X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SPOSÓB NA FACETA?
Odpowiedz

SPOSÓB NA FACETA?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 7 października 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm u mnie jest tak ze moj maz na poczatku startan bardzo czesto chcial interesowal sie dniami plodnymi itd pozniej byl etap kiedy kochalismy kiedy chcielismy ale z czasem kochalismy sie coraz rzadziej...zaczelam nie mowic kiedy mam plodne nie naciskalam nie rozmawialam o potrzebie posiadnia dziecka-wtedy kochalismy sie poza dniami plodnymi a jak zblizaly sie plodniaki w mojego meza wchodzil misiek-niechce misie....boli glowa jestem zmeczony(nie pracuje siedzi w domu ze wzgledu na chorobe) zaczelam rozmawiac..mowic o swoich potrzebach-nie poskutkowalo wychodzilam z inicjatywa na <3 niestety dalej byl na nie w plodniaki (za duzo wiedzial o tym kiedy sa jaka wtedy jestem itd itd) odpuscilam dalam czas i nie zmuszalam do kochania...niestety nic nie dalo efektow dalej coraz rzadziej sie kochamy....kiedys moglismy robic to 3-4 razy w tyg teraz jest 3-4 razy w miesiacu i daleko od plodniakow....oj daleko i tylko z mojej inicjatywy...teraz jestem na etapie czekania na ruch ze strony meza niby jest z nami normalnie ale ja zaczynam sie czuc zle....bo to ze u nas zimno w lozku bardzo mnie boli i wpedza w glupie mysli...
    ale mamy tez ciezka syt bo maz mial w sierpniu operacje byl w szpitalu 3 tyg i ciagle na antybiotykach stracil prace i noga dalej sie nie goi i znow idzie do szptala w styczniu wiec do tej pory zero szans tym bardziej ze prawie sie nie kochamy...zdziadzialismy...a do tego dochodza problemy z nasieniem meza...takze jest zle i ja juz chyba wykorzystalam wszytko i naciski i zmuszanie i olewanie i odpuszczanie narzekanie bycie mila ulegla spokojna kuszaca...jest po prostu zle...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 października 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak u mnie będzie, narazie na wszystko się zgadza, bierze tabletki. Wcześniej rozmawialiśmy zanim przyjechała do niego, że będziemy nawzajem się adorować, nie zmuszać się.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ