X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati kochana Przeczytałam twój pamiętnik bo znalazłam chwilę...........nie umiem cie pocieszyć nawet słowami Płacze jak bober z powodu twojego nieszczęścia.
    Trzymaj się bądź silna masz dla kogo żyć! Synek jest w niebie jest mu tam dobrze i czeka na was. Kochana musi być dobrze.
    Na myślenie pozytywne jest może jeszcze za wcześnie ale nie trać nadzieję ona umiera ostatnia!!!!
    Życie jest nie sprawiedliwe!!! Ja też wyklinalam i źle myślałam dlaczego ja inne nie dbają o siebie,piją,narkotyki biorą zachodzą od tak a potem wyrzucają gdzie popadnie...........życie jest okropne.
    Trzymam mocno kciuki za ciebie abyś się podniosła i walczyła dalej uda się zobaczysz!
    To co ja przeżyłam to pikuś w porównaniu do ciebie. Pamiętaj nie jesteś sama!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati mam nadzieję że nie gniewasz się że tutaj wyraziłem swoje zdanie na temat twojej historia. Działalam odruchowo.
    Jest mi cholernie przykro....tulę cie

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 3 listopada 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie gniewam się.
    Jest mi milo ze mogę sobie tak po prostu popisać tutaj.
    Boję się trochę tych badań 13.11 a raczej ich wyników a na nie tez pewnie będę trochę czekała.

    żabka04 lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 3 listopada 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati,
    Bardzo mi przykro. Bardzo, bardzo Ci współczuje.
    Czy myślałaś moze o jakiejs wizycie u psychologa terapeuty? Za Toba bardzo ciezkie przeżycia i uwazam, ze warto o tym pomyslec.

    Antylopa,
    A badales Ty tarczyce w zwiazku z tym wypadaniem włosów?
    Stara metoda mojej babci, ktora mi kiedys pomogła to wcielanie nafty kosmetycznej. Ja w te wszystkie witaminy syntetyczne mało wierze.

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również się cieszę że ktoś mądry wymyślił to forum i mozna się pozalić, wylać swoje żale, wesprzeć,pogadać, poczytać itd
    Ja też miewam takie napady oglądając film ostatnio się poryczlalam jak widziałam dziecko tulace mame :-(
    Pati uważam że nie ma czego się bać. Dowiesz się jaki był powód, gdzie tkwi problem i na pewno Ci/ wam się przyda na przyszłość aby uniknąć podobnej sytuacji.
    Oczywiście życzę cie z całego serca żeby się udało zostać ponownie mama.
    Ja też się boje.po kolejnym poronieniu zrobiłam na własną rękę badania teraz już mam komplet wyników i mnie przeraża że mam/mogę mieć mnóstwo chorób.
    Najważniejsze jest zdanie ostatnie lekarza a potem czas pokaże :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 21:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati tak jak Lena pisze może byś udała się/chciała /mogła udać się na jakąś terapię nawet we dwoje żeby było raźniej do psychologa/psychiatry.
    Twój mąż mam nadzieję że sobie radzi ale pewnie też by mu się przydało takie spotkanie żeby wyrzucił z siebie.
    Nie nalegam decyzja należy do ciebie.
    Piszę tak bo sama poszłam do psychiatry po ciazy pozamacicznej otarłam się o śmierć i prawie osierocilam córkę. Pamiętam jak mąż płakał mi na łóżku i cieszył się przez płacz że żyje bo on sobie tego nie wyobrazal co by byli dalej beze mnie. Wiem że bardzo przeżywał i również czuł gniew q końcu facet to też człowiek z sercem chociaż z innej planety :-))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 21:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę pisać po troszkę bo mi ucina to chyba kara bo za długie litanie pisze hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 21:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati czytając twój pamiętnik myślałam że piszesz o mnie na początku.
    Też jestem w sytuacji ze mam pracę i muszę wybrać ciąża albo zmiana pracy a tu na złość nic się nie udaje tyle dobrego że wychodzi.
    Nie wiem czy mi się uda w grudniu zaskoczyć i utrzymać ciaze.bo wyniki są złe nie wiem czego się spodziewać po lekarzach ile będzie trwało leczenie. Tyle dobrego że miałam hsg i wszystko przeczyszczone także jeszcze szybciej by poszło :-)
    W styczniu chce złożyć wypowiedzenie m-ne ale muszę się dowiedzieć czy przywruca mnie do pracy jak zajdę w ciążę w styczniu.

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 3 listopada 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka, życzę Tobie jak najlepszych wyników, powrotu do pełnej formy i zdrowej ciąży najdalej w pierwszym kwartale przyszłego, szczęśliwego roku!

    Pati, tak bardzo mi przykro, że aż posmutnialam :( Wierzę w pomyślny obrót spraw. Trzymam mocno kciuki za Ciebie!! :)

    Antylopa, mnie włosy wypadają garściami od zawsze. Jest ich pełno podczas mycia głowy, rozczesywania, nawet w łóżku (wypadają mi podczas snu). O dziwo hormony mam w normie. Trycholog, którego odwiedziłam załamuje ręce i nie wie co w takim razie może być przyczyną. Podejrzane, że u Ciebie tak nagle zaczęły wypadac. Badałas już hormony?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 listopada 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane :)
    wiedze że powoli sie kumulujemy :)

    Pati kiedys czytałam Twoj pamietnik ..bardzo mi przykro .. :( jeslichodzi o badania.. o wyniki .. ja ze swojej str powiem .lepiej wiedziec na czym sie stoi .. i znac wroga ,
    mamnadzieje z etrafisz na dobrego peycho terapeute - najlpiej takiego ktory ma na codzien do czynieni a z leczeniem niepłodnosci, z poronieniami itp .. takich zazwyczaj znajdziesz w klinikach . ze swojej strony mega polecam..
    dwa mamnadzieje ze znajdziesz u nas wsparcie , mozliowsc wygadania :)
    tzrymam kciuki <3

    ja wczorajodebrałam wynik CRP na szczescie spadło z 17 na 3,6 wiec beda mogli mnie szczepic :)

    tak wiec jutro 1 szczepionka na wzw , za tydzien druga a 16 listopada mam nadzieje ze histeroskopia sieodbedzie ;)
    teraz czekam zeby małpa przyszła :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 4 listopada 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    chodze juz do psychologa, kolejna wizyte mam jutro, ale chyba tez zaczne chodzic do psychiatry,
    jakby nie moj partner to chyba by mnie juz na tym swiecie nie bylo,
    najgorsze jest to, ze nie mam pogody ducha jak kiedys, a dziewczynki to widza bo maja juz 9lat,

    zaraz sie zbieram na cmentarz do Ksawierka, bo kilka razy w tygodniu jezdze do niego, tylko tyle mi pozostalo

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen Dziękuję :-)
    Ania trzymam kciuki za badanie a @ wredna niech nadchodzi bezboleśnie :-)
    Pati super ze masz takiego partnera jest kochany :-)

    Ja byłam dziś u gina z tymi wynikami od strony gina jestem zdrowa jak kon bardziej widzi problem w immunologi gdyż już mam dziecko zdrowe itd. A w immunologi ciąża zdrowa może się pojawić co ileś tam cykli w życiu kobiety ahhhh
    Udało mi się zapisać w genesis na kariotypy na 28.11 słuchajcie tego roku wow!!!!!!cieszę się z Wrocka rezygnuje tam wizyta dopiero na 01.2017!!!!
    Gin mówi że mam insulinooprnosc ale lekka :-(
    Poprosiłam endo żeby spojrzała na moje wyniki zgodziła się jutro na 7:30 zobaczymy



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 12:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie uwierzycie badania i konsultacje w poradni genetycznej mam 18.11.2015 zwolniło się miejsce ale z......ście!!!!!
    lecę po dziecko do przedszkola :-)

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    nie uwierzycie badania i konsultacje w poradni genetycznej mam 18.11.2015 zwolniło się miejsce ale z......ście!!!!!
    lecę po dziecko do przedszkola :-)
    to super,
    a jakie badania bedziesz miala robione?

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati nie mam pojęcia jakie i co się robi za badania.
    Jade tam pierwszy raz. Gin kazał mi zapakować te badania co zrobiłam na własną rękę bo na pewno się przydadzą mówił o kardiotypach a czy one się dzielą czy co nie mam pojęcia nie doczytałam jeszcze o tym hihihi
    Jak wiesz o co chodzi tam w tej poradni to pisz będę wiedziała czego się spodziewać :-)
    Mam wziąć jeszcze męża ze sobą bo pobiorą krew po konsultacji.
    Ja porobilam sobie przeciwciała wszystkie tzn konkretne ale wszystkie ujemne.

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jade 13.11 do profesora Zaremby na sobieskiego do warszawy,
    my akurat mamy byc na czczo bo dzwonilam w poniedzialek i sie pytalam,
    ja wiem ze na pewno mutacje genu MTHFR bedziemy mieli robiona, a co jeszcze to sama nie wiem,
    mi kazali jechac z wynikami badan tj homocysteina, b12 i kwas foliowy (ktory mi wyszedl powyzej normy) dlatego boje sie ze cos jest ze mna nie tak
    to ide pierwsza na odstrzal, dam znac co i jak,
    ja mam 250km do warszawy, wiec wyjazd o 4 rano na czczo w dodatku, to nie zaciekawie, ale dam rade, gorzej bedzie z czekaniem na wyniki, bo czytalam ze na wyniki badan genetycznych sie troche czeka tzn od 4 do 8 tygodni

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj rozmawiałam z ginem właśnie o klasie foliowym bo ja mam 40 ng/ml norma 4,60-18,70 i powiedział że jest tak wysoki bo długo go zażywalam. Więc z skąd ta myśl że przez to coś nie halo z tobą?

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    nie uwierzycie badania i konsultacje w poradni genetycznej mam 18.11.2015 zwolniło się miejsce ale z......ście!!!!!
    lecę po dziecko do przedszkola :-)

    Ale farcik :) rewelacyjnie! A nie orientujesz się może czy w tej immunologi zdrowa ciąża występuje co stałą liczbę cykli czy to może jest loteria i nie da się tego przewidzieć?

    Pati, od 4 rano na czczo zemdlałabym na pewno. Nieludzko wczesna godzina. 8 tygodni oczekiwania na wyniki- strasznie długo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadę do zielonej góry mamy w jedną stronę ok 100km tyle dobrego.
    Oczywiście Pati napisz jak było.
    Ja jutro do endo coś czuję że czeka mnie leczenie i chyba muszę się zwolnić i szukać nowej pracy tzn nie wypali mi ciąża do stycznia. Tak mi szkoda tej wypłaty tzn tak wysokiego macierzyńskiego. Trudno życie!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 18:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen powiedział że to loteria!
    U mnie dodatkowo owulja co drugi mc bo mam jeden jajowod to już dopiero fiuuuuu do potęgi fiuuuuuuuu. Szkoda
    Też mnie martwią te wyniki w poradni my chyba dostaniemy prezent pod choinkę centralnie by wyszło dzień przed świętami aż mi ciary oda jak pomyślę jaki stres i co tam pisze.

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ