X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam infekcję okolic intymnych chyba, wczoraj twarożkowaty śluz, szczypie, swędzi i wszystko jakieś takie obrzmiałe.... kobiety to jednak mają przekichane...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, przeglądam forum sporadycznie od jakiegoś czasu.. tzn. od kiedy bardziej świadomie staramy się z M. o potomstwo. Jakiś rok temu, może półtora zdecydowaliśmy się, że już czas, ale bez spiny chcieliśmy zostawić sprawy "same sobie". Niestety nic z tego nie wyszło i od 4 m-cy staram się regularnie mierzyć temp. i miałam 2 razy monitorowany cykl. Niestety póki co bezowocnie. Tzn. czekam do czwartku na @, ale mam nadzieję, że się nie doczekam.
    Po pierwszym monitoringu ze względu, na to, że u mnie wygląda wszytko ok, gin dała mi zastrzyk ovitrelle i duphaston od 16 do 25 dc. Cykle mam najcześciej 27-dniowe +/- 1 dzień. Niestety nie zaskoczyło, kolejny cykl był bez monitoringu, ale od 19 do 23 dc miałam plamienia, co mi się nigdy nie zdarzało. Naczytałam się, że to implementacja i czekałam na miłą wiadomość. Niestety nie wyszło. 2 mce temu znowu poszłam na monitoring, endo super, komórka wzorowa, więc w razie czego znowu duphaston. Niestety znowu nici. Ten cykl znowu jestem bez monitoringu i znowu mam taka sytuację, że od 20 dc do wczoraj, czyli 24 dc miałam plamienia. Dziwi mnie to bardzo, bo nigdy mi się to nie zdarzało. Do gina ide dopiero w marcu/kwietniu bo i tak na razie M. w delegacji. Czy spotkałyście się z czymś takim? Plamienia pojawiły mi się tylko dwa razy i to w kolejnym cyklu po duphastonie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 21:25

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pantaera jedyne co ci mogę powiedzieć, to że wydaje mi się, ze te plamienia mogą być skutkiem brania duphastonu właśnie. Ja przed braniem dupka nie miałam plamień ani przed ani po @ a teraz odkąd biorę dupka (też od 15-25 dnia cyklu, teraz będzie 3 cykl z nim) to plamienia mam i przed i po @. I cykle mi się dosyć skróciły i mam wrażenie, że zaczęłam mieć wczesne owulacje, nawet ok 9 dnia cyklu.
    A już nie wspomnę, że przez niego mam mega objawy ciążowe, które niestety ciąży nie oznaczają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:03

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie mam dzis plemienia nie biore dupka . Chyba pierwszy raz w zyciu mam a do tego w 7 dc

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia92 wrote:
    A ja mam infekcję okolic intymnych chyba, wczoraj twarożkowaty śluz, szczypie, swędzi i wszystko jakieś takie obrzmiałe.... kobiety to jednak mają przekichane...


    To brzmi na infekcje:-(
    Gdyby cie nie swedziało to bym powiedziała że chyba jesteś w ciąży bo u mnie sluz serowaty był objawem ciazy:-)
    Idź do gina niech zobaczy jak to wygląda i coś przepisze jak nie zostaje Ci apteka ja kupiłam bezpieczne tabsy dopochwowe nawet kobiety w ciąży je używają bardzo skuteczne invag i dokup sobie maść i smaruj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do plamien nie pomoge bo nigdy ich nie miałam :-(

    Dziś lecę do gina na 8:30 już przebierać nogami że stresu i szczęścia:-)
    Potem ok 14 pojadę po wyniki wrrrr
    Miłego dnia :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie mi czy może występować plamienie przy infekcji układu płciowego? Od dwóch dni mam naprawdę niewielkie plamienia przy podcieraniu się w toalecie, śluz co prawda zmienił konsystencję, szyjka wysoko i zamknięta, a do miesiączki jeszcze tydzień. Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, żeby infekcja tak wpłynęła na te plamienia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babel ma 2,91cm i 176/min yeeeee
    Dostałam kartę ciąży i fotki :-)
    Dostałam również skierowanie na badania prenatalne mam się umówić na 10 lub 14.03 i będę miała bezpłatne nie wynikała dlaczego może wiek a może tyle poronien nie wiem ważne że będą.
    Zrobił cytologię a na szczęście patyczki bo nie chciał żebym krwawily czy plamila i znowu od zmysłów odchodziła:-)
    Za wizytę dzisiejszą musiałam zapłacić ale to też nie ważne bo taki też miałam zamiar poprostu głupio mi cały czas za free mnie przyjmował:-)

    Jestem przeszczesliwa i jakoś mi lżej na sercu:-)
    A teraz robię śniadanie mężowi i obiad i chyba sama coś zjem:-)

    Zaraz fotkę wstawie;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/bec137e1fedd.jpg

    a to moje ręce po wczorajszych wkłuciach :

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0acfc34d46db.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2e37e6a72052.jpg

    siniaki troche ciemniejsze

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko współczuje ale powiem ci ze ja takie siniaki mam po każdym pobieraniu krwi.
    A maluszek ślicznie rośnie:*
    Jejku nie moge jeszcze uwierzyc ze maluszka masz pod sercem trzymam kciuki za dalsza ciążę no i zdrowego maluszka.
    SmacZnego

    żabka04 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko super:-) bardzo się cieszę że babel rośnie:-)

    Mnie mąż napada codziennie hihi powiedział że coś z tego będzie i tak działamy codziennie wieczorem:-)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Klaudyś i Kas:-)

    Kas trzymam kciuki i oby miał rację twój mąż tak jak mój. Mój też tak gadał a teraz jak wspominamy to mówi że jakbym się go słuchała od początku to już bym dawno była w ciąży hahaha

    Klaudyś ja też nie wierzyłam miałam mieszane uczucia i obawy a dziś kiedy mnie gin zbadał i wręczył karte ciążową byłam i jestem hahah przeszczęśliwa i pewniejsza że to naprawde się dzieje :-)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale popatrz mowilam ze będzie i jestes:* odalam ci moją magie . teraz ty musisz dmuchać, chuhac na mnie :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś tfffffffu tfuuuuuuuuuuuu, pluuuuuuje,chucham i czaruje na ciebie i reszte dziewczyn :-)

    Od samego poczatku zostawiałam wiruski z Belen i reszta dziweczyn;-)

    Uda sie zobaczysz jak tam tarczyca twoja robiłaś badania??

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te ostatnie co mialam chyba miesiąc temu i teraz czekam do polowy marca aby kolejne zrobic
    Ale cos mi sie zdaje ze do 2 juz spadla.
    Dzis mam rehabilitacje i przeczytałam ostatnio w tym pokoju gdzie laser ze przeciwwskazana:nadczynnosc tarczycy
    Normalnie myslalam ze tam rozniose wszystko bo to mi pomagalo

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ty chyba masz niedoczynnosc ?!
    Jakie masz tsh?

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczelam sie leczyc na nadczynnosc i w papierach wpisana mam. A pozniej poszlo mi na niedoczynnosc i teraz w normie jest bo tabletek z jodem nie biore

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3,49 albo 3,14 nie pamietam a nie chce nmi sie grzebac po szafce zeby znaleźć

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz niedoczyność ponieżej 0 tsh to nadczynność.
    Lepiej żebyś miała niedoczynność bo z nadczynnośći cieżko się wyleczyć

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko a wyniki krzywej już masz?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ