X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Spóźnianie się okresu o 6 dni
Odpowiedz

Spóźnianie się okresu o 6 dni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Akuczi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 września 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Proszę o pomoc, bo jestem w kompletnej rozsypce. Robiłam to z moim partnerem 10 lipca bez zabezpieczenia. Dzień później dostałam okresu i w sierpniu też. A teraz go nie mam, spóźnia się już 6 dzień! Dodam, że od 1 września ćwiczę taniec i jestem osobą nad wyraz nerwową. Nigdy wcześniej okres mi się nie spóźniał. Nie mam objawów typowo ciążowych (bolesne piersi i ich powiększenie, żyłki, poranne nudności) mam jak przed okresem (bolące podbrzusze). Mój śluz jest biały jak zwykle i mam uczucie wilgoci. Teraz jeszcze bardziej się denerwuję, bo mam 19 lat i nie jestem gotowa na dzidziusia :(. Proszę o jak najszybszą pomoc!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2014, 15:36

  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 14 września 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test. Ewentualnie wyciągnij z kieszonkowego trochę więcej złotówek i idź na badanie krwi beta HCG to wtedy będziesz miała pewność co do wyniku.
    Przyczyny braku miesiączki mogą być różne. W sumie to sama sobie odpowiedziałaś na swoje pytania, bo piszesz że objawów nie masz a jesteś osobą nerwową to też może być przyczyną. Intensywne treningi, które rozpoczęłaś też mogą wpływać na rozregulowanie cyklu.
    Więcej Ci raczej nikt nie pomoże, chyba że lekarz ginekolog ;)

    <3 49 cykl starań...
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 września 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okres najdłużej spozniał mi sie tydzień, możliwe że przez stres, nerwy itd.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 15 września 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojniem to nei ciaza :D

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ