X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 21:13 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 26 lutego 2016, 21:25

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 26 lutego 2016, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko też mi się wydaje że Twoje wyniki są dobre i ciut naciagniete pod cukrzycę ale dla zdrowia pilnuj diety i będzie dobrze:-)

    Ja już po dniach plodnych.pojawił się mleczny śluz, szyjka zamknieta. 4dni mialam super sluz mega rozciagliwy i wilgotny, korzystalismy;-) ovu wg mnie byla 14dc hmmm testy i sluz też by tak wskazywaly. Tylko nigdy nie wiem czy ovu wystepuje po zakonczeniu sluzu plodnego?

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • dagaak Koleżanka
    Postów: 58 44

    Wysłany: 26 lutego 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, po raz pierwszy zbadałam progesteron. Bardzo proszę o radę jak myślicie czy to dobry wynik.. mój wynik to 8,07ng/mL. Z racji tego, że dość późno mam owulacje (cykle 30-31 dniowe, a owulacja w 21 dc), także badanie zostało zrobione w 3 dniu po owulacji ale 7 dni przed okresem, wg zaleceń lekarza, stąd nie wiem czy taki wynik jest prawidłowy.
    Jak myślicie? :))

    8599s65gda6rso0c.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron bada się 7, 8dpo.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki zerknijcie na mój wykres i powiedźcie czy mam jeszcze jakieś szanse. Dziś 11dpo i test negatywny. Może za szybko zrobiłam?

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 26 lutego 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test w terminie @.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 lutego 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badz cierpliwa i poczekaj do @ a jak nie dajesz rady to idz na bete juz coś powinno wyjsc

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 26 lutego 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, może być za wcześnie na pozytywny test. Zaczekaj jeszcze kilka dni :)

    Kas, u mnie śluz płodny występował zawsze przed owulacją. Oczywiście jeżeli w ogóle występował, bo często nie było go w ogóle. Trzymam kciuki :)

    Żabko, i bardzo dobrze, że takie wyniki :) niech takie już zostaną do końca. I jak sobie radzisz z mierzeniem glukozy? Opanowałaś glukometr?

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 27 lutego 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam wczoraj u gina. Zrobił bakteriologie i wyszły mi liczne leukocyty i lekki grzybek. Dostałam Macmiror dopochwowo na 8dni. :-/ hm

    Zabko co u Ciebie?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :-)
    Wybaczcie ale wczoraj byłam w gościach u kumpeli przyszło ich więcej pojechałam z kumpela i naszymi córkami.
    Było czadowo :-) zawsze to jakaś odskocznia pogadaliśmy potem poszliśmy do malpiego gaju moja córka szalała na kółkach a potem do knajpy na obiad.
    Zezarlam schabowe wielkości talerza małego z frytkami i mikser sałat.:-)
    Nie mierzyłaś cukru bo napewno zgrzeszylam:-(
    Córka mi u kumpeli niechcący w swoich złościach historycznych skoczyła na brzuch. Wrrrr tyle gadam żeby uważała:-(
    Przyjechałam do domu zaczął mnie boleć brzuch,głowa czułam się okropnie nawet się nie przespałam bo córcia robiła mi na złość żebym nie spała.
    Brzuch nawet w nocy bolał jak się przebudzalam.
    Ale uczucie rozciągania więc spoko nic mi nie było tyle że Babel gniazdko poszerza:-)
    Właśnie skończyliśmy rodzinne porządki.:-)
    Mąż z corka odkurzal a ja latalam że szmatką kurze ścierają a potem mykam podłogi:-)
    Dostałam Energi po drzemce więc wykorzystałam a po drugi musiałam spalić kawałek jablecznika hahaha
    Wrescie chata czysta a podłoga użyta wszędzie po 10 tygodniach hahaha

    Kas nie martw się no zdarzają się infekcję wybaczysz i będzie ok:-)

    Sylwia poczekaj jeszcze:-)

    Belen mierze jakoś daję radę nie jest tak źle.
    Na razie stwierdzam że nie służy mi chleb graham mam większe cukry po nim niż po białym. Dzisiaj zjadłam drozdzowke Jagodzianke w piekarni dostałam slinotoku zbadalam cukier po 1h -158!!! A ma być poniżej 120 ale co tam przecież sprawdzam co mogę czego nie hihi
    Co u ciebie? Jak się czujesz???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 16:23

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 28 lutego 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas, a może ten grzyb to tak z okazji ciąży Ciebie nawiedził? :) Kiedy masz termin @?

    Żabko, od czasu do czasu można zgrzeszyć:) ja bym z samej ciekawości sprawdziła poziom cukru po tej małej rozpuście. U nas wszystko OK, wczoraj zaczęliśmy 13+0 tydzień, czwarty miesiąc i drugi trymestr! Idę dziś na miasto celebrować ten dzień przy szklance koktajlu owocowego z koleżanką, która też jest w ciąży:)

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 lutego 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin mam dopiero 10.03.:-/ ten grzybek to taki raczej bezobjawowy;-) a to się zalicza jako objaw wczesnej ciąży? Hihi byłoby fajnie ale póki co walczę z dziadem:-)

    Belen Ty już tak daleko...super nic tylko świętować:-)

    Zabko z dziećmi trudno żeby uwazaly na kazdym kroku. Mam nadzieję że ból brzucha już przeszedl?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 28 lutego 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jak owulki nie bylo tak nie ma :( no i czuję ze kolejnu cykl bedzie nie udany. Testy wychodza coraz to jaśniejsze zostal mi ost to pewnie zrobię go za dwa dni aby potwierdzic ze cykl bezowulacyjny

    W czwartek mam wizyte u endrokrynologa .ide wczesniej ze wzgledu na to ze skierowanie na badanie krwi wazne jest miesiac, zrobilam w piatek ale wyniki zostaly juz przekazane pani doktor i nie wiem dokladnie jak tan moja tarczyca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2016, 10:17

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 28 lutego 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka ty wiesz co u mnie jak codzienie piszemy:))

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka na razie nie robiłam. Zobaczymy jak będzie się utrzymywać temperatura jutro 14 dc. Przemyślałam sobie ze co ma być to będzie, jak dostanę małpkę to trudno, zaczniemy wszystko od nowa, a jak nie dostanę to super :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 2 marca 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza?:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 2 marca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak dzien dziewczyny maja pozajmowane:)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 2 marca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio się mało udzielam, bo sporo mam na głowie. Ale dzieki temu nie mysle tak intensywnie o staraniach :) ale podczytuję was na bieżąco :) <3

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 7 marca 2016, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko co u Ciebie?

    żabka04 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kas że pytasz. Miło:-)
    Urosła hihi
    Tak na poważnie wkurzam się na mierzenie cukru już mi bokiem wychodzi jedzenie pokarmu, wkurzam się na wyniki jak są wysokie chociaż niby mam wyniki dobre porównując inne słodkie mamy.
    Dzisiaj mam wizytę u diabetologa. Za godz się zbieram i jadę.
    Ogólnie dzisiaj mam kiepski dzień chyba jakiś dół mnie dopada:-(
    Potem się odezwę.

    Chyba wątek umiera taka cisza tyle dni?????
    Dziewczyny co z wami gdzie wy jesteście????
    Kas jak tam u ciebie badania wyniki starania????

‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ