Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dziewczyny trzymam kciuki, też wywalam kasę na badania, wizyty, ale zdrowie i szczęście nie ma ceny. Na wielu rzeczach mogę oszczędzić ale nie na ciąży. Jeśli sensowny lekarz to warto go posłuchać.

    Angelabd- czekam na wyniki testu :-)


    Dam znać ;) ale nie napalam się (ponoć nie miałam owu mimo iż z bólu prawie umierałam, gorzej niż na @) i tak mamy co świętować :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Agela kciukam mocno :)
    Ja owulkę chyba wczoraj miałam :P
    dzwoniłam dziś do endo na urlopie jest ale kazała zadzwonić 17 sierpnia . Nawet dobrze bo do tego czasu zrobię sobie badania żeby nie wydawać kasy za pierwszą wizytę po to by mi kazała badania zrobić . A tak to już z wynikami pójdę .
    Tylko kiedy najlepiej zrobić ? Ile przed wizytą ?
    I czy TSH , T3 , T4 tylko zrobić czy coś jeszcze ?


    Mi gin kazała robic na poczatku cyklu najlepiej 1 dzień lub 2

    i robiłam : TSH, LH, Prolaktyna wynik z surowicy, Prolaktyna po MTC, Testosteron, FT 4, P.ciała anty-TG, P.ciała anty-TPO, FSH, OM-MA (CA-125)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Bo wyczytałam żeby zrobić TSH , T3 , T4 , a-TPO , wystarczą te na razie ? No i usg tarczycy bym chciała zrobić ale to już chyba na wizycie zrobię

    Zrob jeszcze testosteron i prolaktyne (wynik z surowicy) powinno wystarczyc na pierwsza wizyte ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka a bedziesz robić prywanie czy na fundusz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    prywatnie :/ i nie chce właśnie robić jakiś nie potrzebnie na razie stąd moje pytanie .


    a to ich nie rób... ja za swoje zapłaciłam ok 300 zł

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 15 lipca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    test jednak zrobię w piątek (tak na wszelki wypadek) planujemy z mężem zrobić rocznicę ślubu ;) i chciałabym się napić jakiegoś trunku :D
    kciukam by fasolka zwitala <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 lipca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    o proszę- jaka oświecona ginka, przeważnie są sceptyczne. Chociaż moja pochwaliła że prowadzę wykres i robię testy owu.

    Mój gin jak usłyszał, że robię testy owulacyjne i mierzę temp, to powiedział, że na to za wczesnie. niepotrzebnie sobie głowę zawracam. Jak do 2 cykli nie będzie fasolki mam przyjść i będziemy działać.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie wróciłam od rodziców i wiecie co mi się przytrafiło... bociek nad głową mi przeleciał ale się przestraszyłam :D

    Dziękuję Maluszek22 :* <3

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Angela może to jakiś znak :) Kiedy testujesz ?

    W piątek ale to tylko dlatego że impreza mi się szykuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1987 sierpień 12 a Ty? Dziękuję <3

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 15 lipca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo co tam u Was?? U mnie @ i tak sobie cieknie delikatnie a ja czekam aż się skończy.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 15 lipca 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i tak ale mnie trochę zdziwiła ta @.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 16 lipca 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to 92 :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 16 lipca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to wyglada ;-)

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 16 lipca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja 31 sierpnień '89
    A mnie tak brzuszek od tej paskudy boli :(

    Angela pozytywnego testowania, trzymam kciusy!

    Miłego dnia Staraczki, u nas piękna pogoda.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    To ja chyba najmłodszy szczylek :P 95 czerwiec 21 ;)

    tempke masz ładn ą więc póki nie ma małpiszona trzeba wierzyć że się uda :)

    dzwoniłam dziś do endo ale na urlopie grrr ale ja mam pecha i kazała 17 sierpnia zadzwonić


    Temperatura ładna tylko że teraz biorę luteinę a czytałam że ona podnosi trochę temp. :/ podbrzusze zaczyna boleć jak na @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Potforku może będziesz miała teraz mniej obfite miesiączki .
    Angela chyba się zniechęciła rozmową ze mną :P


    Nie nooo... co Ty... :P oglądałam z mężusiem film a przez tel denerwuje mnie wchodzenie na OF

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    Hej :) Ja 31 sierpnień '89
    A mnie tak brzuszek od tej paskudy boli :(

    Angela pozytywnego testowania, trzymam kciusy!

    Miłego dnia Staraczki, u nas piękna pogoda.


    Dziękuję <3

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 16 lipca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki. U mnie dziwne rzeczy sie dzieja dzis 3 dzien @ a tempka podskoczyla do 36,9. Milego dnia kochhane.

    p19us65glzzsn3k4.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ