X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 7 marca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza fest hihi

    Wierzę że to mierzenie jest wkurzajace, jak palce poklute bardzo?

    Ja niedlugo mam termin @. Ten cykl na luzie, staranka były w okolicach ovu, potem calkowicie zapomnialam o nich, czas zlecial mi nawybieraniu nowego telefonu i etui do niego.

    Mam tylko problem z trzymaniem diety i podjadam slodycze:-( od tego cyklu biorę też Acard. Infekcja poszła precz a 23.03.idę jeszcze do gina na posiew. Na ten cykl raczej nie liczę, totalny luz bez mierzenia tempki tylko testy,dziś 12dpo:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 09:31

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc rano czułam taki wewnętrzny nie pokój a jak mam coś takiego to wiem ze coś się wydarzy.
    Więc ruszyłam jadę droga wyjeżdżam na ślimaka (droga) auta jadą szybko bo swoi znają drogę a przede mną jedzie dziadziuś i co postanowił się zatrzymać ja pewna ze on jedzie w ostatniej chwili go zauważyłam i się zatrzymałem! Prawie mu w dupe wjechałam a gość za mną prawie we mnie.
    Klnelam aż się trzeslam z nerwów brzuch zaczął boleć. Wrrr
    Wyjechałam 10:30 a przyjechałam po 14.
    Zapomniałam o działkach emerytach sory ale oni mają czas siedzą w gabinecie i jęcza. Dlatego mi zeszło tyle a byłam 4 w kolejce!
    Dostałam od diabetolog opr że cukry wysokie, że olalam dietę, że sobie odpuściłam tłumacze że próbuje co mogę jeść a czego nie.
    Ponieważ doktor się martwi o moje dziecko żeby nie było wad wrodzonych postanowiła mi włączyć insuline.
    Mam sama sobie wstrzyknac jeśli wynik będzie powyżej 125mg cukru.
    Wtedy psychicznie będę spokojna że nic za dużo do dziecka nie dojdzie.
    Za dwa tyg wizyta jeśli wyniki będą źle to położy mnie do szpitala i insulina cały czas.
    Ahhhh
    Podziękowałam za prezent na dzień kobiet bo dostałam piękne etui że sprzętem do insuliny.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ile tych wkluc dziennie masz robić?

    Przerabane chociaz te Twoje wyniki nie były przecież takie złe. ..lepiej dmuchać na zimne;-)

    Co do dziadków kierowcow to eh...szkoda słów.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4x1 się kłuje:-(

    Wyniki były ok dla diabetologa przekroczyłam w krzywej cukrowej o min 3 mg.
    Teraz z dziennika pomiary cukru były ok ale ostatnie dwa dni to porażka.
    Ale w końcu testuje jedzenie.
    Ręce opadają niedługo dostanę fiola. Zjem posiłek i będę myśleć jakie cukry będę się bała jeść no bo cukry.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 7 marca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie daj sie zwariowac Zabko:-) a ta insulina to tez w zastrzyku? Tez 4x?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Nie daj sie zwariowac Zabko:-) a ta insulina to tez w zastrzyku? Tez 4x?

    Na razie trawie te info.
    Jakoś to będzie.
    Nie coś ty insuline mam podać jak będzie wynik po posiłku zły to zależy jak się będę pilnować z jedzeniem to pewnie mało jej użyje a jak będę jeść co chce to często a jeśli będę często to wyślę mnie do szpitala.
    Mąż właśnie wrócił z pracy odpowiedziałam mu wszystko zaczął studiować zestaw z insulina i troszkę się przejął ale go uspokoiła pewnie też musi strawić :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 7 marca 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie jest źle:-)

    Zrobilam test ciazowy 12dpo z wieczornego moczu...jest bladziutka druga kreska i test ovu pozytywny...trochę się przestraszylam...powtórzę jutro rano...

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Zrobilam test ciazowy 12dpo z wieczornego moczu...jest bladziutka druga kreska i test ovu pozytywny...trochę się przestraszylam...powtórzę jutro rano...
    trzymam kciuki! <3

    kas50 lubi tę wiadomość

  • Pełna_Nadziei_ Koleżanka
    Postów: 33 6

    Wysłany: 7 marca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) sorki że zaśmiecam wasz wątek... ale chciałam się poradzić,, Może sie przedstawię, jestem Aska i jutro wskoczy mi 26 rok życia:) jestem także mężatką, szczęśliwą PRAWIE bo do pełnie szczęścia brakuje mi dzidzi.. ehhh.. jak podejrzewam każdej z was brakuje.. :(

    Staramy sie już od roku i 2 mcy...
    2 dni temu minął dzień spodziewanej @... i nic... do dziś.. rano dostałam delikatnego plamienia w kolorze kawy z mlekiem...i tyle... generalnie po za tym że bardzooo często chodzę siku i od dnia spodziewanej @ boli mnie biust to nic się nie dzieje... co o tym sądzicie? Moge mieć nadzieje? testu nie robiałam jeszcze bo już tyle razy robiłam że szkoda mi już kasy i czekam tylko na co?na cud:?... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna_Nadziei, myślę, że nic nie doradzimy oprócz testu/bety. Nie widzę wykresu, więc nie wiem jaka temperatura, który dzień fazy lutealnej itp.
    Trzymam kciuki oby spełniło się twoje marzenie :)

  • Pełna_Nadziei_ Koleżanka
    Postów: 33 6

    Wysłany: 7 marca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    Pełna_Nadziei, myślę, że nic nie doradzimy oprócz testu/bety. Nie widzę wykresu, więc nie wiem jaka temperatura, który dzień fazy lutealnej itp.
    Trzymam kciuki oby spełniło się twoje marzenie :)

    wykresu nie robiłam bo dzis odkryłam ta str dopiero... cykle mam 30dniowe, dziś dopiero mija 32 dzień cyklu...

    A testu boje sie zrobic, bo boje sie widoku 1 kreski;( ehhh... rozczarowania męczą:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna_Nadziei_ wrote:
    cykle mam 30dniowe, dziś dopiero mija 32 dzień cyklu...
    jedyne co mogę doradzić, to poczekaj jeszcze z 3 dni. 35 dc jeśli nie będzie @ powinien być jak najbardziej wiarygodny na test :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Czyli nie jest źle:-)

    Zrobilam test ciazowy 12dpo z wieczornego moczu...jest bladziutka druga kreska i test ovu pozytywny...trochę się przestraszylam...powtórzę jutro rano...

    Hihi trzymam mocno kciuki kochana:-)
    Rób rób czekam :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna_Nadziei_ wrote:
    wykresu nie robiłam bo dzis odkryłam ta str dopiero... cykle mam 30dniowe, dziś dopiero mija 32 dzień cyklu...

    A testu boje sie zrobic, bo boje sie widoku 1 kreski;( ehhh... rozczarowania męczą:)

    Myślę żebyś doczekała jeszcze dwa dni a jak nie to do labo na betę ona pewniejsza mi np testy długo nie wychodziły:-(
    Powodzenia trzymam kciuki:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 8 marca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Hihi trzymam mocno kciuki kochana:-)
    Rób rób czekam :-)
    Test powtorzylam jakiś cień cienia jest...hmmm...baaaaadzo blady....test z allegro paskowy ostatnim razem blada kreska wyszla mi przy becie ponad 90 2dni po @. Jak @ nie przyjdzie to zrohie bobotest w czwartek. Póki co się nie napalam choć cycki bolą i sikam non stop:-/

    Magda87, żabka04, basiunia lubią tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Jak @ nie przyjdzie to zrohie bobotest w czwartek.
    Mocne kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Test powtorzylam jakiś cień cienia jest...hmmm...baaaaadzo blady....test z allegro paskowy ostatnim razem blada kreska wyszla mi przy becie ponad 90 2dni po @. Jak @ nie przyjdzie to zrohie bobotest w czwartek. Póki co się nie napalam choć cycki bolą i sikam non stop:-/

    Kas a może na bete idź a nie nas tu w niepewności trzymasz!!!!!!!
    Trzymam mocnooooooooooooooooooooooooooooooooooo kciuki :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :) dawno mnie tu nie było ;)
    Kas trzymam kciuki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam basiunia się czujesz???
    Gdzie ty bywałas wątek umiera! :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 8 marca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Kas a może na bete idź a nie nas tu w niepewności trzymasz!!!!!!!
    Trzymam mocnooooooooooooooooooooooooooooooooooo kciuki :-)
    Beta mnie stresuje:-( ostatnio też ładnie przyrosła a potem klapa:-/

    Może to moja wyobraznia widziala tą drugą kreskę cień cienia cienia hmm poczekam

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ