Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    Maluszek, to jak nie chce Ci się siku, to napluj na test :D
    Haha ha

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglaszam ze sie zmusze siusiu zaraz wracam ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    Oglaszam ze sie zmusze siusiu zaraz wracam ;-)
    czekamyyyyy :D

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie co o tym myslicie zdjecie jest slabej jakosci
    http://zapodaj.net/417d086630ff8.jpg.html

    nick nieaktualny, Ewelcia, nick nieaktualny, zielarka lubią tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/417d086630ff8.jpg.html

    Ewelcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nic druga kreska :) Gratuluję :)

    Maluszek22, Ewelcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są dwie kreski !!! Ja je widzę :) po cichutku gratuluje :)

    Maluszek22, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos tam widac i po 1,5 minuty juz wyszlo

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    II KRESKI <3

    Maluszek22, czekolada:), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takiej ilości serduszek, to musiało się udać :)

    Maluszek22, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow:) super:)
    Jestes wiec oficjalnie pierwsza sierpnioweczka :) bardzo sie cieszę :)

    Maluszek22, Ewelcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze poczekajcie kochane z gratulacjami
    wole sie nie nakrecac

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek gratulacje! Pięknie dwie kreseczki :)
    otwierasz listę sierpniową <3

    Maluszek22, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama niewiem wole sie nie cieszyc na zapas

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek są dwie kreseczki jak nic:) jeśli tak szybko się pojawiły to musi to być to:) leć na bete:)

    Maluszek22, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Przy takiej ilości serduszek, to musiało się udać :)
    Czy musialo to noewiem ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    Maluszek gratulacje! Pięknie dwie kreseczki :)
    otwierasz listę sierpniową <3
    Dziekuje kochana <3
    ale wole sie nie nakrecac

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada:) wrote:
    Wow:) super:)
    Jestes wiec oficjalnie pierwsza sierpnioweczka :) bardzo sie cieszę :)
    Dziekuje kochana <3

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszke, nie bój się, wszystkie widzimy :-)

    BOCIAN ODWIEDZIŁ.....Maluszka :-) <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek - mówiłam, że to formalność. Gratuluję :) udało się :) zrób z bliska jeszcze zdjęcie proszę :)

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ