X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Dokładnie tak! Na pewno fajnie ze mamy dobre tam warunki do zagnieżdżenia ale to jednak za mało :( a przy jakiej wielkości Twoje pecherzyki pękają?
    Pomiędzy 20 a 22. Kilka monitoringów miałam i tak by to wychodziło mniejnwiecej

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:58

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Isaura dzięki za szybkie dodanie mnie na liście kochana!

    ależ prosze bardzo ;).

    Jak tam dziewczyny? Testowała któraś?

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 19:30

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczova- jak to mówią, póki @ nie ma jest nadzieja, może będzie późniejsze zagnieżdżenie to ma prawo 10dpo nic nie wyjsc.

    Isaura81 to mnie możesz wpisać na jutro na testowanie, dzis termin @ wiec jak nie przyjdzie to rano sikne;)

    tęczova, KAL, Nona lubią tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiece jaki ja mam luz w tym miesiącu (zobaczymy w przyszłym tyg czy tak będę pisać) jakoś do testowania mnie nie ciągnie :D wgl moja gin mówiła mi bym betę robiła bo w związku z wysokim LH moje testy mogą wychodzić fałszywie pozytywnie...

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Wiece jaki ja mam luz w tym miesiącu (zobaczymy w przyszłym tyg czy tak będę pisać) jakoś do testowania mnie nie ciągnie :D wgl moja gin mówiła mi bym betę robiła bo w związku z wysokim LH moje testy mogą wychodzić fałszywie pozytywnie...

    Mnie gin pow., że jeśli mam możliwość, to mam robić betę 1 dzień po terminie miesiączki. Bo jeśli są cb, to on chce o nich wiedzieć, a test nie zawsze pokaże.
    Najgorsze jest to, że ja jako olewator termometru i nie chodząca jeszcze na monitoring nie wiem jakiej dł. cyklu się spodziewać po ostatnich 36 dniach.
    Założyłam sobie na ten moment cykl 28 dniowy więc dziś jestem 10dpo i jak coś to w poniedziałek strzelam betę :D

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję, że nic z tego. Znowu. Staram się o tym nie myśleć, zająć czymś i jak najszybciej rozpocząć kolejny cykl.
    Usilnie staram się przypomnieć, jak ja to zrobiłam, że 2 lata temu zaszłam w ciążę. Co zatrybiło co teraz nie trybi. I nie wiem. A forum dodatkowo nakręca...

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Ja czuję, że nic z tego. Znowu. Staram się o tym nie myśleć, zająć czymś i jak najszybciej rozpocząć kolejny cykl.
    Usilnie staram się przypomnieć, jak ja to zrobiłam, że 2 lata temu zaszłam w ciążę. Co zatrybiło co teraz nie trybi. I nie wiem. A forum dodatkowo nakręca...

    Mnie właśnie forum uspokaja, bo pokazuje, że to nie jest rach ciach, że dziewczyny starają się po kilka lat, nawet 5-7. Forum mnie uczy pokory, serio :)

    edit. jedyne do czego to forum mnie skłoniło i "nakręciło" to do szukania dobrego lekarza. Wiem teraz, że lekarz jest od tego, żeby pomóc szukać przyczyn. Wiele dziewczyn z forum chodzi do lekarzy wiele lat i nie dostało takich badań jak ja na 1 wizycie. A tak naprawdę te badania pokazały, że mimo że wydaje się, że jestem zdrowa, to tak nie jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 10:05

    Pati88 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 19:31

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neona skoro po urlopie to trzymam kciuki, żeby zmiana klimatu Ci posłużyła :)
    OlivkowaMama ja tez nie wyczuwam większych szans w tym cyklu, jutro spodziewam się @ i dzisiaj oczywiście piękny spadek temperatury :( trochę smutno ale nic innego zrobić nie mogę niż walczyć w kolejnym cyklu.

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytając forum cały czas o tym myślę, o dniach płodnych, testach owu, gdzie starając się o pierwszą ciążę nie robiłam kompletnie nic. Nawet nie wiedziałam kiedy płodne wypadają :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Ja czytając forum cały czas o tym myślę, o dniach płodnych, testach owu, gdzie starając się o pierwszą ciążę nie robiłam kompletnie nic. Nawet nie wiedziałam kiedy płodne wypadają :)

    No ja nie robię testów, ani nie mierzę temperatury, więc to mi odpada.
    Ale każda z nas jest inna i musi sama wyważyć wszystko.

    tęczova, ja niestety nie pomoge, bo ja Wrocław. Ale szukaj na znanym lekarzu.
    Mamaginekolog jest z Warszawy ma u siebie na profilu dużo fajnych, młodych ginów, ogarnij gdzie pracują i może tam? :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    To mnie nie pocieszylas bo ma cały czas 38,5-39 :( a nasienie bez szału

    Nie chcę dołować, ale sami to przechodzimy. No powiem Ci, że pojęcia nie miałam, że to może taki skutek aż nieść za sobą. Ciekawe jak teraz wyjdzie badanie, w lipcu mąż ma robić po leczeniu serią profertilu. Ale może u Was na tyle mocne, że ich nie wybije gorączka. Każdy organizm ma swojego bzika. Głowa do góry! :)

    7u229jcgzsq578gy.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Mnie gin pow., że jeśli mam możliwość, to mam robić betę 1 dzień po terminie miesiączki. Bo jeśli są cb, to on chce o nich wiedzieć, a test nie zawsze pokaże.
    Najgorsze jest to, że ja jako olewator termometru i nie chodząca jeszcze na monitoring nie wiem jakiej dł. cyklu się spodziewać po ostatnich 36 dniach.
    Założyłam sobie na ten moment cykl 28 dniowy więc dziś jestem 10dpo i jak coś to w poniedziałek strzelam betę :D

    No ja mam 7dpo i testowac tu dzież betować zamierzam 12 lipca to będzie 13dpo :)

    Ja na początku źle podeszłam do forum, mocno mnie nakrecalo ale cb mnie nauczyły pokory i mała przerwa i przemyślenia że nie ciąża jest najważniejsza a moje życie codzienne a myślenie o ciąży mi to przyslanialo i wszystko pod ciążę było planowane, teraz jest inaczej trochę mam obawy że zaciąże teraz a 20 lecimy na wakacje i nie napijemy się drinka z parasolka hehe żyje normalnie a tu wchodzę bo Was lubię i żeby wiedzę pogłębić i cieszyć się z tymi co się udało i otrzymać wsparcie w chwili zwątpienia i niepowodzen.

    Akceptacja!
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie zalamujecie sie. Kiedys zaskoczy i zycze kazdej z was by jak najszybciej. W naszym szczesliwym cyklu test zrobilam jakies 11dpo i nie liczylam nawet na 2 kreske. Temp nie zawsze jedt asekwatna do tego co sie dzieje w naszym organizmie. U mnie ten cykl nie roznil sie w ogole od tych nieciazowych a temp tez byla na niskich poziomach. Sama pisalam tutaj ze kolejny cykl w dupe a jednak sie udslo. Glowa do gory!

    Ps to co dalo mi to forum to napewno umirjetnosc strwierdzenie kiedy mniej wiecej jest ovu. Z ttch negatywnych rzeczy to nie wiedzialam ze az tyle jest cb albo poronien na pozniejszym etapie. Jak zaszlam w 1 ciaze to nawet nie myslalam o tym odrazu wiedzialam ze bedzie ok. Teraz przez wieksza wiedze odczuwam lekki stres czy wszytsko jest ok. Mieszkam w uk wiwlec 1 skan bede miec w 12 tyg. Mam nadzieje ze dzidzia sie rozwija bo wciaz przed oczami mam historie Kati ktora poronila w ponad 12tyg :(

    Tak czy siak musi i bedzie dobrze ! A za was wszytskie trzymam kciuki

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Dziewczyny nie zalamujecie sie. Kiedys zaskoczy i zycze kazdej z was by jak najszybciej. W naszym szczesliwym cyklu test zrobilam jakies 11dpo i nie liczylam nawet na 2 kreske. Temp nie zawsze jedt asekwatna do tego co sie dzieje w naszym organizmie. U mnie ten cykl nie roznil sie w ogole od tych nieciazowych a temp tez byla na niskich poziomach. Sama pisalam tutaj ze kolejny cykl w dupe a jednak sie udslo. Glowa do gory!

    Ps to co dalo mi to forum to napewno umirjetnosc strwierdzenie kiedy mniej wiecej jest ovu. Z ttch negatywnych rzeczy to nie wiedzialam ze az tyle jest cb albo poronien na pozniejszym etapie. Jak zaszlam w 1 ciaze to nawet nie myslalam o tym odrazu wiedzialam ze bedzie ok. Teraz przez wieksza wiedze odczuwam lekki stres czy wszytsko jest ok. Mieszkam w uk wiwlec 1 skan bede miec w 12 tyg. Mam nadzieje ze dzidzia sie rozwija bo wciaz przed oczami mam historie Kati ktora poronila w ponad 12tyg :(

    Tak czy siak musi i bedzie dobrze ! A za was wszytskie trzymam kciuki
    Ja tez jestem z Uk i w sumie ciesze sie ze jesli zaciaze to nie bede miala nawet gdzie isc na bete i tych tysiac niepotrzebnie stresujacych badan.. bedzie co bedzie, nie zmienimy tego niestety. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 11:53

    10.09.2019 Marcel
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle ze do forum, podobnie jak do wszystkiego trzeba podejść z dystansem... ja ostatnio miałam przerwę od udzielania się tutaj i w sumie nic to nie zmieniło a tak jak piszecie- z forum można się wiele ważnych rzeczy dowiedzieć :) mam nadzieje ze będzie jak pisze Marika- każda z nas kiedys zaskoczy :) oczywiście ze chciałoby się już ale może właśnie to jest dla nas mega lekcja pokory., przynajmniej ja to tak przyjmuje. Zgadzam się z KAL ze trzeba cieszyć się życiem codziennym, jak będziemy miały małe brzdące to nie będzie już tak lekko;)

    Magda - mbc, MałaMi90, OlivkowaMama, tęczova lubią tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Nie chcę dołować, ale sami to przechodzimy. No powiem Ci, że pojęcia nie miałam, że to może taki skutek aż nieść za sobą. Ciekawe jak teraz wyjdzie badanie, w lipcu mąż ma robić po leczeniu serią profertilu. Ale może u Was na tyle mocne, że ich nie wybije gorączka. Każdy organizm ma swojego bzika. Głowa do góry! :)

    Pocieszenie takie ze trwała dobę wiec może nie wytłukli wszystkich zobaczymy :) będzie co ma być ;) dobre ze w chorobie seksu nie odmawia haha

    qb3cpiqv120x7xhb.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ