Forum Starając się - ogólne Skrzepy podczas każdego okresu przy staraniach..
Odpowiedz

Skrzepy podczas każdego okresu przy staraniach..

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 lutego 2018, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to normalne? Czy Wy też tak macie? Ginekolog to olał. Może powinnam acard brać?

Jdz lubi tę wiadomość

• Blue Jane Koleżanka

Wysłany: 19 lutego 2018, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty tak nigdy nie miałaś? Skrzepy i fragmenty endometrium to normalne w krwi okresowej.

201811152844.png
  • Frufru Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2018, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak od dłuższego czasu, ponoć to normalne, więc się nie stresuj :)

f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Ojkaojka Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2018, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ogromne skrzepy, lekarze olewali, ale dla mnie to normalne nie było.
    Łykam acard i są mniejsze.
    Niewielkie skrzepy nie są niczym niezwykłym.

• Jeheria Autorytet

Wysłany: 2 marca 2018, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesto to objaw endometriozy, potrzebna laparo aby potwierdzic

1usaj44j3wyrhjnw.png
    qtch43r81ageahrl.png
    Starania od sierpień 2016
    Mutacja Leiden hetero, Hashimoto, IO, endometrioza I st., cienkie endometrium, MTHFR A1298C hetero, PAI hetero
    HSG ok, histero ok, kariotypy ok, nasienie ok
    10.08.19 punkcja - 17 pęcherzyków, 6 zapłodniono, 6 zarodków dotrwało do 3 doby
    13.08.19 transfer 9a, endometrium 7,6 mm,
    na zimowisku 5❄️: 4ab, trzy 3bb, 1bb
    beta 9dpt=61, prg 202
    beta 11dpt=159
    beta 15dpt=985, prg 242
    24 dpt ♥️
    10.05.2020 Maciej jest już z Nami :)
  • niutek87 Autorytet

Wysłany: 2 marca 2018, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie były przy endometriozie I stopnia, po laparoskopii już nie mam ich.

1usa3e5e3qvfg5wo.png
    2nn343r8pn0it7h3.png
    [*] Aniołek 7tc 08.2017

Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ