X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha dokładnie Lena!!!
    Belen przygotuj plan B :-)
    Dziewczyny ale mam stresa przed jutrzejszym hsg.
    Staram się myśleć o czym innym ale to silniejsze ode mnie!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2015, 14:50

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, podoba mnie się Twoje podejście do tematu!

    Żabko, jutro będę trzymała kciuki od rana. Może jakaś kąpiel na rozluźnienie albo film, żeby zająć myśli czymś innym? Najbardziej pomógłby chyba kieliszek koniaczku, ale niezbyt to wskazane. A plan B z przyjemnością sobie przygotujemy. Zdecydowanie wolę spędzić przyszłe wakacje w domu, z brzuchem, niż na plaży, ale tylko z mężem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Jestem po wszystkim dostałam głupiego Jasia,bol faktycznie był mocniejszy od @ uczucie takiego rozpychania ale jajowod który mi pozostał okazał się drozny juuupi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka to suuper :) mnie hsg czeka pod koniec grudnia :/ boje sie jak nie wiem bo ze wzgledu na endometrioze jestem na 100% pewna ze mam niedrozne jajowody

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz który robił zabieg powiedział żeby się starać w tym cyklu bo są szanse duże a ja do niego ze jak mi da pewność że ciąża się utrzyma to zaraz będę tworzyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 13:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja godzine przed zabiegiem wzięłam 2x nospe i ketonal a nogi miała z waty tak się bałam zabieg trwał 5 min. Ja odpuszczam bo u mnie przyczyna jest nie utrzymanie ciąży a lekarz nie widział wyników i hsg także zobaczymy co powie jak dojdę do niego i endokrynologa jeszcze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 13:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nawet 2 ketonale nie pomoga :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla ja też jestem słaba na ból pomogą pomogą nie czytaj o hsg bo tam jakoś wszystko wyolbrzymione. Dasz radę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) będzie trzeba dać radę

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz ja trzyma kciuki za ciebie!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa mac ręce mi opadły moja prolaktyna na czczo 168,9 jest w normie po 1h-6032 po 2h-3050 przecież to aż 35 razy wyższa!!!! O matko!!!!
    Poszłabym do gina teraz bo jestem ciekawa co on na te wyniki ale brakuje mi do kompletu progesteronu zastanawiam się czy on ważny jest aż tak bardzo.
    Endo mam 30.11

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 18:00

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Hej,
    Jestem po wszystkim dostałam głupiego Jasia,bol faktycznie był mocniejszy od @ uczucie takiego rozpychania ale jajowod który mi pozostał okazał się drozny juuupi

    Żabka, gratulacje :)) Może warto posłuchać lekarza i spróbować w tym cyklu? Może ciąża się utrzyma? Nigdy nie wiadomo kiedy los nam sprawi niespodziankę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z chęcią belen fiuuuuu było by zaj....cie!
    Ale się boje bo w wynikach jest kiepski bardzo androstedion,kortyzol i insulina z prolaktyna! Bardzo bym chciała ale ten lek jest silniejszy.Lekarz po zrobieniu hsg mówił żeby macicę sprawdził?!? siedzę i myślę o tym. Zobaczymy odbieram dziś wynik hsg i ogólne badania co robiłam na NFZ.
    Ja już nie wiem co myśleć zależy mi teraz na czasie żeby zaskoczyć póki mam pracę planuje się zwolnić bo nerwowo nie wyrabiam :-( :-( ale jeśli będzie się trzeba leczyć to trudno zwolnie się i poszukam innej pracy a czas pokaże jaki Góra scenariusz napisała dla mnie :-)

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś z Was borykała się ostatnio ze strasznym wypadaniem włosów ? Już nie daję sobie rady. Podczas mycia/ suszenia wyciągam je garściami. Już powoli tracę nadzieję i chyba zostanę łysa. Łykam od jakichs 2 tygodni Vitapil. Nie wiem, czy jest zalecany przy staraniach o dziecko, dodatkowo czy nie utrudnia zajscia w ciaze w jakims stopniu bo na ulotce nie ma jasnych informacji. Ratunku... :(

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    bardzo bym chciala moc sie do was dolaczyc,

    na razie tylko wiem ze 13.11 jedziemy na badania do genetyka do warszawy, zobaczymy jaki bedzie wynik badan, i czy bede miala w przyszlym roku w obojetnie jakim miesiacu siłę sie starać?

    moja historia jest smutna,
    jak ktos ma silne nerwy to mam wszystko opisane w pamietniku

    pozdrawiam

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Może któraś z Was borykała się ostatnio ze strasznym wypadaniem włosów ? Już nie daję sobie rady. Podczas mycia/ suszenia wyciągam je garściami. Już powoli tracę nadzieję i chyba zostanę łysa. Łykam od jakichs 2 tygodni Vitapil. Nie wiem, czy jest zalecany przy staraniach o dziecko, dodatkowo czy nie utrudnia zajscia w ciaze w jakims stopniu bo na ulotce nie ma jasnych informacji. Ratunku... :(

    na wypadanie najlepszy jest biotebal jest to lek a nie suplement diety jak wiekszosc reklamowanych specyfikow

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati znam Twoja historie jest niestety bardzo smutna. Jesteś silna babka i wierze że dołączysz do nas. trzymaj sie cieplutko. :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa i Pati witam się
    Pati poczytam twój pamiętnik wieczorem współczuję Ci i trzymam kciuki :-)
    Antylopa mi tak wypadały włosy jak się okazało że mam chora tarczyce leki mi żadne nie pomagały a czy ty jesteś chora badalas się???

    Odebrałam wynik hsg jest ok. Tsh spadło mi do 1,2 super. Boję się dziewczyny bo objawy niektóre i reszta moich wyników tych wysokich wskazuje na nadnercza albo przysadke. Oczywiście nie jestem lekarzem i poczekam na ich zdanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 16:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucielo....
    Jutro idę do gina na 9 bo było miejsce mam nadzieję że coś zaradzi i wymyśli z tych wyników. Będę chociaż wiedzieć co myśli gin bo endo mam 30.11.

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ