X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Skala miesiączka i objawy
Odpowiedz

Skala miesiączka i objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda1992 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam w tym miesiącu dziwny okres. Właściwie zawsze miesiączkę dostaje w 31 dniu cyklu. Bóle brzucha mam okropne ale ból piersi w czasie okresu zanika. W tym miesiącu jest jakoś inaczej. W czwartek pobolewal mnie brzuch. W piątek w 29 dc dostałam okres ale lekko krwawilam . W sobotę krwawienie było średnie i 2 razy zaslablam. W niedzielę już tylko plamilam i dzisiaj też plamie. Piersi są bolesne i wokół sutkow mam takie małe wzgorki brodawki są duże. Ten brzuch jest taki tkliwy z lewej strony. Od połowy cyklu jadłam wszystko z wszystkimi słodkie ze slonym itd ale myślałam że to i mdłości to PSM. Szyjke mam nisko średnio twarda i zamknięta ale jakby taka luka była mała, wkoncu skądś ta krew musiała być. Nie wiem czy zawracać głowę mojej pani doktor jak myślicie co to może oznaczać? Miała któraś z was tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 14:05

  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 25 marca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A test ciążowy robiłaś??

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ