X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

sny..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja chodzę co niedzielę do Kościoła, modlę się codziennie. Chodzi mi jednak o to, że moja modlitwa po tych wszystkich doświadczeniach jest inna. Coś się we mnie zmieniło, nie mam podejścia, że trzeba przyjmować i godzić się na wszystko co przynosi los, bo z tym kojarzy mi się ślepa wiara. Może i grzeszę tym co piszę, ale tak właśnie myślę.
    Rozumiem jednak to, że masz nieco inny stosunek do tego tematu i bardzo to szanuję, bo każdy wiarę czuje inaczej i z tym nie można dyskutować.

    Maracuja
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też absolutnie nie zgadzam się ze wszystkim! Nie jestem jakąś fanatyczką religijną :)
    Ale nasz temat od snów odbiegł :)
    Dziś niestety dzieciaczki mi się nie śniły, tylko jakaś babka, która chciała wszystkich wyzabijać :( a w drugim to swoją restaurację miałam :D

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snów o dzieciach od dawna miałam wiele, przez ostatnich kilka miesięcy była cisza, aż do tego cyklu, który okazał się szczęśliwy. A śniło mi się, że chodziłam z taaakim dużym brzuchem, sen był taki wyraźny i doskonale go zapamiętałam. Teraz zamienia się w rzeczywistość :)

    Misty87, Fidelissa, natasza82, zAgatka lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to fakt, trochę popłynęłyśmy .

    A z tymi snami, to mi też czasem śnią się jakieś koszmary. To chyba kwestia napięć, ale z restauracją całkiem przyjemny. Chyba mógłby się nawet spełnić.

    Moi to w takim razie gratuluję, piękny sen, zwłaszcza, że się urzeczywistnił. Marzenie!

    Maracuja
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję! :)

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę wam, żeby wasze najpiękniejsze sny również się urzeczywistniły :D
    <3

    Misty87 lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi jeśli mogę zapytać, za którym razem się udało?

    Maracuja
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    Fidelissa dokładnie tak jest. Rozumiem kobiety, które martwią się, że wydłużający się czas oczekiwania na kolejne dziecko jest trudny, ale mając już jedno wiedzą, że dzieci mogą mieć i prawdopodobnie zajście w ciążę jest kwestią czasu. Poza tym miały szansę przytulić do piersi upragnione maleństwo, karmić je, przewijać, cieszyć się pierwszym ząbkiem, kroczkiem, pierwszym słowem Mama..a my nie wiemy czy w ogóle będzie nam to dane. Coraz gorzej to znoszę. Od wczoraj łzy same cisną mi się do oczu i nie mogę tego w żaden sposób powstrzymać.
    Maracuja jak ja cię rozumiem. Jak przychodzi@. Ból psychiczny i fizyczny jest tak wielki ze cały czas płacze.....nie mogę patrzeć na dzieci kuzynów straszne....

    Maracuja lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Moi tez chciałabym tak napisać kiedyś....:))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Hope2 Przyjaciółka
    Postów: 79 65

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Pragnę się dołączyć do śniących o dziecku. Dzisiaj też miałam sen, że urodziłam dziecko. Cały czas myślałam, że to będzie chłopiec, a lekarz powiedział, że to dziewczynka. Masakra, to było takie realne, że aż nie mogłam uwierzyć po przebudzeniu, że to sen. Czy nasze marzenie stanie się kiedyś codzienną radością? Boże pomóż, bo czasami człowiek naprawdę traci nadzieję.... Ja doskonale rozumiem dziewczyny co czujecie podczas mszy św. Mam to samo, szczególnie, gdy chrzczone są dzieci - jest mi baaaardzo smutno :-(

    Maracuja, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Hope
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze, że jest to forum, że mogę się z Wami podzielić tym wszystkim. Z bliskimi nie umiem o wszystkim rozmawiać. Czasem trudno się otworzyć.

    Czasami śniąc o dzieciach, o tym, że leci mi pokarm z piersi, mam wrażenie, że jestem bliska paranoi. Dla kogoś kto tego nie przeżywa jest to niepojęte, ale dla nas takie sny to często wielkie przeżycie.

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie mysle... moze przez to intensywne myslenie jest problem z zajsciem... dziewczyny musimy miec jakas odskocznie! Ja dopiero pierwszy cykl, ale widze jak sie nakrecilam i boje sie, ze to wcale nie pomoze. Najgorsze jest to, ze najczesciej dzieci maja osoby, ktore ich nie chca! To jest nie fair...

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To proponujcie odskocznie. Praca sie nie nadaje:))

    qq87j44jhto0od0f.png


1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ