X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Skala miesiączka i objawy
Odpowiedz

Skala miesiączka i objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda1992 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam w tym miesiącu dziwny okres. Właściwie zawsze miesiączkę dostaje w 31 dniu cyklu. Bóle brzucha mam okropne ale ból piersi w czasie okresu zanika. W tym miesiącu jest jakoś inaczej. W czwartek pobolewal mnie brzuch. W piątek w 29 dc dostałam okres ale lekko krwawilam . W sobotę krwawienie było średnie i 2 razy zaslablam. W niedzielę już tylko plamilam i dzisiaj też plamie. Piersi są bolesne i wokół sutkow mam takie małe wzgorki brodawki są duże. Ten brzuch jest taki tkliwy z lewej strony. Od połowy cyklu jadłam wszystko z wszystkimi słodkie ze slonym itd ale myślałam że to i mdłości to PSM. Szyjke mam nisko średnio twarda i zamknięta ale jakby taka luka była mała, wkoncu skądś ta krew musiała być. Nie wiem czy zawracać głowę mojej pani doktor jak myślicie co to może oznaczać? Miała któraś z was tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 14:05

  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 25 marca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A test ciążowy robiłaś??

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ