X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra trzymamy kciuki za zieloną kropke:)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek poczekaj jeszcze

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek minimum 7dpo a najlepiej poczekać do terminu @. Po co wiedzieć np.o biochemicznej? Dodatkowe rozczarowanie.

    Zabko jakie witaminy prenatalne bierzesz?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja niecierpliwa jestem :(

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek ja tez poki co na owulke czekam a pozniej to sie zacznie dlugie wyczekiwanie i nerwy czy sie udalo

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas biorę feminovit+dha.

    Odebrałam wyniki i jestem zła bo zrobili mi tylko krzywa glukozy!
    Kazałam sprawdzić skierowanie i tylko jest tam glukoza nie wiem jak to zrobiłam ale ubzduralam sobie ze insulina też.
    Glukoza na czczo 81,po1h-182,po2h-88.
    Nie pójdę na krzywa insuliny bo nie dam rady wypić tego świństwa jeszcze raz.
    Ahhhh
    Jutro diabetolog zobaczymy.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze tej insuliny nie masz. Glukoza bardzo Ci spadła. Nie jesz słodyczy?
    Drugi raz lekarz nie powinien obciążać Twojego organizmu glukoza. Możesz ewentualnie zrobić insuline na czczo.

    Zrobilam test ovu-śliczne II kreseczki:-) czuję lekko lewy jajnik.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 7dpo i tu mój pytanie czy w związku z infekcją mogę mieć plemienia? Jak myślicie? W zasadzie nie ma tego dużo tylko raz czy dwa dziennie przy podcieraniu. Nie chcę się nakręcać na ciążę :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas od kad jestem w ciąży jem kiszone w większości rzeczy. Rzadko coś przegryze Słodkiego.
    Nie pije soków w kartonie ani warzywnych czy coca coli tzn colę od kad wiem czyli od pazdziernika ze mam IO to łącznie coli wypiłam może niecały 1l.
    Badalam się dziewczyna że mną w labo też ma IO i mówiła że duży wpływ ma stres i dieta. Oczy zrobiła jak jej powiedziałam że 3 lekarzy nie każe mi być na diecie haha

    Sylwia ja nie pomoge nie miałam tak nigdy :-)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwus ja tez mialam plemienia w 7dc tylko ze ja nie mam infekcji

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja jestem tydzień po owulacji

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no tam nie dopaczylam uroki telefonu, wszystko okaze sie za pare dni za co trzymam kciuki

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia jak to plamienie jednodniowe to może być implantacyjne jak kilka dni przed @ to może niedomoga. Badalas progesteron?

    Zabko mnie odkad biore siofor mega ciagnie do slodkiego:-/

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bez tabletek ciągnie masakrycznie do slodkiego a w tym cyklu zjadłam tyle cukierkow co bylo na koncu tamtego cyklu wiec przegielam troche a tu dopiero początek

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, ciężko stwierdzić czy to plamienie implantacyjne czy też przyczyna leży gdzie indziej. Jeżeli test ciążowy wyjdzie pozytywnie, biegnij do gina, aby wypisał Tobie coś na tę infekcję, bo grzyby w ciąży to całkiem powszechne zjawisko, ale lepiej gdy ich nie ma :) Trzymam kciuki!! :)

    Żabko, ale Twoje bobo pięknie urosło :) Zapewne widziałaś już jak fikało podczas badania. Bierz męża na genetyczne, na pewno będzie szczęśliwy.
    Pobierali Tobie krew z trzech różnych miejsc? Straszne krwiaki Tobie wywaliło po tych wkłuciach :(
    Żabko, w jakiej dawce teraz bierzesz luteinę i duphaston?

    Witam :) My już po genetycznych, wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Gin zbadał mnie też pod kątem moich plamień i to jednak nie z polipa tylko prawdopodobnie za niski progesteron. Wypisał mi duphaston, ale trochę boję się go brać w drugim trymestrze, bo mam problemy z żyłami i obawiam się zakrzepów. Póki co plemienia ustąpiły, więc biorę mniejszą dawkę i liczę na to, że na następnej wizycie gin pozwoli mi całkowicie odstawić duphaston.
    Dzieciak rośnie jak na drożdżach, z pomiarów jest starszy o 6 dni. Liczę na to, że trochę przystopuje z tym wzrostem, bo jak tak dalej pójdzie to urodzę dziecko 65 cm długie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może kas nie powinnaś jeść tego sioforu?!

    Ja kupiłam dwie tabliczki czekolady i leżą nawet o nich nie myślę.
    Siedzę i rozmyślam o tych wynikach tak się boję o tą ciaze że.........ah mam doła przypaletalo się jakieś ku^^^^^wskie choróbska i są same problemy.
    Kurde z córką w ciążę jak zaszłam wogole się nie denerwowalam i nie stresować a yeraz stres to co dzień mam :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BELÉN wrote:
    Sylwia, ciężko stwierdzić czy to plamienie implantacyjne czy też przyczyna leży gdzie indziej. Jeżeli test ciążowy wyjdzie pozytywnie, biegnij do gina, aby wypisał Tobie coś na tę infekcję, bo grzyby w ciąży to całkiem powszechne zjawisko, ale lepiej gdy ich nie ma :) Trzymam kciuki!! :)

    Żabko, ale Twoje bobo pięknie urosło :) Zapewne widziałaś już jak fikało podczas badania. Bierz męża na genetyczne, na pewno będzie szczęśliwy.
    Pobierali Tobie krew z trzech różnych miejsc? Straszne krwiaki Tobie wywaliło po tych wkłuciach :(
    Żabko, w jakiej dawce teraz bierzesz luteinę i duphaston?

    Witam :) My już po genetycznych, wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Gin zbadał mnie też pod kątem moich plamień i to jednak nie z polipa tylko prawdopodobnie za niski progesteron. Wypisał mi duphaston, ale trochę boję się go brać w drugim trymestrze, bo mam problemy z żyłami i obawiam się zakrzepów. Póki co plemienia ustąpiły, więc biorę mniejszą dawkę i liczę na to, że na następnej wizycie gin pozwoli mi całkowicie odstawić duphaston.
    Dzieciak rośnie jak na drożdżach, z pomiarów jest starszy o 6 dni. Liczę na to, że trochę przystopuje z tym wzrostem, bo jak tak dalej pójdzie to urodzę dziecko 65 cm długie.

    Prenatalne mam 14.03 i idzie mąż z córką :-)
    Właśnie nie fikal Babel :-(:-(
    Dupka biorę 3x1 i gin dzisiaj zameldował że za tydzień mam zejść na 2x1 powoli odstawiamy leki.
    To przez acard teraz mam takie siniaki teraz przy założeniu paska iciskowego żyła peczniala i prawie pekala chociaż wcześniej też się zdarzały

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuje ograniczyć cukier i zostanę dalej przy mecie. Po miesiacu scislej diety o niskim Ig tak mi się smaki poprzestawialy:-/ miesiąc slodkiego nie jadlam to teraz mam. Musze stopniowo diete wprowadzać, teraz piję Actimele na te infekcje intymne:-/
    Zabko nie stresuj się zapewne wszystko będzie dobrze:-)

    Belen super że zdrowo rosniecie:-)

    Swoją drogą odnosnie tej insuliny mało lekarzy zleca jej wykonanie gdy pacjent nie ma otylosci. Dla nich licsy się tylko poziom glukozy i zapewne kiedyś wogole się tych badań nie robilo a ludzie żyli. Powalone to wszystko. Mój maz oczami przewrocil jak ostatnio napomknelam o badaniu nasienia hihi

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, mam nadzieję, że nie będziesz już musiała oddawać krwi do badania trzy razy w ciągu dnia. Zobaczysz jaki mąż będzie dumny gdy podglądnie Wasze bobo na USG. A tym, że się dziś nie wierciło zupełnie się nie przejmuj, bo na pewno mu się przysnęło :) Za to genetyczne będzie trwało ponad 30 minut, to będzie czas aby nacieszyć oczy widokiem jego fikołków :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na szczęście na moim ciążowym wątku mam die dziewczyny co mają IO:-)
    I mnie wspierają i mówią żesą na diecie i żebym ja też na nią lepiej przeszła żebym trzymała się tabelki IG.
    Insuliny już nie bede robić bo tez się dowiedziałam że u kobiety w ciąży ten wynik jest fałszywy. Dlatego się robi tylko glukoze.
    Uffff nie bedą mnie już kłuć tyle razy w dzień :-)

    Mam nadzieje że mu się przysneło ;-)
    Jak z córką w ciąży byłam to mąż ze mną nie chodził do lekarza czy usg.
    A teraz bardzo bym chciała żeby z córka był na tym usg i mam nadzieje że będzie chodził jak paw ..hihi

    Dziękuje za dobre słowo czy wsparcie to dla mnie bardzo dużo znaczy.
    A szczególnie w chwilach zwątpienia.
    Boższzzzzz walnij mnie w łeb!!!!!! :-)

‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ