X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 19 lipca 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    powoli się do Was przenoszę z lipcówek:)
    ten cykl zamierzam wspomóc się wiesiołkiem i castagnusem zobaczymy czy coś pomoże na moje małe endemetrium -6mm:(
    Witamy :-D

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 19 lipca 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    powoli się do Was przenoszę z lipcówek:)
    ten cykl zamierzam wspomóc się wiesiołkiem i castagnusem zobaczymy czy coś pomoże na moje małe endemetrium -6mm:(

    Witaj :) Ja też ten cykl zaczęłam brać wiesiołek i castagnus. Nie wiem jak castagnus biorę go ze względu na straszny PMS, mam nadzieję, że nie rozreguluje mi cykli jak to się naczytałam u niektórych. Wiesiołek albo mi się wydaje albo naprawdę już po tygodniu zażywania zaczął u mnie działać. Może to zbieg okoliczności...łudze się, że jednak pomaga ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 10:07

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja popijałam siemię, ale smak mi nie odpowiada, wiec chyba sobie kupię w tabletkach.

    Powiem Wam, że patrzę na swój wykres i czegoś takiego jeszcze nie widziałam.

    13dc gin powiedział ze już po owulce bo jest płyn w zatoce. Dziś OF ustawiło mi dzień owulacji na 20dc w dniu w którym robiłam test owulacyjny (tak mnie jajniory napieprzały, że myślałam, że może jednak coś sie tam dzieje), który wyszedł negatywnie....i jak tu się opierać na tych wykresach!

    Musiałam sie wygadać ;p Sorry

    Angelabd lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    ja popijałam siemię, ale smak mi nie odpowiada, wiec chyba sobie kupię w tabletkach.

    Powiem Wam, że patrzę na swój wykres i czegoś takiego jeszcze nie widziałam.

    13dc gin powiedział ze już po owulce bo jest płyn w zatoce. Dziś OF ustawiło mi dzień owulacji na 20dc w dniu w którym robiłam test owulacyjny (tak mnie jajniory napieprzały, że myślałam, że może jednak coś sie tam dzieje), który wyszedł negatywnie....i jak tu się opierać na tych wykresach!

    Musiałam sie wygadać ;p Sorry


    spoko :)

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pijcie siemie lniane na sluz! ja pilam tylko w tym cyklu kiedy zaszlam! a rok sie nie udawalo

    mialam tez zel Conceive plus a maz łykał wit C

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 10:58

    JusWik lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem już po jednej imprezie, a dzisiaj czeka mnie druga. mam nadzieję, że nie będzie trwała tak długo jak ta wczorajsza ;)

    a tutaj jest torcik niespodzianka od rodzinki na 1 rocznicę ślubu :)

    http://zapodaj.net/d92042fdfbfdb.jpg.html

    @ jeszcze nie ma :/

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 19 lipca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    a tutaj jest torcik niespodzianka od rodzinki na 1 rocznicę ślubu :)


    Super tort! Wygląda naprawdę okazale :))gratulacje

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    pijcie siemie lniane na sluz!

    też pije + wiesiołek i w tym cyklu naprawdę jest więcej śluzu. Ciekawe tylko czy to coś pomoże... tak czy siak nie zaszkodzi. Siemie jest też dobre na żołądek a ostatnio mam problemy więc w sam raz ;)

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    Ofelaine pierwsza w kolejności, a coś jej nie ma :(

    Kochana zaglądam tu codziennie, no prawie :P Tylko nie odzywam się bo jakiś mam ciężki ten miesiąc...
    Po wizycie u gina jestem jakaś zrezygnowana... dał nam tylko 2 miesiące na zajście a jak się nie uda to idę na operację i jakoś tak mi wszystko zmierzło, całe te starania, postanowiłam odpuścić trochę, nawet nie mierzę tempki, co ma być to będzie, niech los zadecyduje za mnie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 21:42

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 19 lipca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ofelaine masz rację odpuść sobie to mierzenie a zobaczysz że uda się . Taki pełny luzik zero stresu , <3 dla przyjemności a nie dla dzidziusia :)
    Powodzenia i czekamy na 2 piękne krechy :)

    Dziękuje kochana za wsparcie ;) Problem mam tylko z tym serduszkowaniem dla przyjemności, tego nie umiem akurat odpuścić bo z jednej strony szkoda mi marnować ostatniej szansy jaka mi została. Wiadomo, że wolałabym by c w ciąży niż iść na operację i chociaż codziennym <3 zwiększamy nasze szanse...

    atdc8iikup31msj2.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 19 lipca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy zielone światło:* po miesiączce zaczynamy starania :* no dokładnie to powinniśmy po 9.08 ale parę dni nie powinno zrobić różnicy:*

    Wonderwall, Angelabd, Katarzyna87, MartaAlvi lubią tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 19 lipca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Mamy zielone światło:* po miesiączce zaczynamy starania :* no dokładnie to powinniśmy po 9.08 ale parę dni nie powinno zrobić różnicy:*
    To super powodzenia ;-)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 20 lipca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ofelaine ale współżycie codziennie wcale nie gwarantuje że się uda . Najlepiej jest co drugi dzień a bliżej owulacji częściej . Może jakiś wyjazd by wam dobrze zrobił .
    Gosiu cudowna wiadomość <3
    Wiem ze nie kochana ale ja mam malo sluzu plodnego wiec nie wiem czy plemniki przezyja tyle czasu. Na poczatku staran serduszka byly co drugi dzien i nie wyszlo a teraz w okresie okoloowulacyjnym sa codziennie. Potem juz to wtedy gdy mamy chec :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 20 lipca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oficialnie już przenoszę manatki z lipcówek do sierpniówek:)! witam Was wszystkie i liczę, że dla żadnej z nas Wrzesnióweczki nie będa potrzebne:)

    gosia86, MartaAlvi lubią tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 20 lipca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    oficialnie już przenoszę manatki z lipcówek do sierpniówek:)! witam Was wszystkie i liczę, że dla żadnej z nas Wrzesnióweczki nie będa potrzebne:)

    Też mam taką nadzieję!!! :)

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 20 lipca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    oficialnie już przenoszę manatki z lipcówek do sierpniówek:)! witam Was wszystkie i liczę, że dla żadnej z nas Wrzesnióweczki nie będa potrzebne:)
    Tez na to licze i wszystkim tego zycze <3 :-D

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 20 lipca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję że jednak przyjdę z wrześniówek tutaj :) ale na razie czekam na @ i wtedy starania

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 20 lipca 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wolała zakończyć na sierpniu ale życie pokaże co ma dla mnie zaplanowane

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 20 lipca 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    :)
    Marteczka zapisać cię czy na razie czekamy ?


    poczekajmy aż dostanę okres. nie wiem ile to potrwa po duphastonie :).

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 20 lipca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie powinien być 4 dni po odstawieniu ale to tylko teoria bo jeszcze nie spraktykowałam tego na sobie zaczynam od kolejnego cyklu dopiero brać duphaston

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ