Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 16 lipca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Hej wpadam na chwilkę bo remont zaczęliśmy i będę gruntować ściany :P
    U mnie niska temp więc dupa blada :P

    Miłego dnia :*
    Hej mam pytanie boli mnie brzuch od pepka w dol i duzo sluzu kremowego moze wiecie co to?

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś tutaj cicho...

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 16 lipca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ból możesz mieć około owulacyjny . Do tego ten śluz kremowy . Obserwujesz szyjkę ?
    Tak szyjka jest wysoko mieka i otwarta

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    No to najprawdopodobniej owulacja :) serduszkujcie i pilnuj temp.


    a ja nie umiem badać szyjki, nie mam pojęcia jak to robić :/

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 16 lipca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    a ja nie umiem badać szyjki, nie mam pojęcia jak to robić :/
    Ja tez nie umiem ale jedyny sposob zeby sie nauczyc to zaczac badac :-) ja po prysznicu kucam i laduje sobie srodkowy palec :-) jak ledwo do niej siegam zapisuje ze wysoko. Jak latwo czyli nie musze calego palca wkladac to nisko zaznaczam. Jak nie jestem pewna to srednio zaznaczam. Jak w dotyku przypomina czubek nosa - twarda, jak wargi to miekka, jak sie nie moge zdecydowac to srednia. Najtrudniej chyba jest z otwartoscia ale wczoraj wyczylam male wglebienie w szyjce wiec zaznaczylam srednia bo mysle ze bedzie sie otwierac :-) jak nie pogrzebiesz to sie nie nauczysz :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2014, 17:13

    nick nieaktualny, Wonderwall, Maluszek22 lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak zrobiłam test owulacyjny i wyszedł negatyw to oznacza że nie mam już w organizmie pregnylu?

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 16 lipca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    No to najprawdopodobniej owulacja :) serduszkujcie i pilnuj temp.
    Dziekuje ;-)

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki :D sierpień coraz bliżej :)))

    shimmer_lip, Maluszek22 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka - po wykresie widać, jakby zagnieżdżenie mogło być wczoraj :) kto wie! :)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miała któraś z Was bezowulacyjny cykl? Jestem ciekawa czy @ przychodzi normalnie czy później.

    Wyczytałam w internecie, że może być opóźniona nawet o cały kolejny cykl :(
    A tego bym bardzo nie chciała.

    Czy jakbym miała opóźnienie i gin ją wywoła, to czy można mieć owulacje w kolejnym cyklu czy kolejny "w plecy" :(?

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 16 lipca 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    dziewczynki :D sierpień coraz bliżej :)))
    Idzie wielkimi krokami:-D

    nick nieaktualny, MartaAlvi lubią tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przez pomyłkę zrobiłam dzisiaj test (myślałam że jest piątek) wyszła gruba krecha więc mogę jutro imprezować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/clearblue-elektroniczny-test-owulacyjny-20szt-i4362153717.html

    czy któraś z Was kobitki posiada to cacko? Warto zainwestować? trochę kosztuje :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zwykłe testy owu z allegro i są okej. :)

    witam wszystkich, zaraz zmykam do pracy, dziś 10-18 ;p

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobietki, przyjmijcie nieudaną lipcową mamuśkę pod swój dach... Może w sierpniu się uda. Data testowania 14.08.2014

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    http://allegro.pl/clearblue-elektroniczny-test-owulacyjny-20szt-i4362153717.html

    czy któraś z Was kobitki posiada to cacko? Warto zainwestować? trochę kosztuje :/

    Mi by było szkoda kasy. Za te pieniądze to bym wolała sobie monitoring zrobić. Testy Ci mogą tylko pokazać, że owu się zbliża a czy pęcherzyk pęknie to tylko monitoring więc za taką kasę nie, nie, nie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik wrote:
    cześć kobietki, przyjmijcie nieudaną lipcową mamuśkę pod swój dach... Może w sierpniu się uda. Data testowania 14.08.2014

    Kochana my tu w większości nieudane lipcowe :) Jak się nie uda w sierpniu to spadniemy na wrzesień i tam będziemy nieudane sierpniowe :) takie życie :D nie ma co się dołować :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 17 lipca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik wrote:
    cześć kobietki, przyjmijcie nieudaną lipcową mamuśkę pod swój dach... Może w sierpniu się uda. Data testowania 14.08.2014

    Pewnie bedzie nas wiecej <3

    JusWik lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze niecała godzinka i do domuuuu! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby, bo już tu wysiedzieć nie mogę :/

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ