X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne skutki wywołania miesiączki luteina
Odpowiedz

skutki wywołania miesiączki luteina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 października 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hela wrote:
    hej dziewczyny! od jakiego dnia zaczynacie brać luteinę? lekarz kazał mi brac od 16 do 25dc, przy czym moje cykle sa średnio 32dniowe a owulację mam w granicach 19-22dc. Czytałam że luteina może wstrzymać owulację, nie wiem teraz czy warto brać ją tak jak lekarz kazał? co Wy na to? dodam, że przepisał mi ją ze względu na niski poziom progesteronu w 2 fazie...
    pozdrawiam
    Wiesz lekarze to czasami konowały....luteinę/duphaston zaczyna się brać dwa dni po potwierdzonej!!! owulacji.
    A co do lekarzy ja też mam owulacje zawsze między 18-21 dc a poprzedni gin 9 dc stwierdził u mnie PCO. Zmieniłam go i obecny gin od lutego mówi że jeszcze ani jeden cykl nie pachniał nawet pco...
    Trzeba niestety być czujnym i tak naprawdę sprawdzać gina. Jest na forum jedna moja psiapsiuła która chodzi do trzech ginów :P

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 7 października 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za info...

    Pójdę może pod koniec miesiąca do innego gina, zobaczę co on mi powie. Ale na pewno nie będę brała luteiny zanim nie stwierdzę że owulacja była :)

    pozdrawiam

    vanessa lubi tę wiadomość

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarka zaleciła Luteinę pomiędzy 20 a 25 d.c. a cykle mam 32 dniowe. Ta luteina ma pomóc w zagnieżdżeniu ale póki co nie udało się jeszcze. :(

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ