki 🥹
    10.09 1.34 cm fasolki 💓
    25.09 2.96 cm fasolki z ❤️
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś taka sytuacja, póki co na chłodno,mam nadzieję że to nie oszukaniec tak jak miesiąc temu 🥺 IMG20220818062708.jpg

    A-6, nick nieaktualny, Karo1234, okejka, wellwellwell, Monk@, Lipcowa, Smerfetka_1988, Emka06, oloska, Vivico, pakatasia96, Ania_1003, ChocoMonster, Kofii, Zuz.ka, Valerie.Ferro, verliebtindich, KlaraJa, Kasia95, MałaMi91, Yoanne, Areiay, Blondyna.B, Babova, Gravity, Dorota333, Namisa, Kasiaaa.97, gabi5443, 2+3, jo_ana, Kasiooola, Ilaria, Agn1000, Kil, dr_katarzyna, AgulaM, RoZyCzK4, ForgetMeeNot, SandraH.97, Tabeaa, inome, Anett93, Cotakoza, Tabaluska , Pfry, Poziomka9204, Kamsi, Idawoll, Bambi92, hypatia92, Andelulla, czarneniebo, peonia, natkurka, Aneta2506, natala, Czytoto, Paulina666, Kluska95, kropka_123 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    U mnie dziś taka sytuacja, póki co na chłodno,mam nadzieję że to nie oszukaniec tak jak miesiąc temu 🥺 IMG20220818062708.jpg


    Livka! 😍

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    U mnie dziś taka sytuacja, póki co na chłodno,mam nadzieję że to nie oszukaniec tak jak miesiąc temu 🥺 IMG20220818062708.jpg
    Kviuki 🍀✊ watpie ze taka kreska to oszukaniec :)

  • okejka Autorytet
    Postów: 952 1790

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    U mnie dziś taka sytuacja, póki co na chłodno,mam nadzieję że to nie oszukaniec tak jak miesiąc temu 🥺 IMG20220818062708.jpg

    Ale się sierpień zrobił kreseczkowy! 😍

    Mam nadzieję, że tendencja się utrzyma do końca miesiąca 😁

    Przez te Wasze testy korci mnie żeby zrobić 🤣 ale nie oszukujmy się, 10 dpo to może być ciut za wcześnie i mocz poranny pooooszedł 😅🤣

    👩🏻 34 👦🏻 35
    08.22 - w 13 cs ⏸️ ➡️ 05.23 👧🏻 53cm, 3.05 kg szczęścia ❤️
    05.24 decyzja o rodzeństwie dla M: badania, kontrola blizny - teoretycznie wszystko ✅️

    08.24, 3 cs... ⏸️ 🥹 : 17 dpo bHCG 673, 19 dpo 1549
    27.08 0.21 cm fasolki 🥹
    10.09 1.34 cm fasolki 💓
    25.09 2.96 cm fasolki z ❤️
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    U mnie dziś taka sytuacja, póki co na chłodno,mam nadzieję że to nie oszukaniec tak jak miesiąc temu 🥺 IMG20220818062708.jpg
    Livka!!! Jaki oszukaniec, to piękna kreseczka jest 🥺 lecisz na betę?

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    U mnie dziś taka sytuacja, póki co na chłodno,mam nadzieję że to nie oszukaniec tak jak miesiąc temu 🥺 IMG20220818062708.jpg

    OMG Livka 😍 raczej różowa wyraźna kreska, ja nie powiedziałabym, że to oszukaniec.

    Dziewczyny to jest niesamowite co się tu wyprawia w tym miesiacu! 🍀

    Poziomka9204 lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Pocahontas16 Autorytet
    Postów: 1143 3081

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka!!!!! Ale ekstra!! 3 prowadzące na raz :D


    Moja beta będzie jutro bo nie zdążyłam do punktu pobrań :D

    verliebtindich, Livka, Yoanne, gabi5443, AgulaM, Poziomka9204, natkurka lubią tę wiadomość

    👰🤵 22.05.2021
    starania od 07.2021
    👩 - 28
    07.2022 drożność ✅
    14.08.2022- ⏸️
    16.08.2022- beta 310 mIU/ml 🍀
    19.08.2022- beta 1046 mIU/ml 🍀 (przyrost 127%)

    🧔29
    badanie nasienia ✅ morfologia 14%

    hZAtp2.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Dziewczyny to jest niesamowite co się tu wyprawia w tym miesiacu! 🍀
    Ja myślałam, że w czerwcu było dużo brzuchów, ale teraz to jakiś szał jest! ❤️🧡💛🧡❤️

    Vivico, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocahontas16 wrote:
    Livka!!!!! Ale ekstra!! 3 prowadzące na raz :D
    Jeszcze Anetka, Babova i Pluto do kompletu ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2022, 10:20

    verliebtindich, Babova, Livka, AgulaM, Poziomka9204, Aneta2506 lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 14:28

    ChocoMonster, Livka, Kil lubią tę wiadomość

‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ